Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3500 e pretul ei. Ce e peste e gaura in buzunarul tau.

    Comment


    • as dori parerea voastra despre aceasta masina

      Comment


      • Frumoasa, insa mult prea scumpa.

        Comment


        • Ce parere aveti de http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C26363866.html
          O sa mearga un prieten cu el la un service pentru verificare, si apoi daca e ok o sa-l cumpere. Masina nu arata chiar ca pe site, se cunoaste ca sunt un pic prelucrate pozele, dar pare destul de ingrijita(am vazut-o personal) si prietenul care vrea s-o ia e fan Golf4 si incepator pe deasupra(nu e interesat de "rachete"), vrea consum rezonabil si o masina fiabila cu costuri reduse.

          Comment


          • Originally posted by DMXTM View Post
            as dori parerea voastra despre aceasta masina

            http://www.depozitauto.ro/vand-opel-...-id122224.html
            Daca km sunt reali e foarte ok...sigur negociaza la pret. Si eu ma gandeam la Astra inainte sa aleg Ford-ul.

            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

            Comment


            • Originally posted by andreyi View Post
              Ce parere aveti de http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C26363866.html
              O sa mearga un prieten cu el la un service pentru verificare, si apoi daca e ok o sa-l cumpere. Masina nu arata chiar ca pe site, se cunoaste ca sunt un pic prelucrate pozele, dar pare destul de ingrijita(am vazut-o personal) si prietenul care vrea s-o ia e fan Golf4 si incepator pe deasupra(nu e interesat de "rachete"), vrea consum rezonabil si o masina fiabila cu costuri reduse.
              Ce triple de cocalar are.
              In rest, e o masina ok.

              Comment


              • Mi se pare ok golf-ul, sa o verifice atent inainte sa o cumpere
                sigpic

                Comment


                • http://cautare.mobile.ro/automobile-...04&tabNumber=1 binenteles pusa pe GPL
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Iar se vinde VYP-ul?
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    sigpic

                    Comment


                    • Motorul ala de pe "bemveu" consuma cat consuma un 1.4 mpi, nu e neaparat nevoie de "gepeleu". Dupa cum arata scaunul soferului, sa te astepti ca masina aia sa aiba cel putin 300k (300k ca sunt eu baiat bun).

                      Pentru mine este o enigma cum de Golf-urile isi tin preturile atat de bine, desi sunt foarte multe pe piata. Golf 4 ala este ok la banii aia, mi se pare destul de ingrijita.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • am gasit golful asta oare sa fie adevarat ce scrie pe acolo merita banii sau e scump ?

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Pentru mine este o enigma cum de Golf-urile isi tin preturile atat de bine, desi sunt foarte multe pe piata. Golf 4 ala este ok la banii aia, mi se pare destul de ingrijita.
                          au cautare si isi tin pretul. sunt fiabile, trainice si mai ieftine ca un Logan la intretinere

                          Comment


                          • Golfu ala 5 e ok, daca se mai poate negocia pt inca 500 euro... la 6500 zic ca ar fi pretul corect...
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment




                            • or fi reali km ca asa din poze arata bine mai ALES motorul!

                              Comment


                              • motorul poate sa fie spalat si arata ca din fabrica.nu cred ca are atat.mai pune macar un 50 mii km.asta ca sa fiu de treaba ,cum zicea cineva mai sus.si chiar daca ar avea nu'l crede nimeni.pai a mea are 45 mii si e pe firma si daca as vrea sa o vand nu m-ar crede nimeni ca din 2007 am numai 45 de mii.
                                Last edited by margelatu; 22 October 2012, 17:36.
                                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google