Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.incont.ro/auto/vrei-sa-ti...erie-foto.html si uite asta, Polo era foarte clar in topul asta... habar nu am cum raman atat de scumpe piticaniile astea ... si alea din 2003 , 2007-2008 inca sunt al naibii de scumpe , nu stiu ce le fac hitleristii aia.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • eu zic ca sunt masini bune si cautate. cel putin bmw-ul seria 3 e chiar f fiabila. cati ursuleti, pisici si rechini ma sunt pe strazi... o gramada. unele avand peste 30 de ani. mercanul de prin 80, la fel. acum s-au mai smecherit si nu vor sa mai faca masini la care sa le schimbi doar consumabilele.
      pentru mine, desi unii ma vor condamna, bmw seria 300 e cam tot ce-ti poti dori de la o masina fara sa fie scumpa. ma refer la sh. frate-miu are un e90 din 2007 luat cu 11000 si care merge beton. nu mai zic de dotari... comenzi verbale cam la orice si bluetooth care pe telefon se aude beton. nu mai ai ce modifica la masinuta aia.

      Comment


      • Daca are motorul cod N47, a rupt-o in fericire cu lantul de distributie. Pica in draci tot ce a fost 2.0 diesel, intre anii 2007 si 2009.
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • sincer nu stiu ce cod are dar "so far, so good". acum sa vedem... m-au impresionat si toate rahaturile. cum ar fi senzoru pt presiunea in roti, care daca stai sa te gandesti nu e mare lucru. dar e bine sa te anunte masina ce presiune ai in roti si ca s-ar putea sa ai o problema. bealeaua e ca trebuie sa inveti germana ca nu "vorbeste" engleza.

          Comment


          • Aia e MASINA! Restul sunt autoturisme, indiferent de sigla de pe capota.

            Comment


            • despre asta vorbesc. nu m-am uitat exact la dotari sa vad daca sunt la fel
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              off topic. as fi curios de noul motor diesel de la bmw cel cu trei turbine. am auzit ca e belea..

              Comment


              • Daca are 177 de cai, e motorul N47. Mare grija ca se plang foarte multi (mai ales la cele cu sistem Start&Go). Pe garantie se schimba intreg motorul, acolo unde mai e vorba de grantie...
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • sa-i spun si poate-l da cat mai merge. sa mai puna ceva sa ia alta. pana acum a fost ok si a alergat ceva masina..
                  start & go din cate stiu, nu are.
                  Last edited by B997NDL; 27 May 2012, 21:02.

                  Comment


                  • Daca o da cu 10.000 si e tiiiiiiiiiiipla sa imi dai un PM!

                    Comment


                    • gata isi vinde pch ford-u
                      sigpic

                      Comment


                      • eu fac doar sugestia si el va decide. dar e cam indragostit.. ma indoiesc ca va vrea s-o vanda.

                        Comment


                        • In general, BMW-urile sunt masini pe care le poti pastra toata viata, cu conditia sa le intretii corect.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Da...daca o iei de noua
                            sigpic

                            Comment


                            • Poti s-o iei si SH si sa fie masina buna. E discutabil.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • asa e. depinde si de la cine o iei sh. dar ingeneral nu cred ca-si ia cineva masina pe bani multisori ca sa o hinghereasca si sa-si bata joc de ea. tine si de noroc dar poti gasi un proprietar serios care are si carte service.
                                mi-ar placea mult una, dar in conditiile de acum, realizez ca mi-ar fi greu s-o intretin. probabil numai casco ar fi multi bani si la una ca asta chiar nu e bine sa nu-i faci casco.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google