Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e posibil. dar e alergat pe auotobahn-uri aus deutschland. daca asa e si inca merge bine, confirma faptu ca nemtii stiu cel mai bine sa faca masini. ar fi tare acum sa apara carcotasii si sa zica ca are kilometrajul dat inapoi.

    Comment


    • Greseala de tipar.
      Am eu o masina la munca, din 1998, ce a facut 1 milion si un pic, dar masina aia n-a stat 2 zile consecutive in parcare. Si inca merge bine.
      Totusi, aproape 2 milioane de km, greu de parcurs.

      Comment


      • ndl - unde pot sa dau like ?

        mr. k - ce masina ? :P

        Comment


        • O sa radeti dar e un Renault.
          Laguna 1 1.8 16V.

          Comment


          • ))))))) cred ca a vrut sa scrie 187000 dar tot nu prea cred:|
            "PH-66-SIX"
            Dacia Golan 1.4

            Comment


            • De asta ce spuneti?
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

              Comment


              • ma gandeam ca poate e gresit, dar nu citea ce a postat? si cred ca exista functia "edit" si la anunturi chiar daca gresesti initial... totusi vrei s-o vinzi, nu?! si dupa cum spunea inainte Cezar ca a mai vazut masini din 2009-2010 cu 200 mii km... nu m-ar mira sa aiba si asta cat scrie desi poate parea greu de crezut

                Originally posted by retro 590 View Post
                asta chiar nu are 56.000 km. asta a "gresit" nu cel dinainte
                Last edited by B997NDL; 3 January 2012, 15:44. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • 100k pe an inseamna 8 mii si ceva pe luna, la un consum de 10%(ca e BMW) inseamna mai mult de 1000 de euro pe luna doar carburantul.
                  Poate credeti ca nemtii astia sunt niste nababi sa arunce 1000 de euro doar carburantul, lunar, dar nu e chiar asa.

                  Masinile din parcul firmei mele au o medie lunara de 8.000 de km si cheltuielile cu carburantul sunt mari, cheltuielile cu reviziile sunt si ele mari, pentru o persoana fizica sunt chiar prea mari.
                  Si-apoi, ca persoana fizica daca nu faci o naveta de 400 de km zilnic X 20 de zile lucratoare/luna, unde naiba sa te plimbi atat in rest?

                  Comment


                  • am inteles ca ar fi destui in germania care fac naveta la 200 km dus intors. nu ceva asa iesit din comun. si nici n-a zis nimeni ca aia n-ar fi fost masina de firma..

                    Comment


                    • 200 de km, adica 100 dus si 100 inapoi, ca daca ai 200 km dus+200 km intors, te muti unde ai locul de munca, nu pierzi 3-4 ore pe drum (asta la o viteza medie de minim 100 km/h) .
                      Vezi ca eu am calculat pentru 400 de km pe zi, ca altfel nu ies 8.000 de km pe luna, ca nu muncesti 31 de zile din 31, da-o dreaqu.
                      O fi fost masina de firma iar nemtii sunt asa calici ca au tinut pe firma o masina timp de vreo 15 ani.

                      Comment


                      • de ce sa te muti daca 200 km la ei faci intr-o ora?!

                        Comment


                        • Pentru ca nici nemtii nu au bani sa arunce cu ei in caini, 1000 de euro aruncati pe carburant pot foarte bine sa-ti platesca o chirie buna unde ai locul de munca si nu mai faci ore de naveta.
                          Unde faci tu 200 de km intr-o ora in Germania? Nu toate autostrazile sunt fara limita de viteza.
                          Si-apoi, cat e consumul la 200 la ora, la un BMW, te-ai intrebat?

                          Eu ma dau batut, spun ca tine, nemtii sunt cei mai fraieri oameni de pe planeta, in loc sa stea la o bere cu amicii sau cu vreo gagica, prefera sa conduca ore intregi, sa faca 400 de km naveta zilnica si sa cheltuie minim 1000 de euro pe luna pe carburant.
                          De ce? Pentru ca romanii sa se minuneze cand le cumpara vechiturile cat de bine e in Germania si cu ce viteza mare merg aia.


                          Inca un break la pret bun, pacat ca e 2.0 diesel.

                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                          Last edited by mr.K; 3 January 2012, 17:15.

                          Comment


                          • Voi faceti polemica din cauza unui oligofren care nu stie sa scrie pe Autovit ?
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • ati vazut pe navigatia la audi ca toate drumurile se termina la viena ?
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • [QUOTE=retro 590;1146102]De asta ce spuneti?
                                http://www.autovit.ro/bmw-325-C22271601.html[/QUOTE

                                Asta a facut 56mii doar drifturi sau burnout .
                                real power..... diesel power by

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google