Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar nu te astepti sa nu coste masina,asta e,f.. f..dar mai si platesti.Pentru unii e un lux,pentru altii o necesitate..Cand nu mai pot plati,o dau asta e..O dam in altceva de acum..ma opresc acum!
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • @nytro
      ce pot sa-ti spun, decat calatorie placuta cu rata si ma opresc si eu ca suntem offtopic. daca n-ai bani de ea, vinde-o...

      Comment


      • NDL-ule tu faci flame si dupa aceea tragi ce concluzii vrei.
        Cand am spus eu ca nu am bani de masina???
        Am facut un calcul simplu sa inteleaga toti ca masina inseamna cheltuieli dar si eu si ceilalti ne-am convins de mult ca nu prea avem ce discuta cu tine.
        Poate cand o sa mai cresti da insa mi-e teama ca vom avea de asteptat inca ff mult timp.
        Intre timp du-te la Nfs-ul tau si scuza-ne daca te-am deranjat de la el...........

        Comment


        • @Nytro & NDL: urmatorul offtopic se premiaza. Va astept sa sariti gardul.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Originally posted by Nytro View Post
            @ndl ce nu stii tu e tocmai ca e mica si se gaseste de lucru destul de greu si atunci ce faci te duci cu masina in Germania sau Franta si seara esti iar akas.
            Toate masinile din Belgia daca nu au fost lovite si reparate in romania au peste 200 000 km linistit.
            Belgienii trag mult mai tare de masini decat nemtii.

            Iar cu site-urile de licitatii doar daca iti iei masina pt tine se merita dar sa cumperi o masina si apoi s-o revinzi in romania nu scoti nimik profit pt sunt scumpe in comparatie cu celelalte tocmai pt ca celelate au km masluiti iar a ta nu.
            perfect de acord !

            v-ati mai luat masina incapatoare ? poftiti:
            http://home.mobile.de/KFZHANDELRALFKOCH#des_170051821
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • @Cezar -nu putem sa apreciem cu totii Citroen. Nu stiu daca ai mers cu Accord si stii care sunt preturile pentru ea, dar face banii aia. Una inmatriculata pe Romania, din 2008, cu 110 mii la bord, s-a vandut cu 7 mii, pentru ca la 10 mii cat era valoarea reala, n-a vrut-o niminei. Nici la 9 mii, nici la 8 mii.

              Comment


              • Face pt tine, sa ma scuzi.
                Mergi cu una, plimba-te cu altele, si vorbim dupa.
                10.000 valoarea reala? Cine spune care e valoarea reala?
                Pretul se formeaza intre cerere si oferta, nu citind in can-can.

                PS: n-am facut nicio remarca legata de Citroen, dar daca ai adus in discutie, te invit sa inveti ce inseamna o masina. Cand ai timp, cauta-ma

                Comment


                • Logan nou " full options " sau asta ?
                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  Comment


                  • Iar o dam in Sh vs nou?
                    Nu are cum sa castige o masina noua, decat daca se impune un plan de utilizare de minim 10-12 ani si multi multi km. Abia acolo se vede calitatea unui autoturism nou.
                    Dar asa, daca o pastrezi 2-3 ani, sa fie SH

                    Comment


                    • Cezar spune-mi si mie ce insemana pentru tine "masina"ca sa vedem unde bati
                      Eu unul cred ca "masina" nu i se poate spune oricarui mijloc de transport... o masina trebuie sa te faca sa-ti placa sofatul chiar daca printr-un mod mai "brutal"(gen masaj la rinichi -.-) insa atunci cand stai tolanit in niste scaune de "pele" cu bucusoarele infipte in puf si comenzile tale(directie/acceleratie/frana) trec prin n sisteme de siguranta pana ajung sa fie executate de masina numai placerea condusului numai e aia
                      Am mers acum ~ o saptamana cu un C5 al unei cunostinte si intr-adevar masina face calatoria confortabila si tinuta de drum e mai mult decat ok pana la 120-130 cand deja masina isi cam pierde din stabilitate.... Deci ca rafinament intr-adevar C5-UL este peste Passat si alte masini din clasa lui dar la sportivitate sta destul de mult sub acestea... acum e pierdere de timp sa ne apucam iar sa ne certam pe aceasta tema eu mi-am spus parerea si tu pe a ta pana la urma gusturile nu se discuta!
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai daca vrei masina sport de ce nu-ti iei honda s2000 ferrari etc.
                        De ce compari mere cu pere???
                        Vrei masina sport sau masina confortabila???
                        Nu de alta dar cele 2 se bat cap in cap

                        Comment


                        • Se poate şi o cale de mijloc, nu?
                          http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                          Comment


                          • Daca c5 isi pierde din stabilitate la 130 atunci loganul in care ne basim zilnic ce comportament mai are la 130?
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Nu pare a fi avariată aşa rău, costă aşa mult reparaţia elementelor de caroserie?
                              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                              Comment


                              • duminica era sa o patesc cu loganu la 140, la un mic viraj, nu poti sa zici ca era curba, foarte foarte mic viraj, era sa o pierd cu totul, noroc ca am avut cauciucuri noi si pe fata si pe spate, daca eram pe spate cu cauciucurile care le-am avut inainte de 1 noiembrie sigur nu mai apucam sa postez pe aici. Dupa faza asta nu cred ca o sa mai depasesc 20 cu el, chiar nu prezinta siguranta...

                                Revenind la subiect http://cautare.mobile.ro/automobile-...10&tabNumber=1 eu m-am indragostit tare de Megane-urile astea
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google