Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    l-am sunat pe baiat, e samsar si se ocupa de masini.
    i-am propus loganul meu si diferenta de 2700 euri, maine ma intalnesc cu el sa vad cum arata masina, din poze nu se vede prea bine ca desteptul le-a facut la umbra, poate sa ascunda ceva defecte. Ce ziceti, merita masina ? De verificat am s-o vad eu daca e lovita (desi refacuta bine nu se vede) si ma gandeam la un tester la kia. De km nu-mi fac griji ca distributia e pe lant, schimb filtre, ulei, bujii si n-are ce sa nu mearga.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Pai asta e pretul pietii, la 4 ani mai face 50% din valoarea ei initiala. Daca iti accepta si tie la schimb Loganul cu 3200 euro +2700 diferenta, e ok.

      Comment


      • Asa am stabilit, mai mult de 2700 euro nu ii dau diferenta. Daca vrea, daca nu, sa fie sanatos si nu mai dau loganul.
        Nu prea stiu ce bube au astea si cam ce le pica, la ce sa fiu mai atent, ca asa masina se vede daca e rulata sau nu, lovita sau hingherita.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Vezi si tu pe forumul lor. Din ce am auzit, benzinarele n-aveau bube, parca au fost niste rechemari pe la service pentru diverse probleme.
          Era un user care avea Kia Cee'd, eugenmanea. Ia legatura cu el.

          Comment


          • i-am lasat mesaj lui Eugen sa vedem ce opinii si pareri are.
            sunt un pic nehotarat in sensul ca nu stiu daca merita, oricum banii pentru diferenta i-as lua din credit ...
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Toata treaba e sa nu te grabesti, sa o verifici atent si cere test in reprezentanta Kia.

              Comment


              • Iar daca se grabeste vanzatorul, ii urezi succes si ii spui ca-l cauti cand ai banii. Ca se vand masini garla, 15 pe secunda.

                Comment


                • va placea c5-ul ... http://www.auto.ro/citroen-c5/1532221.html
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • Interesant...pe alb n-am mai vazut c5 insa volanul ala....
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • Pe mine nu ma deranjeaza volanul, dar ma surprinde pretul, dubios de mic.
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • Un pret foarte mic pentru o masina ca aia. Ori e foame de bani, ori cine stie...

                        Comment


                        • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1 una din-asta mi-ar place
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Pentru Samy: http://www.autovit.ro/ford-fiesta-C26065458.html
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • niki - aia nu e masina de mine, am aproape 2 metri, daca imi asez scaunul sa conduc relaxat in spatele meu mai poate sta doar un copil ... plus ca e cam de fata modelul asta de fiesta.
                              cee`d-ul mi-a ramas la retina sincer ca sa fiu, dar il voi viziona maine si voi vedea cum va fi ....
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • La Cee'd nu-mi place interiorul. Prea mult plastic tare.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google