Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu o fi chiar autovit, dar vad ca mai puneti si site-ul asta. Hai sa va arat eu O MASINA, probabil printre putinele MASINI din Romania.

    Comment


    • si ce draq sa faci cu aia ? e bibelou , distractie de-o ora sau doua , nu autoturism.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Asa, ce dracu sa faci cu un ELEANOR! Pur si simplu nu ai ce face...(in #$#@ asta de tara!)
        Last edited by PCH; 7 May 2012, 13:02.

        Comment


        • mai bine una din-asta http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...&pageNumber=19 masina de masina ... mi-ar placea sa primesc cadou una din-asta in starea aia ... oricum 7000 nu e mult pt cine vrea o masina de colectie in stare perfecta.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Trabant P50
            Mai frumusel e asta. Dar are nevoie de reconditionare. Totusi, ce sa faci cu o asemenea masina, sa te uiti la ea?

            Comment


            • Mama, in ce situatie e...nici de tinut puii in el nu e bun Asta tot din celuloza e facut?

              Comment


              • Si lumea se plange ca Loganul e scump. Ce preturi au astia la Trabante, ramai cu gura cascata.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • P50 asta, ar fi cel mai scump cotetz de pui facut cadou bunicii
                  Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                  Comment


                  • vreau sa cumpar asta. ce parere aveti ?

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    Motorul e un K4J 1.4 16v 98 cai.

                    Comment


                    • am fost in asa ceva si mi s-a parut o masina bine facuta,de la usile care mi s-au parut masive si pana la interiorul de calitate
                      vad ca este fabricata in Franta, destule dotari,oricum e o masina confortabila pentru clasa ei si cred ca este si destul de fiabila.
                      daca vrei neaparat din clasa asta , poti arunca o privire si aici
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by Allyn_y; 7 May 2012, 18:10.

                      Comment


                      • nu as vrea sa schimb brand ul. prefer sa raman la Renault unde mai cunosc cu ce se mananca.

                        masina o iau pentru cumnata-mea. vreau sa ii pun si GPL imediat cum o iau.

                        ma duc sa o vad acum

                        Comment


                        • E mult mai bun Peugeot-ul
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • nu vrea cumnata mea Peugeot. modelele 206 207 au ceva probleme cu puntea spate.

                            Clio 3, Fluence, Megane Hatchback, Ford Focus, Ibiza, etc... cam astea le caut.

                            sa fie 1.4-1.6 benzina neaparat sa ii trantesc un GPL

                            daca cunoasteti ceva pe undeva daca aflati ceva...sunt interesat.

                            cel mai mult ma intereseaza ca cel de unde o cumpar sa fie serios. sa nu minta. sa recunoasca daca a fost troznita de exemplu. si o iau si asa dar nu sa umble cu cioara vopsita, si aia vopsita prost.

                            Comment


                            • Focus presupun ca vrei tot Hatch? Pui GPL pe o masina, indiferent care dintre cele enumerate de tine?

                              Comment


                              • Originally posted by alessandro View Post
                                nu as vrea sa schimb brand ul. prefer sa raman la Renault unde mai cunosc cu ce se mananca.

                                masina o iau pentru cumnata-mea. vreau sa ii pun si GPL imediat cum o iau.

                                ma duc sa o vad acum
                                pai ai fost s-o vezi? care e verdictul? arata f bine in poze si avea carte service. nu era ok?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google