Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La astfel de motoare si impozitul e pe masura 1000 euro pe an.

    Comment


    • Asta inseamna in jurula 100 euro pe luna.
      Mi se pare un pret acceptabil pt cine doreste sa se distreze cu masina aia.

      @nytro: eu nu cred ca Myabarahatul va fi o masina scumpa in viitor, pt ca nu are personalitate si nici "autenticitate" - seamana cu un Mercedes S ceva mai altfel si mai bine dotat. Mie unul nu-mi lasa impresia de masina deosebita.

      Totusi, cred ca ar fi mai constructiv putin daca ne-am alege un buget in care sa baleam.
      S incep eu primul:
      "Ce as fi luat daca as fi avut un buget de 1000 euro"
      1. Ford KA
      2. Renault Megane.

      Comment


      • Ambele sug de la 10% in sus in oras, cavouri pe roti.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • da si Loganul ia in jur de 3l in oras.Un vecin care are service a adus un Opel Agila cu mai putin de 400 euro din Germania.nu stiu cat e taxa de inmatriculare dar era buna pentru nevastamea care zice ca ligheanul e prea mare pentru ea.
          Welcome to the Club, We Have Jackets !

          Comment


          • La megane-ul ala inteleg consumul si il accept, insa la fordul ka .... no comment, au pierdut ideea de mic pentru oras, consum ca de cu totul alta clasa de masina.
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Originally posted by 827sam View Post
              Ambele sug de la 10% in sus in oras, cavouri pe roti.
              Te contrazic. Are taica-meu si in aglomeratie maxim 8%. In conditiile in care are motor de 1,3 totusi.
              Megane-ul ala e cu volan pe dreapta.
              @margelatu: taxa de inmatriculare ar fi mai mare decat pretul masinii. Trebuie si avocatii sa manance niste bani de la buget.
              Last edited by Cristi_LCD; 6 December 2012, 10:54.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • @ vitriol - cum e cu loganul de 1100 coco ?
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Originally posted by Costi-bc View Post
                  NU!

                  Si vezi ca esti offtopic, nu vezi ca aici vorbim despre ofertele sh?
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Bugetul meu a crescut putin pentru viitoarea masina. In 4000 de euro cam ce masina buna si inscrisa mi-ati recomanda? Eu as merge pe Renault Megan modelul mai nou.

                    M-am gandit la astea :
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    Comment


                    • Sa nu fie 1.5dci, risti prea mult sa o tii pe dreapta pana faci rost de bani pentru pompa si injectoare noi.
                      Aproape de bugetul ala, as alege una ca asta. Nu musai asta, ca nu e inmatriculata.
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                      Last edited by mr.K; 6 December 2012, 16:13.

                      Comment


                      • Originally posted by Costi-bc View Post
                        @ vitriol - cum e cu loganul de 1100 coco ?
                        Tot incerc sa-mi fac timp sa ajung pana acolo. Maine sper sa pot ajunge.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Originally posted by maestrupiersic View Post
                          Bugetul meu a crescut putin pentru viitoarea masina. In 4000 de euro cam ce masina buna si inscrisa mi-ati recomanda? Eu as merge pe Renault Megan modelul mai nou.
                          pai diesel bun nu prea gasesti in banii astia. oricum e riscant ...
                          benzinar nu o sa-ti mai consume ca un 1.2 si 800 kg.
                          te raportezi iarasi la ce doresti de la masina.

                          cu 4000 gasesti si compacte si monovolum si clasa mica . mai bine gandeste-te ce ti-ar folosi si peste 5 ani de exemplu si ce costuri ai avea.
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • http://cautare.mobile.ro/automobile-...ne&tabNumber=1 asta mai merge lejer 200.000km
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • De astea n-am auzit sa aiba probleme cu injectia. Nici cu rugina.
                              Nasol e ca in Romania nu iti permiti din cauza taxelor un E 280, asta de 220 e in primele trepte ca pensionarul in drum spre piata pana isi ia viteza.

                              Comment


                              • 185k? serios? daca masinile de 1-2 ani vechime de Germania au 150k nu cred ca aia are doar atat... ma rog mai sunt si abateri dar exceptia confirma regula
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google