Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Samy: Asta zic si eu, pana nu-l vede degeaba "ne certam".
    El vrea unul argintiu, neaparat in Bucuresti sau imprejurimi sa nu fie nevoit sa traverseze jumatate de tara si sa aiba surprize, la fata locului.

    PS: V-ati aprins cam tare de la cateva poze ) Joke

    @mr.K: L-a distrus psihic cel pe care l-a avut. Vorbesc serios. Mi-a zis ca nu vrea sa mai auda de Ford Mondeo diesel )

    Alta masina care arata ok, alt samsar
    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
    Last edited by alexgrasu; 19 October 2012, 18:22. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment




    • Unii cer atat pe un Logan doar cu 2 ani mai tanar.

      Comment


      • daca ar avea nr de km de acolo ar fi masina ideala.are clima ,are minimul necesar pentru o masina decenta.probleme cu rugina nu prea iar piese sunt cacalau si nu sunt mai scumpe decat la ligheanul by renault.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • cred ca are cu 100.000 mai mult passat`u ala am zis si eu
          sigpic

          Comment


          • http://cautare.mobile.ro/automobile-...05&tabNumber=1 sau pt ceva bani in plus versiunea facelift ....si un 1.9tdi http://cautare.mobile.ro/automobile-...05&tabNumber=1
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment




            • Asta de ce costa doar atat? Are praf injectia? Chiar si asa, schimbat tot de la injectoare la turbina nu trece de 2000 de euro cu tot cu manopera. Daca o fi fost facuta pachet, lua mai mult decat pretul ala, pe piese, daca o dezmembra.




              Asta are pret excelent si niste km de zici ca fost codusa pana la piata, duminica si atat.
              Last edited by mr.K; 21 October 2012, 12:14.

              Comment


              • Este sigur gresit pretul.

                Comment


                • poate e vreun leasing cu preluare ceva,altfel..
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • am avut multa vreme pe colt la piata gorjului un ML de vanzare la 4000 de euro si nu arata rau. dar cine stie ce avea .cei din militari cred ca-l stiu. a stat o gramada acolo...
                    il dau mai ieftin pt ca oricum nu-l ia nimeni.
                    cheltuieli exorbitante de intretinere, si cine isi permite nu ia ML second hand.

                    Comment


                    • Iti spun eu ce au ML-urile la preturi de nimic...sunt primele modele (asta pus de mrk e cel nou si garantat e gresit pretul sau cum a mai spus cineva 8000 de euro reprezinta un avans si apoi ai leasing) si au motoare mari pe benzina. Avea un vecin asa ceva, spunea ca daca ii dau 3500 de euro pe el ma pupa! L-am condus, hidramat, era interesanta masina dar impozit si consum prea mare....nu merita.

                      Comment


                      • mercedesu ala e pus la vrajeala, cineva are chef de glume:
                        104050 Berlin România ... astea tot apar, toata saptamana au aparut, passat-uri din 2008 cu 4000euro , chiar si forduri mondeo din 2010 cu 4000 euro... cineva are chef de glume...
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • as vrea sa-mi spuneti parerea despre aceasta masina, as dori sa o cumpar, merita??????............. e singura in 16v din jud timis care am gasit-o la vanzare si doar motorul asta ma intereseaza

                          Last edited by DMXTM; 21 October 2012, 15:57.

                          Comment


                          • scump dom'le scump ... o fi ea in stare perfecta, da e al naibii de scumpa ... P.S nu cred ca are vreo relevanta, da omu e samsar, mai are o gramada de masini la vanzare....dar nu asta conteaza, pretul prea mare conteaza.
                            Last edited by kubala7; 21 October 2012, 15:55.
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • kubala care ar fi pretul ei normal ?...............adevarul e ca nu prea gasesti multe masini 16.16v de vanzare ca sa-mi dau seama de pret

                              Comment


                              • daca era msi ieftina, era dubioasa si de samsar..
                                acum cum e mai bine ?! e totusi 16v s-o dea gratis ?

                                si mai e si prestige, recte full option.
                                daca ai scoate/o in 4000 ar fi bine, zic eu.
                                Last edited by B997NDL; 21 October 2012, 15:59. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google