Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acum merg sa cumpar fo' 4 bucati la 3 lei, de focus.

    Daca aceste chestiuni inseamna un deznodamant inseamna ca nu percep sau pricep eu prea bine situatiunea.

    Adica, bucsi ok, amortizoare ok, bascule/pivoti ok, motor ok, cutie ok, ambreiaj ok, caroserie ok, toate ok dupa 4 ani si juma si ne legam de urmatoarele:

    - troncane putin plansa si gata = deznodamant, culmea nici macar plansa nu face zgomot ci un nenorocit de burete ce e pus intre ea si parbriz, dar na.
    - un cheder ce nu a fost bine pus la usa din spate si e CRIVAT in masina, mdeah = deznodamant
    - furtunul de scurgere al condensului de aer conditionat a fost infundat, nu mi-am dat seama desi trebuia si am avut apa in masina = da again - deznodamant.

    Nu luati megane va rog ca e nasol, luati-va 4 duzine de focus! Sau incercati la bax.

    Hai ma dark, ce dracu!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Nu percepi tu bine
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • ceva frumusel, destul de vanjos (asa pare ) si la un pret modic. daca as avea banul.... care vreti un logan dci la 10.000 de euro ?
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • Are design misto si e destul de fiabila, problema e ca, in momentul cand te sui la volan, realizezi ca sunt materiale slabe calitativ. Oricum, isi merita pretul.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 ma rog, gusturile nu se discuta , dar mie imi place la nebunie designul masinii , mi se pare pur si simplu superba , dupa gusturile mele si parerea mea, in banii aia si la clasa ei este cea mai frumoasa masina ... partea proasta e ca e al naibii de scumpa (cine da 25000 pe un renault ? ) , dar ca design e pur si simplu superba
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Originally posted by B997NDL View Post
              ceva frumusel, destul de vanjos (asa pare ) si la un pret modic. daca as avea banul.... care vreti un logan dci la 10.000 de euro ?
              http://www.autovit.ro/hyundai-elantra-C19932944.html
              Imi place tare mult masina, dar atentie, cea din poze nu costa 10 mii! E cu titlu de prezentare. Eu cred ca as cumpara asa ceva!

              Comment


              • ce ne mai place cearta....
                pana una alta ia uitati rabla asta
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • dupa ce ai vazut Hyundai-ul la 11.000 nou , ai lua haudi ala cu pret dublu , motor de 3000 tedei si de 4 ani?

                  eu nu.
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Mie-mi place asta.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Presupun ca masina este din Germania si a apartinut unei babute care mergea la piata cu ea ocazional
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Imi place tare mult masina, dar atentie, cea din poze nu costa 10 mii! E cu titlu de prezentare. Eu cred ca as cumpara asa ceva!

                        daca la oferta scazi si 3 "rable" cam acolo e. vezi prima echipare

                        Comment


                        • Zilele astea am mers cu noul Peugeot 508. M-a impresionat interiorul, foarte frumos lucrat, chiar daca s-au folosit si materiale slabe calitativ (fetele interioare ale usilor, plasticele de pe stalpi). Iar motorul 2.0 HDI mi s-a parut extrem de silentios, comparativ cu alte motoare de aceeasi cilindree. Exteriorul nu e pe gustul meu, mi se pare anost grav.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Originally posted by aleXpeed View Post
                            chiar 350 din 200 ?! stiu ca bertone n-are mai mult...

                            Comment


                            • Cand ma fac mai mare, dintr-asta imi iau.: http://www.autovit.ro/aston-martin-db9-C22393687.html

                              Comment


                              • Astea si cu AMG-urile, au cele mai misto sunete de motoare, din Europa.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google