Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie Loganul tot 1.4 GPL imi ia 8% si merge destul de mult in oras .
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • Masinile diesel sunt silentioase?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • era vb de hdi-uri , in comparatie cu alte dieseluri, cu tdi de ex da f silentioase
        si ps nu meritai o explicatie dar treaca d la mine )
        @leopardu- te poti uita si la un C4,au aceleasi motoare

        Comment


        • Ba meritam explicaţie bine-mersi. Şi eu am vrut să te întreb ce ai vrut să zici dar am zis să o las baltă. Tu ai spus "o alegere f buna,motoarele diesel sunt silentioase si consuma putin", tu ce crezi că reiese de aici?
          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

          Comment


          • daca ti-o permiti (cum zicea allyn mai sus) sa o cumperi cu 6000 de euro SH , si dupa in 2luni sa mai bagi aprox 2500 de lei in ea , e ok , si cine stie cate iti mai pica, varu-meu demult se chinuie sa scape de ea, daca vrei 308 da-mi pm... Da te anunt de pe acum, ca iti tre o caruta de bani sa bagi in ea in viitor
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • ionescu_liviu -postul e adresat ultimului Niki se subantelege, nu stiu ce zici tu acolo )
              kubala07 -asa e dar e valabil la orice sh
              Last edited by Allyn_y; 9 June 2012, 15:03.

              Comment


              • iti garantez ca nu e valabil chiar la orice sh, el a mai avut masini sh (destul de multe) , acum mai are in posesie si un opel corsa 1.3cdti din 2006, o are de 4ani , in astia 4 ani in afara de consumabile, motorina si mici chestii pe la roti (bielete capete de bara) nu a bagat absolut nici-un leu in ea.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • deci majoritatea romanilor nu stiu alceva decat TDI, daca ii intrebi care sunt cele mai bune motoare ei iti vor spune TDI, de alceva nu au auzit, la toti taran people le trebuie TDI
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu am mai avut frantuzesti, e adevarat doar Citroenuri, si sunt singurele care merita.
                    Pai cum sa nu iei un C4, la pret de logan? Se pot compara? Pe bune acum...
                    Cer majoritatea posesorilor de logan niste preturi pe masinile lor, de parca n-ar fi balta plina cu peste, pe cuvant.

                    @kubala: fratele tau a luat o cazatura de masina. Daca zici ca a mai cumparat SH-uri, ar fi trebuit sa-si dea seama de toroapa.

                    Comment


                    • Originally posted by adyshor View Post
                      deci majoritatea romanilor nu stiu alceva decat TDI, daca ii intrebi care sunt cele mai bune motoare ei iti vor spune TDI, de alceva nu au auzit, la toti taran people le trebuie TDI
                      TDI-urile sunt proaste cele de 2.0 pe cand cele de 1.9 105cp sunt foarte fiabile nu spun ca sunt vreo minune inginereasca dar sunt fiabile .
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • @ Cezar am fost cu ea la service , am fost si eu de fata, el a ales service-ul , si "meseriasii" de acolo au zis ca e in stare perfecta, sa o cumpere linistit... deci iti dai seama cum se pricep meseriasii din romania la masinile "straineze".

                        A dat 6000 pe ea, a mai bagat aprox 2500 de lei, si acu o are cu 5500 euro la vanzare, si nu i-o cumpara nici naiba...

                        In afara de interior care e superb, si consumul foarte mic, e o petarda de masina 308-u.
                        Last edited by kubala7; 9 June 2012, 17:03.
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Cezare, n-avusesi bre si-un 206 CC, sau visez io?


                          Originally posted by Allyn_y View Post
                          si ps nu meritai o explicatie dar treaca d la mine )
                          ps = pisi ori post scriptum, ca sa stiu de unde incep?

                          Cum ai ajuns tu la concluzia ca nu meritam explicatie? Sau crezi ca-s Gog cel plin de talent, ca sa stiu la ce te gandeai tu?
                          Last edited by Cezar; 10 June 2012, 11:10.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • A fost masina prietenei, deci nu se pune ca fiind a mea.
                            Insa si aia saraca de nu si-a luat la omor si accidente de i-au sarit capacele.
                            Service-urile facute tarziu (uneori la 30.000 km), piese nu prea schimbate, s.a.m.d. Dar mergea pocitania respectiva fara nicio greata.

                            Comment


                            • Oare poate Niki, ca om, sa inteleaga ce ai spus tu fara sa ii explici ?

                              Doar Gog poate
                              sigpic

                              Comment


                              • Merci Cezar, de edit. Si merci si pentru lamurire.


                                bGy, whatyousesi?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google