Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, vrea neaparat Logan 16v
    sigpic

    Comment


    • Pentru modeLator!

      Comment


      • pret bun :
        http://home.mobile.de/JETCARS#des_166600572 si
        http://home.mobile.de/JETCARS#des_159504277

        sau asta tiganita http://home.mobile.de/JETCARS#des_162648592

        asta ca sa nu mai ziceti ca nu-mi plac opelurile
        Last edited by Costi-bc; 3 November 2012, 23:28.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Frate-meu si-a luat inca o masina (pentru handralit) Flocus1 combi, 2004 1.6 benzina E4 de la un bosorog din Dusseldorf, 115000 km.
          Toti i-am spus ca a dat mult pe masina, dupa ce am vazut-o n-am mai comentat nimic.
          Tinuta in garaj (n-a mai circulat mosu de vreo 2 ani cu ea) "tipla" . A dus-o in service, verificata pana in gaura dosului, totul in parametrii.
          4000 Euro. Scump? Cred ca da, dar prefer un asemenea SH decat altele care sunt facute "tipla" pt vanzare la juma de pret.

          Comment


          • 4000 doar masina? Fara transport, inmatriculat, rar, etc.?

            Comment


            • Una mica, de vara!

              Comment


              • Prefer asta si de restu benzina ) http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=2
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  aia e buna daca ai oi sau daca esti american

                  Comment


                  • daca ai oi nu-i buna ca nu le vezi de capota ...

                    la banii aia mi-as lua avion de agrement ... oricum ar consuma cam la fel...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • GMC-ul ala e mai putin intalnit in Romania decat un H2 sau H3....are un alt impact!


                      Ce spuneti de asta, pentru ca e pe un alt forum nu vreau sa pun link aici, asa ca voi atasa 2-3 poze si anuntul!

                      "Ford Mondeo
                      Hatchback
                      Culoare: visiniu
                      Kilometraj 41000km
                      An de fabricatie 2008 insa masina a fost cumparata in decembrie 2009 de la BDT cu 0km la bord. Sunt primul proprietar.
                      Motor 1.8 diesel/TDCI 125cp Euro4, cutie manuala 6+1 trepte
                      Consum 9/6/7.5 l/100km
                      Nivel de echipare Ambiente
                      Detalii nivel de echipare: aer conditionat manual, Radio CD6006 cu 8 difuzoare, faruri ceata, geamuri fata si spate actionate electric, inchidere centralizata
                      Detalii nivel de siguranta: ABS, ESP, Airbag genunchi - sofer, 2x Airbag-uri cortina, Airbag-uri frontale + laterale - sofer si pasager (4)
                      Detin cartea de service. Toate reviziile au fost facute la reprezentante autorizate Ford si pot fi verificate. Inca este in garantia prelungita de 4 ani pana in decembrie 2013. Se poate vedea in Bucuresti"

                      Vrea 9000 pe ea!
                      Attached Files

                      Comment


                      • E foarte misto masina. Desi in aceeasi clasa personal vad Citroen C5 mai sus ca Mondeo, cel putin ca dotari.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          GMC-ul ala e mai putin intalnit in Romania decat un H2 sau H3....are un alt impact!
                          mai ales daca te duci la birou cu ea sau daca lucrezi la vreo banca. ar avea impact ))e f misto mondeo ala si mai ales la banii aia. dar de cand am vazut noul model...
                          o sa fie belea asta nou.

                          Comment


                          • Eu nu sunt si nu am fost niciodata interesat de dotari....nu ma intereseaza absolut deloc senzori de parcare, ploaie, lumini, masaje in scaune electrice, si alte chestii de genul! E o masina ce are tot ce trebuie, primordial e modul in care sta pe sosea, cum raspunde la frana, directia, siguranta, uzura ei, etc. Nici nu o pot compara cu Citroen, eu fiind si subiectiv cand vine vorba de masinile facute de francezi.

                            NDL, aia nu e masina pentru angajati....si nici pentru Romania. Stiu noul Mondeo, e foarte foarte tare!
                            Last edited by PCH; 8 November 2012, 11:07.

                            Comment


                            • N-ai pe ce arunca banii, mah?

                              Eu am mers si cu C5 (ultimele doua modele) si cu Mondeo. Crede-ma ca Ford mai are nitel de munca pentru a ajunge la confortul unui Citronel (strict C5 vs. Mondeo).


                              Ca idee, daca tot vrei sa schimbi Focusul, cauta o masina cu devalorizare lenta, iar aici clar nu ma refer nici la Mondeo, nici la C5.
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Nu vreau cocoshi sa schimb masina, e ce trebuie flocusul pentru moment. Mi-a placut pretul la Mondeo si faptul, ca nu pare hartanit. Oricum e diesel iar eu incerc sa stau cat mai departe de motorizarile astea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google