Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vali2008 View Post
    Ce parere aveti, nu scrie nimic de A/C..
    http://www.bestauto.ro/altele/altele...=1&pictureid=1
    Masinile de genul asta n-au instalatie de AC, ca atarna greu.
    Oricum, pare artizanala, cu 50.000 euro cumperi un Ferrari Testarossa SH, nu "chestia" asta.

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Exista Schmidt in 3 prezoane?

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Mi se pare sau asta are air-bagul din dreapta sarit?
      Last edited by Teo21Din; 9 July 2012, 22:41. Reason: Automerged Doublepost
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • @teo daca ai fi citit in descriere ai vedea ca la golf a fost schimbat turbo,caseta de directie,parbriz, radiatoare, brate.. lipseste airbag pasager, conducta de clima rupta. Deci a fost cam lovita si a reparat-o incercand acum sa o vanda.

        Comment


        • Asa e , scuzati .
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • s-a cam pus praful pe aici
            uite o masina la un pret corect si de luat in seama pentru o achizitie sh, concurand chiar cu loganul, cel din urma castigand din start la capitolul spatiu interior si de depozitare

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            Comment


            • de cand nu s-a mai postat aici ) intre timp a scapat si varu-meu de coaja aia de 308 ... dupa luni bune in care a fost pusa la vanzare a vandut-o cu 5200 ... acum a zis ca nu se mai avanta la chilipiruri si vrea o masina serioasa, ceva de genul va cumpara : http://cautare.mobile.ro/automobile-...07&tabNumber=1
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • http://cautare.mobile.ro/automobile-...00&tabNumber=1 ce ziceti ? e posibil sa fie reali km la masina asta ? din poze masina arata ca a fost bine intretinuta. Mie imi place modelul asta.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Daca te uiti putin mai jos vei vedea casa auto respectiva colaboreaza cu mobile.de inca din 2001.
                  Deci e o casa auto serioasa.
                  Plus ca in Germania risti inchisoare daca te prind cu km dati inapoi.

                  Comment


                  • chestia e, ca tata vrea sa cumpere in viitorul apropiat o masina diesel pentru naveta (consum ceva mai mic decat loganu) , si sa fie cat de cat spatioasa, nu cea mai mica posibila ) Laguna asta mi se pare foarte acceptabila.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • E o masina veche Laguna aia. Masina pentru naveta, adica motor mic si GPL, e cel mai convenabil.
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • si de la acelasi dealer poftim o oferta de nerefuzat : http://home.mobile.de/HOLLWEDEL-ROLF#des_164720291

                        Renault Megane 1.6 Grandtour Confort Express. KLIMA 1999 euro ! cu ambreiajul stricat ) macar stii ca-ti pui nou !


                        ps: cu taxa ce faci kubala ? mergi cu numere de texan ?
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • pe Bulgaria , nu, oricum masina va fi cumparata din romania, Laguna aia o dadeam doar ca exemplu si suma e pana in 4500 euro ...
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment



                          • Macar nu zice ca ar avea doar 100k.

                            Comment


                            • Mitsubishi Carisma , 1.8 GDi benzina, an fabricatie 2003 , 120.000km reali , revizii facute la timp, trecute in carnet , aproape full-options, scaune piele, climatronic, airbaguri laterale, geamuri electrice fata/spate ,jante aluminiu. etc... masina arata foarte bine, nu se vad urme de lovituri, zgarieturi adanci, nimic ... la 2900 euro ... ce ziceti , merita ?
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • In niciun caz. O masina care nu se va mai vinde in veci... 120.000 reali? Conform cui?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google