Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer m-i se pare o masina cinstita atata dai atata face.
    Daca era pe faza un samsar sa vezi ce frumoasa polishata o gaseai prin targ.
    Oricum nu trebe cine stie ce investitie pt a o pune la punct-am spus vreo 1000ron si o vindeai linistit cu 3500 euro

    Comment


    • Eu cred că a fost prinsă într-o altercaţie şi ciomăgită. Pt că e maşină de la o firmă de securitate. Eu zic că merită, dacă nu te deranjează că nu are aer şi servo. Reparaţiile ţi le poţi face tu dacă nu are ceva grav. La cât costă...
      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

      Comment


      • de meritat se merita din plin.decat sa iei cine stie ce mai bine asta.
        Welcome to the Club, We Have Jackets !

        Comment


        • eu nu vad sa scrie ca-i complecta. sub capota nu are poze. daca are alternator , electromotor si merge motorul si cutia merita s-o iei.

          chiar is curios ce vezi maine (azi) acolo.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Eu tot nu imi pot inchipui cum poti sa aduci o masina relativ noua in halul ala... nu-mi explic.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Alexe ai fi uimit sa vezi cum se comporta angajatii cu masinile firmelor la care lucreaza. Efectiv isi bat joc de tot ce inseamna masina, toate gropile sunt ale lor, orice bordura ceva mai inalta nici nu e observata. Cunosc cateva specimene d-astea si mi-au lasat impresia ca doreau sa strice masina, nu sa o conduca ...
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Asa e..acum depinde si de om. Cat am avut masina de servici am avut grija maxima de ea, la modul serios!

                Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                Comment


                • Decat Loganu ala tot puscat, vai de viata lui, nu mai bine iei asa ceva http://cautare.mobile.ro/automobile-...=1&tabNumber=1 ?
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • hmmm ... fiecare alege ce-i trebuie ...
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Ala cu opelul e samsar iti dai seama dupa exprimare:
                      "ABS,SERVO,AIRBAG,INCHIDERE CENTRALIZATA TELECOMANDA,RADIO-CASS,CARLIG REMORCARE,RECENT ADUSA,DISTRIBUTIE PE LANT,UNIC PROPRIETAR,MASINA DE GARAJ SI DE NEFUMATOR,STARE TEHNICA SI ESTETICA FOARTE BUNA.TAXA INMATRICULARE 300 EURO GARANTAT!!!!!! "

                      Asta mi-a atras atentia: MASINA DE GARAJ SI DE NEFUMATOR-exprimare de samsar

                      Plus ca nici inmatriculata nu e.
                      13 ani in Germania si 147 000 km.................
                      Last edited by Nytro; 4 December 2012, 15:45.

                      Comment


                      • 13 ani si inca nu se vede tabla cazand de pe ea de rugina, pe cand la Logan rugineste in 3 ani. Poate sa aiba si 300k, motorul duce. Pentru oras, sa mergi bara la bara si sa cari cateva zeci de kg, cred ca se preteaza.

                        Comment


                        • Si motorul de logan crezi ca nu duce 300 000 km???
                          Cel putin u la loganul meu din 2007 nu am deloc rugina
                          Daca te pacaleste cu un polish si putin silicon pe bord..........
                          Last edited by Nytro; 4 December 2012, 15:50.

                          Comment


                          • Duce si mai mult de 500k motorul de Logan, doar ca trece de cateva ori pe la service pentru schimbarea distributiei.
                            Cei care inca n-au gasit rugina la Loganul lor, nu au cautat suficient de atenti.

                            Comment


                            • Pai si ce daca e samsar ? normal ca e adusa masina de afara, dar Loganu ala e in stare excelenta ? tu ai ramas la ideea ca faci loganu ala tzipla cu 1000 de ron. Taxa de inmatriculare la Opelu ala e aprox 120 de euro.
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Loganul ala era 1.100,00 € si nu-l faci tipla cu 1000 de roni.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google