Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DMXTM View Post

    am tot cautat masini in 6000 de euro da cred ca tot la logan o sa ma intorc
    second straine e greu sa gasesc ceva care sa fie real ce scrie prin anunturi.
    poftim subiect ! ceva de maxim 5 ani , maxim 100.000 km , in toate mintile , in 6000 de coco .
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • @lancer nu as da banii aia pe tigra, la banii aia prefer o Corsa D (preferabil 1.3CDTi (stiu ca's pretentios) )din 2007
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • eu as da. tocmai ca nu-s foarte multe pe strada. pacat ca-i opel
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • da' ce are opelu ? ca nu m-am prins...
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Nu face parte din renumitul grup VAG(in).

            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

            Comment


            • Ce parere aveti de masina asta?
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              sigpic

              Comment


              • Ceea ce vezi in poze, poate diferi mult in realitate...



                Si daca tot mi-am adus aminte: http://www.autotrader.co.uk/EDITORIA..._for_sale.html
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Pe galben nu au? Ca vreau s-o bag la taxi. In 540 de ani o amortizez.

                  E buna ca scapi la semafoare de aurolacii care vor sa-ti stearga parbrizul.

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Ceea ce vezi in poze, poate diferi mult in realitate...
                    Iti multumesc mult, Niki. Mi-ai spus un lucru pe care nu-l stiam. Ce bine ca exista forumul asta, asa mai invatam si noi lucruri noi
                    In alta ordine de idei, eu asteptam pareri despre masina respectiva, pareri legate de pret, in primul rand...As fi preferat sa nu-mi raspunzi, decat s-o faci in maniera asta. Multumesc
                    sigpic

                    Comment


                    • Mie nu-mi suna bine anuntul ala, unde nu mai bag mana in foc pentru nimeni cum ar fi ca-s reali kilometrii aia ....
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment





                      • Mai Alex, prea multe nu-s de spus. Nu ti-am raspuns "la misto".
                        Mie mi se pare un pret corect, pentru o masina corecta. Daca o fi... de-asta am afirmat "noutatea" aia.
                        In poze arata ingrijit, dar pana n-o vezi live, nu-ti poti forma o parere obiectiva.

                        Adu-ti aminte, te rog, de Kia Cee'd, postata de Samy!
                        In fotografii arata impecabil, pretul era unul bun, iar dupa ce a vazut-o si-a schimbat parerea radical.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Si Loganul asta e tot un fel de "Kia lui Samy"
                          A vrut un amic sa-l cumpere. De cand am postat eu anuntul, pana acum, a fost si a vazut-o. Masina a fost de firma, km fara numar, elemente revopsite ca la carte (cu vopsea scursa ), rugina prin multe zone...Per ansamblu: JALNICA!

                          PS: vezi ca ai putut sa raspunzi un pic mai elaborat? Joke!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cautati ceva mai bun pe la dealeri chiar daca au pret mare si aia macar masina e mai ok. Pot spune ca la 6000-6500 euro am gasit masini bune care nu necesitau nicio investitie.
                            Samsari obositi sunt foarte multi, defapt toti.
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Foarte adevarat ce spui!
                              Problema e ca omu` respectiv (amicul meu) nu are decat 4000-4200 de euro si vrea neaparat 16v. Credeam ca e usor de gasit o masina acceptabila in banii astia, dar, dupa ce am cautat vreo doua saptamani, am vazut ca nu e asa simplu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Si amicul tau vrea neaparat Logan cu 16V? Ca la 4-4200 de euro cat zici ca are, gaseste ceva masinuta bunicica..de exemplu un Fiat stilo 1.6 16v, 105CP...af 2003-2004, cu km in jur de 140 mii..si ceva dotari in plus fata de Logan. daca are banii cash si are rabdare sa caute, gaseste masina bunicica la banii astia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google