Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai cam atata consuma, mai mult nu are cum... iar daca ai fost multumit de Skoda si vrei sa mergi tot pe skoda, ar fi asta : http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=5
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • NDL-le pe asta sa o iei tu cu portbajul mai mic fata de o octavia 1 KUBALA,e interesant si romsterul,dar parca tot micut e )
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • micut si urat cu crengi roomsterul! touran fsi e ideal daca nu faci multi km. oricum is mult mai intretinute si cu mai putini km benzinarele fata de diesel in general.
        de meriva nu zice nimeni nimic ?

        3800 de euro vroia un vecin pe un 320d wagon din 2000. tipla masina , carte service complecta, un proprietar in jermania si el al 2 lea. 200k absolut reali. chiar imi placea bmw-ul ala. s-a vandut repede.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • gasesti si masini intretinute la 3-4000 daca sapi adanc si cauti bine, varu-meu a dat pe Almera acu 2 ani 3200, era impecabila masina, avea CUTIE AUTOMATA, mergea impecabil nici-o problema cu ea, pacat ca a fost facuta dauna totala anu trecut.
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • Şi meriva e urâtă ca braga.
            Cutie automată, bleah. ÃŽi găsesc rostul doar dacă ai sute de cai, în rest... . Şi da, am condus şi eu cutie automată o grămadă, de probă pe autoturisme şi mulţi km cu sprinter 416 şi nu o înţeleg deloc, poate dacă eram american... Să mă bag în depăşire şi să îmi schimbe mie treapta că aşa vrea ea? Doamne fereşte... La fel mă mişc cu trabantul.

            Caută cineva motor de pus pe logan?
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Last edited by ionescu liviu; 13 November 2012, 16:48. Reason: Automerged Doublepost
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • La 4000 cu putin noroc iei Focus 2005, break.
              Totusi, cred ca ar fi bine daca ti-ai mai ingusta cautarile: monovolum, break, berlina mare, ca altfel e mult peste in balta.
              Daca vrei si semifitza (biemviu vechi) si masina buna, e ca si cum ai cauta o baba cu 90-60-90.

              Comment


              • Euro 6
                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Fabricatie: 2011
                  Data inmatricularii: 07/2010

                  Descrierea vehiculului

                  VW PASSAT 2010 143CP BLUE TDI EURO 6(TAXA 0)

                  Nici el saracul nu stie .. pe langa ca e "EURO 6" e si inmatriculata inaintea fabricatiei.

                  Comment


                  • Maine mergem sa mai vedem o masina, de data asta speram sa nu mai fie "tzeapa", acum va fi un Megane Break din 2004, 130.000km spune proprietarul.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Ce motorizare?

                      Comment


                      • 1.6 16v ... am uitat sa specific
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • am vazut si Megan-ul, intr-adevar de data asta nu a fost pacaleala, masina impecabila si la interior si la exterior, nu scaune uzate, nu volan uzat, toate butoanele functioneaza, nu greierasi, nu troncane, nu huruie, e perfecta. 130.000km reali, cumparata din Romania, un singur proprietar, reviziile toate facute la reprezentanta cu stampila in cartea de intretinere, tot. La dotari nu e chiar ''avion" dar are cam tot ce ar trebui sa aiba o masina din clasa ei: o gramada de airbaguri, geamuri electrice fata/spate, AC (manual), cruise control, senzori de ploaie, cotiera ... si alte nimicuri... e exact ce trebuie, pretul: 4300 euro (nu se negociaza nimic ) ) ... a zis ca se mai gandeste 2-3 zile mai cerceteaza forumurile renault si o va lua daca totul e ok.
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • parca-s 2 motoare de 1.6 16v pe megane din perioada aia. 105 cai simplu si bun si 115 cai cu distributie variabila. la ala de 115 au mai fost probleme cu o rola la distributie care-i numai 700 de ron ...
                            in rest mi se pare putin cam scumput , dar banuiesc ca are pe ce cere omul banii aia...
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • este versiunea de 115 cai, si da, chiar merita o masina ingrijita banii astia...
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google