Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • defapt e galbena cu gpl ... totusi daca-s km reali nu-i bai ...
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1 ia uitati aici
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Daca m-ar sscoate banii afara din casa acum as cumpara-o
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          Hm?

          Sau http://www.autovit.ro/renault-megane-C26507150.html

          :-?
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • mie imi place megan-ul dar ala inca nu a avut facuta distributia, sa vezi acolo cheltuieli
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • evitati renault,ma rog tot grupul renault.cele mai proaste masini.nu recomand nimanui renault sau dacia.nici dusmanilor.nu sunt fiabile.degeaba incearca unii sa zica :"ca vezi renault si dacia e ...superfiabilitate la pret de acadea."distributia variabila de la megane e varza.la unii a picat la 2500 km.iar la diesel ..se stie ca's "bune" rau.
              Last edited by margelatu; 28 October 2012, 18:29.
              Welcome to the Club, We Have Jackets !

              Comment


              • iauzi, sa evitam Renault si Dacia... da' care's bune dupa parerea dumneavoastra ? culmea ca la Logan in 6 ani (in afara de revizii) am dat vreo 600 de lei pe piese 700 maxim, si asta din vina drumurilor, pe capetele de bara au mers cei mai multi bani. si vii dumneata si imi spui sa le evit, mi se pare buna gluma.
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Reveniti la subiect !
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Arata foarte bine cel de 56.000 km. Megane 2. Eu cand am luat-o pe a mea am umblat dupa culoarea asta de m-am plictisit, nu am gasit.
                    La motorizarea 1,5 105 injectia este de la siemens. Poate ai mai mult noroc sa nu-ti pice ceva...
                    Inafara de plafon panoramic si xenon ai tot ce vrei vad.
                    6000 de euro mi se par fair.

                    Originally posted by kubala7 View Post
                    mie imi place megan-ul dar ala inca nu a avut facuta distributia, sa vezi acolo cheltuieli
                    Daca nu mergi la reprezentanta poti scoate un cost decent cu distributia.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by margelatu View Post
                      "distributia variabila de la megane e varza.la unii a picat la 2500 km.iar la diesel ..se stie ca's "bune" rau.
                      mai demult era un focus 1.6 benzina cu 115 cai. la fel distributie variabila. noi in garantie is bune , ca ai garantia , dar apoi se schimba foaia. oricand as prefera 1.6 16v doar 105 cai ...

                      Originally posted by margelatu View Post
                      evitati renault,ma rog tot grupul renault.
                      e bine stiut ca reno , pejo si citroen is ieftine la achizitie si scumpe la servisare...
                      dar Dacia , prin simplitatea ei ( pe benzina ) nu a avut mari probleme decat cu calitatea tablei.

                      si poftiti inca o tzeapa (nu le e rusina sa abereze prostii ?) :http://www.auto.ro/vw-golf/1565595.html
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=1
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          de asta ce parere aveti baieti ?
                          masina din 2010
                          71.000 diesel
                          sigpic

                          Comment


                          • E din 2009, noiembrie, asa scrie acolo.
                            In 3 ani si-a pierdut 50% din valoare.
                            Ce sa zic, pare o varianta asemanatoare Loganului ca dotari+ ESP si ceva airbaguri.

                            -4 GEAMURI ELECTRICE? Eu vad o manivela la portiera spate.

                            Oricum, cine n-are bani de noua, e foarte buna si asta.

                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                            Asta are si garantie inca un an, mai putini km, jante aliaj.
                            Numarul de telefon mai apare doar la:
                            CONSTRUIM VILE PENSIUNI,HOTELURI ORIUNDE IN TARA Construim vile, pensiuni, hoteluri la cheie oriunde in tara. Suntem autentici profesionisti in domeniul constructilor civile si industriale
                            Deci poate fi unicul proprietar, asa cum afirma.
                            Last edited by mr.K; 29 October 2012, 12:44.

                            Comment


                            • Eu as alege-o pe cea alba.
                              Cea albastra face cam 5000, mai mult, nu prea.
                              Si n-are 71.000, poate 171.000. Este masina de Franta, dotari ioc, culoare cucu. Fix genul e masina ce se vinde frumusel la licitatii.
                              Iar cum Renault se cam stie cu probleme ale injectiei, eu n-as lua o masina de 170-200.000.

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                o fi reala pe kilometraj ?
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google