Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cauciucuri ? la partea mecanica esti sigur ca e impecabila ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • A da plus decolantatul vreo 200 ron.
      Mama ce s-au priceput astia sa-si puna folie pe spate...ca dupa aceea sa stea cu bocancii pe bord

      Frate eu nu sunt la fata locului sa-i vad toate hibele doar ce arata pozele mai multe te las pe tine ...cauciucurile alea m-i se par doar dezumflate nu rupte
      Last edited by Nytro; 3 December 2012, 13:19. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Daca nu e lovita merita sa incerci sa repari masina respectiva. Km nu-s multi iar anul de fabricatie e bun. Io zic ca daca mai bagi in ea cateva sute de euro iese ceva.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Daca la partea mecanica este OK, merita.... insa la cum arata cred ca e varza. Oricum, nu strica sa o vezi.

          Comment


          • daca asa a fost ingrijita la exterior , sub capota cum credeti ca e ?
            ulei si filtre schimbate ? placute schimbate ? nu mai zicem de bucse si amortizoare-arcuri ...

            eu banuiesc ca are marmelada in motor si trebuie refacut si ala ...
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • in plus, daca ar fi fost cine stie ce scula de masina, cred ca s-ar fi dat instant (ar fi cumpaart-o eventual chiar cineva de la firma de leasing)

              Comment


              • Originally posted by Costi-bc View Post
                daca asa a fost ingrijita la exterior , sub capota cum credeti ca e ?
                ulei si filtre schimbate ? placute schimbate ? nu mai zicem de bucse si amortizoare-arcuri ...

                eu banuiesc ca are marmelada in motor si trebuie refacut si ala ...
                nu are marmelada dar trebuiesc bagati inca 1000 euro ca sa o faci sa arate a masina de om normal la cap.in cazul asta nu stiu daca mai merita ca e cheala.daca mi-o da pe degeaba promit ca dau o masa la restaurant.
                Last edited by margelatu; 3 December 2012, 15:14.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Daca asta cu 50 000 km are marmelada la motor spuneti-mi atunci ce au la motor golfurile 3 de prin vitan???
                  Golfurile alea 3 au vreo 500 000 km si inca merg ce va face pe voi sa credeti ca nu duce loganul tot atata??? (cele 8 valve-celelalte nu stiu)

                  Comment


                  • O fi dasta recuperata de cei de la banca si fostii si-au bagat picioarele n ea.. Eu nu m-as baga la asa ceva..Prea are multe bube!
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • nici gand de marmelada.trebuie luate in calcul niste cheltieli cum ar fi:distributie,geam,bara ,vopsit ,decolantat,placute frana,ceva pe la directie,aranjat interior si alte nimicuri.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • Nimicurile astea le faci cu o mie de euro cu piese de prima calitate. Adunat la mia de euro initiala iesi cu o masina de 2 mii de euro boboc. Problema e sa nu aibe piesele importante mutute : motor, cutie de viteze, lonjeroane. Lasa-le dreacu de bucse si frane ca astea le faci ieftin si repede fata de reparatia motorului daca ar fi ... calat.
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Ce parere aveti de asta?

                          Merita s-o iau, s-o dezinfectez, s-o aranjez si s-o bag la munca?
                          Mi se pare mie sau bara spate e prinsa in nituri e laterala?
                          E intr-o starea de-a dreptul jalnica masina aia
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • Mie aia mi se pare masina care a fost scufundata...
                            sigpic

                            Comment


                            • a fost la "spalatorie".depinde ce vrei sa faci cu ea.pe unii ii interesseaza doar sa se invarta roata.scanteieste ,benzineste ....deci functioneaza!
                              Welcome to the Club, We Have Jackets !

                              Comment


                              • Loganul ala este o alternativa la Matiz. Am nevoie de o masina cu care sa ma invart prin oras si sa transport produse < 50 kg.
                                Deja am vorbit si o sa ma duc maine sa vad despre ce e vorba.
                                Nu prea ma intereseaza ca nu are servo sau ac. Pentru plimbari am deja masina.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google