Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gasesti asa ceva si prin RO , asta ca sa nu faci drumul pana-n germania. masini de show-room ...

    si asta-mi place : http://home.mobile.de/ERIKSOKOL#des_169973214
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • @PCH: nu erai bre cu BMW? Te-ai sucit la Haudi?
      Tot cred ca se compara mere cu pere.
      Cand vei pastra audi-ul ala 15 ani, ai sa-ti dai seama ca tot o masina noua e mai buna.

      Comment


      • da-mi voie sa te contrazic Cezar ...

        cu diferenta de la pret nou la sh o repari 15 ani de acum incolo. e benzinara ...
        la un diesel poate poate , dar nici acolo ...
        audi-ul ala peste 10 ani nici n-o sa mai conteze ca-i de 10 sau 14 ani (oricum n-o sa aiba rugina) si 100k km in plus.

        la low-cost-uri conteaza aste-s bune numai noi ...
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • Ok, zici bine ce zici, dar, de ce nu iei in considerare faptul ca si Audi se strica?
          Si stii prea bine ca o face...

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            @PCH: nu erai bre cu BMW? Te-ai sucit la Haudi?
            Tot cred ca se compara mere cu pere.
            Cand vei pastra audi-ul ala 15 ani, ai sa-ti dai seama ca tot o masina noua e mai buna.
            Imi place mult modelul asta iar pentru Romania cred eu ca putin mai potrivit decat un E90. Pentru bimmer am o pasiune, audi insa, e in aceeasi oala cu restul, nimic deosebit Mai am o intrebare, exista oameni care ar tine 15 ani o masina?! Ma refer la masinile normale, un Mustang din '67 l-as tine o viata!

            Comment


            • @PCH,eu as pastra o masina 15 ani fara discutie dar ,sa fie un Mert (indiferent de model) achizitionat de la 0 km.In cei 15 ani macar scap de grija ruginei (30 ani garantie).Sunt marcat ca si tine pe subiectul asta !


              Opera de arta la pret decent :
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • si in 2 ani ai platit valoarea masinii (adica 10.000euro) , din taxe si impozite ;)
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • Adevar graieste Kubala
                  Daca e vorba de masini de tinut o viata http://www.autovit.ro/mitsubishi-lan...C26356031.html sau asta http://www.autovit.ro/mitsubishi-lan...C26789881.html si cand mai imbatranesc le pun scaune de C5
                  I changed her oil , she changed my life
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce va mai place sa fiti subiectivi, pana la cer.
                    Obiectiv nu tine nimeni, om de rand, o masina pe viata, mai ales vreo sportiva cum e lancerul ala care are 200 cai/litru, putere demna de F1, dar din pacate fiabilitate demna tot cam de F1, adica de-o forja.
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Sa stii ca la un Lancer (bine , unul fara tiganeli la motor ) nu o sa ai probleme cu el o perioada mare de timp sunt foarte fiabile doar sunt japoneze
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • Lancerul ala e masina de weekend, de vara, de dat forja etc. Niciun om normal nu-si cumpara asa ceva pentru mers zi de zi din pricina confortului, consumului, fiabilitatii, costului de revizie, al pieselor etc. Stiu cativa posesori de WRX si EVO si la niciunul nu e masina de zi cu zi, e masina de "damblale" .

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          o fi lovita ?
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • din poze nu se vede, la pretul ala merita, proprietarul probabil a aflat ca trebuie sa faca distributia, si cand a auzit scorul, s-a luat de cap si s-a decis sa o vanda
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Mi se pare foarte buna oferta la Clio, cam suspect de buna .

                              Comment


                              • Daca-i masina de firma probabil ca trebuie sa mai faca si alte cate ceva mici schimburi de consumabile. Mda, merita cel putin motorul.
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google