Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca il ia cu 3500 merita pe deplin.

    Comment


    • Exact asta i-am zis si eu
      3500 mi se pare un pret ok
      sigpic

      Comment


      • e samsar cu siguranta. masinile probabil le a luat de curand pe numele lui. 16v nu vine cu bara de MCV deci a fost tziganit prin bot

        la fata locului cu siguranta veti descoperi mai multe hibe

        Comment


        • Ce teama mi-e de janghinele astea care vand la super pret o masina a carei valoare de piata e mai mare cu cel putin 1000 de euro ...
          Te bucuri ca o gasesti la "super pret" pentru ca mai apoi in cel mai bun caz te apuci sa schimbi de toate la ea si in cel mai rau caz ne scrii pe forum din copaci.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Bara mi-a atras si mie atentia (am vazut ca e schimbata), dar daca masina e ok, ar merita aia 3500 de care spunea Cezar?
            sigpic

            Comment


            • omu mai are si un BMW de vanzare tot cu WSY la numar...cred ca le a luat la pachet

              da i search asta 4 0742233015 pe google

              Comment


              • Si Loganu diesel are tot WSY la numar.

                Comment


                • Am cautat numarul de cand am deschis anuntul. Nu ma intereseaza ca vinde 100 de masini, toate cu WSY. Daca masina e ok, fara sa fi fost dauna totala, cred ca merita 3500 de euro. Pana la urma cumperi masina, nu vanzatorul
                  sigpic

                  Comment


                  • eu cred ca este genul de vanzator...stai frate ca eu am folosit masina da in talon e mama defapt ca s a recasatorit si de aia nu mai are numele meu

                    Comment


                    • merita ! il scoti la 3500 de euro , daca nu e lovit si daca e in stare tehnica buna merita cu varf si indesat !
                      sigpic

                      Comment


                      • eu cred ca le ia cu 11 proprietari pe carte , in cine-stie-ce-stare , le repare, revopseste eventual si le trece pe numele lui , schimba cartea cu duplicat sa fie UNIC PROPRIETAR ...
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • bgy, masina pe care ai descris-o face 5000 de euro pe piata, nelovita si in stare tehnica buna ...
                          samsarul ala ce vinde acolo cu 3500 ? aceeasi stare ? sa se duca sa o vada apoi sa ne scrie pe forum.

                          si eu am vazut o kia care din poza parea ca din fabrica si cand am ajuns acolo arata ca una folosita la cascadorii
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • eu am ajuns la concluzia ca 99% din masinile SH sunt naspeuri. pentru ca nimeni nu vinde o masina de buna...da pai sa o vanda la bani putini, sub pretul pietei

                            Comment


                            • Cel mai bine e vorba ta sa mearga sa o vada si sa isi dea cu parerea, pana la urma sunt banii lui, o poate verifica la un service autorizat si asa mai departe !
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by 827sam View Post
                                bgy, masina pe care ai descris-o face 5000 de euro pe piata, nelovita si in stare tehnica buna ...
                                samsarul ala ce vinde acolo cu 3500 ? aceeasi stare ? sa se duca sa o vada apoi sa ne scrie pe forum.

                                si eu am vazut o kia care din poza parea ca din fabrica si cand am ajuns acolo arata ca una folosita la cascadorii
                                Face o laie 5000... Cum dracului sa dai pe un logan 5000 euro, veche aproape de 7 ani.
                                Masina se poate inspecta, plus ca loganul este suficient de solid. Nu prea am vazut hibe la el si daca sunt, sunt foarte mici.
                                Cum bine s-a spus, se cumpara masina, nu vanzatorul.
                                Si daca a fost putin lovita, care-i treaba? Motocicleta necazuta, masina nelovita si femeie ne...pupata, nu exista.
                                Daca stam sa ascultam ce spun toti, vom ajunge la concluzia ca nu merita decat masina noua. Iar asta pt cine are banii necesari. Ceilalti isi asuma riscuri si in majoritate ies castigatori.

                                Originally posted by alessandro View Post
                                eu am ajuns la concluzia ca 99% din masinile SH sunt naspeuri. pentru ca nimeni nu vinde o masina de buna...da pai sa o vanda la bani putini, sub pretul pietei
                                Ce pretul pietei visezi si matale Alexandrule?
                                5000 Euro o masina de aproape 7 ani? Nu vezi ca-i ceva anormal?
                                Celelalte se devalorizeaza cu 50% in 2 ani, numai loganul al dracului se devalorizeaza cu 50% in 7 ani. In conditiile in care sunt putine (dar de unde), sunt cele mai confortabile (dar de unde). Singurul mare atuu este fiabilitatea si capacitatea de a primi pumni in nas fara sa sangereze. Dar pt asta nu se pastreaza pretul atat de sus.
                                3500 este un pret corect pt ce ofera masina respectiva. Doar sa nu aiba ceva lonjeroane strambe sau sudate prost. Insa aceste aspecte se verifica, ca doar viitorul cumparator nu vine de pe caruta.
                                Last edited by Cezar; 19 October 2012, 12:49. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google