Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In afara de emblema dupa spate chiar nu vad unde a exagerat, cel putin botul chiar imi place .

    Comment


    • Si mie imi place masina, dar tot asa inafara de emblemele alea de pe spate, in rest arata foarte bine
      sigpic

      Comment


      • cc cu carlig pe spate )))))))))))))))) urasc sa vad o masina sport sau o limuzina de lux cu carlig pe spate !!! exclus suv-urile
        poftiti in logan sa va odihniti !!! taxiul lui ciak norris !!!

        Comment


        • De cand a devenit Passat CC masina sport sau de lux ?? De la VW doar Phaeton e la lux si Scirocco R cumva la sport...

          Una faina care imbina sportul cu luxul ..
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • si golf gti..R32..

            frumoasa e granturismo

            Comment


            • Nu este limuzina de lux insa este o masina eleganta si "modificarile" care le-a facut ala la ea nu fac decat sa o urateasca graaav... cel putin botul e hidos singurul lucru care l-as pastra de pe ea este difuzorul ala de la bara spate(fara carlig desigur)
              I changed her oil , she changed my life
              sigpic

              Comment


              • http://cautare.mobile.ro/automobile-...=1&tabNumber=1 asta chiar merita daca sunt reali km...
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • cele 2 modele preferate ale mele:



                  Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • ceva frumos si care nu e adusa din germania.
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                    ca loganul in curand va veni mai scump cu cat o costa transportul deci pleaca.. de ce sa mai tina 2 ?!

                    Comment


                    • Are cam multe nuante de culori A3-u ala... sau mi se pare ?
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • cred ca ti se pare. ce vezi in poza 2 e clar reflexia luminii pe capota, iar in partea asta aripa e in umbra, poza fiind facuta cumva cu soarele in fata.
                        daca as avea banii aia...
                        Last edited by B997NDL; 22 December 2012, 00:36.

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          De ce asa putin? Asta e pretul ei? Imi pare ca a fost lovit in fara, eu vad diferenta de culoare la aripa dreapta/capota!

                          Comment


                          • Cica in Grecia, pentru orice masina cu motor de peste 2500 cmc, se plateste o taxa de 5.000 de euro anual. Se vand de catre proprietari, la pret de chilipir.

                            Comment


                            • @PCH da si mie mi se pare lovita aripa dreapta fata in plus are peste 100 000 km Bmw-urile nu vin din fabrica cu 0xx xxx km.
                              Jentile alea sunt de fapt standard pe seria 1 nu cum ne vrajeste proprietarul ca sunt de M3
                              Bonus motoarele diesel 1.8 bmw au distributia pe curea spre deosebire de 320d

                              Comment


                              • Nu mai stiu ce distributie are , dar 118d , 120d , 123d , 125 d is toate motoare de 1995 cm3. difera herghelia. 150 de cai n-are nici unul ...

                                daca te uiti atent nu se imbina deloc botul. are lufturi mai ceva ca un logan pe taximetrie ...

                                in plus nu are carte service , kilometrii ce scrie pe bord , airbag-uri nu se stie ...

                                de asta e asa ieftina ! tre' sa crezi in Mos Craciun ca s-o cumperi !
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google