Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumooooos
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment




    • La pret de Logan nou.

      Comment


      • prefer la orice ora Logan nou, fie el si chel, si 5-6 ani nu am nici-o problema, decat sa dau banii aia pe o masina cu 180.000km ...chiar nu merita
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • La banii aia mi-am luat Focus cu 40.000 de km in garantie

          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

          Comment


          • http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=1 asta frumusete pffff
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Originally posted by kubala7 View Post
              prefer la orice ora Logan nou, fie el si chel, si 5-6 ani nu am nici-o problema, decat sa dau banii aia pe o masina cu 180.000km ...chiar nu merita
              depinde cati km faci pe an si de ce ai nevoie. oricum pierzi mai mult la o masina noua , cu garantie (mai ales daca-i logan si rugineste dupa 6 ani) , decat la un sh bine ales
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Intentionez ca peste vreo 3 luni sa imi achizitionez o masinuta. Vreau sa ma documentez foarte bine despre ce sa cumpar. Voi ce mi-ati recomanda? As vrea o masina buna si cu motor mic.

                Comment


                • trebuie sa cari soacra , purcelul (de Craciun) , 13 veri , caruciorul de copii , etc ? nu ...
                  deci ceva sh, in 2 portiere , benzina , tineresc...

                  depinde si de cati bani ai , dar mie sincet mi-au placut mult astea 2 modele :

                  http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=2

                  si

                  http://cautare.mobile.ro/automobile-...00&tabNumber=2
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • De opel tigra.... golf 3 cabrio, opel corsa... ce ziceti?

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • Originally posted by maestrupiersic View Post
                        Intentionez ca peste vreo 3 luni sa imi achizitionez o masinuta. Vreau sa ma documentez foarte bine despre ce sa cumpar. Voi ce mi-ati recomanda? As vrea o masina buna si cu motor mic.
                        Daca nevoile tale sunt cele pe care le intuiesc eu, un Opel Corsa 1.2 e ceea ce iti trebuie. Taxe mici, spatiu cat ai tu nevoie, consumul rezonabil, cheltuieli de intretinere acceptabile.

                        Comment


                        • eu nu as merge pe masina cu 2 usi...tot cu 4 e mai bine...Am vazut pe 4 tuning la masini modificate cateva modele frumoase, destul de ieftine...poti sa te uiti si tu...
                          MY CLA

                          Comment


                          • de ce ? mentalitate romaneasca ...

                            modelele in 2 porti is mai ieftine , cu mai putini km ...
                            fara ciuning. o masina intretinuta , frumoasa, niste jante frumoase poti sa-i cumperi dupa .

                            eu zic sa alegi cu sufletul maestre si dupa buzunar. oricum nu-s diferente mari intre ce cauti tu . honda aia mi-a placut si mie.

                            nu lua motoare in 3 pistoane ...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Eu nu vreau sa iau tuning.... vreau sa imi iau masina buna, motor mic. Suma sa zic ca undeva pana in 2500 de euro...

                              Comment


                              • Originally posted by maestrupiersic View Post
                                De opel tigra.... golf 3 cabrio, opel corsa... ce ziceti?
                                Alea sunt trocarete, nu masini... Poate prin muzee sa mai gasesti exemplare bune, in rest cam toate sunt alergate.
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google