Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand am luat E90-ul (in 2009), am dat pe el 15.000 euro. E cu scaune sport, iDrive, senzorii de nici acum nu stiu de ei, navigatie Bussines, etc. Desi nu-s fan BMW (sunt masini prea cuminti pentru gusturile mele), nu pot sa gasesc ceva la adresa marcii, in special. Au mai dat-o ei de gard cu anumite modele dar, sa fim seriosi, toti constructorii fac asta. Motivul care m-a facut s-o cumpar a fost faptul ca masina are istoric si a fost a unui prieten, deci stiam clar ce si cum. Ideea e ca se poate lua SH in conditii civilizate.
    Last edited by darksid3; 27 May 2012, 22:06.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • asta e la categoria asa da...

      Si eu mi-as lua unul asa daca as avea fondurile necesare...
      sigpic

      Comment


      • La pret de GTI nou...http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C23942471.html
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • personal nu as opta pt bmw la cat de rigid este pt ro, simti orice denivelare,
          in seria 5 asa mi s-a parut.. ;in 3 n-am idee dar cred ca e mai rau
          si totusi..
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by Allyn_y; 7 June 2012, 22:05.

          Comment


          • in 3 n-am simtit nimic de genul asta.

            Comment


            • Si nici in 5 nu am simitit nici eu.Si am fost cu el la peste nu oriunde.S-a comportat exemplar doar ca atingea peste tot cu scutu probabil.

              @Teo:pai ala e mai tare decat gti-ul.E golf R-ul care e versiunea de top de la Golf.Si arata foarte bine.Si nou cred ca sare de 30.000E.E in jur de 35.000E cred.
              Last edited by Pacco; 8 June 2012, 08:31. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Pacco cred ca ai interpretat gresit ce am spus eu .
                Eu am vrut sa spun ca la pretul unui GTI nou(aprox 26.000e) cumperi un R(care stiu ca este peste GTI) tot aproape nou(an 2011 si 21.000km) .
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Aaa.Am crezut ca zici decat sa iei r mai bine iei un gti nou.
                  sigpic

                  Comment


                  • Buna Honda aia. Benzinarul ia cam 14-15% in oras nu cat scrie acolo.

                    Comment


                    • asta e nu poti fi cu toate si motor mare si 4x4 si consum mic ...
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Buna, dar nu prea mie pe plac.

                        Dar, asa ceva... http://cautare.mobile.ro/automobile-...07&tabNumber=1
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Niki, scaunele alea sunt belea. Te cuprind ca mainile unei thailandeze.

                          Comment


                          • acordul ala merge cu un motor maxim de 2.4 (si ala mi se pare prea mare pentru taxe) si nu pe alb ... in rest o masina belea, tanc
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Alb am nimerit la selectie. Am vazut unul rosu, iti cadeau plombele, nu alta. ))
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google