Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avem o cabana intr-un sat uitat de lume, cu drum aproape inexistent si dealuri de vreo 70 de grade , ce sa fac cu un golf break pe acolo , cu loganu ne descurcam de minune, si acu de 2 saptamani, era zapada mai sus de bara fata, loganu inainta pe acolo ca un tanc, nu am avut probleme. Stabilitatea, asta e, mergem mai incet in curbe, nu e obligatoriu sa le luam cu 140 , oricum eu de cand era sa o patesc cu loganu, m-am lecuit de mers tare in curbe.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Nu e prea ieftin?stiu,are automata cutia,dar totusi!Sau asta i pretul?
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • Du-te la un test cu ea.
        Si mie m-i se pare f ieftina nu pare a fi lovita interior piele+textil km par a fi cei declarati.
        Daca nu scoate cutia nici un fel de zgomote inseamna ca functioneaza bine
        Si pe mine ma cam surprinde pretul asta

        Comment


        • 48k km ? reali ? dupa cum arata scaunele fata doar daca a dormit in ea ...
          si inca ceva. daca e 2007 n-ar trebui sa fie facelift ?

          @cezar - nu vorbeam la misto. chiar am auzit ca erau foarte bune cobrele. din pacate in societatea noastra "de consum" nu se mai vrea sa mai iasa pe portile fabricilor astfel de autovehicule.
          Last edited by Costi-bc; 29 December 2012, 14:54.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Nu stiu cum se misca cutia aia automata pe megane de 110cp , dar pe Almera 1.8 116cp, cutia automata se misca excelent, e o placere sa o conduci.
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • Imi place consumul dat in urban la Megane..7, 8%
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • sapte litri si-o galeata ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Originally posted by Cezar View Post
                  4500-5000, hai cu bataie.
                  eu cred ca o sa se scumpeasca sh-urile de dupa 2007 din cauza de lege noua.

                  @nytro.
                  la 2500 cmc cresc toate taxele

                  Comment


                  • Originally posted by micutzu666 View Post
                    http://www.autovit.ro/renault-megane-C26978137.html

                    Nu e prea ieftin?stiu,are automata cutia,dar totusi!Sau asta i pretul?
                    E dubios. Are far cu lupa - se pun la model facelift.
                    Pe spate stopurile sunt de model 2.1. Nu-s de facelift. Ma uit acasa la poze mai bine si-ti mai spun.
                    Pretul e vis dar este mai mult decat dubios!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • nu se scumpesc. se aduc alte sh-uri din afara , cu taxa mica sau se face procura pe astea mai vechi , nu vanzare/cumparare
                      o/____\o
                      (i)
                      .........

                      Comment


                      • @NDL numere de bulgaria niet taxe niet impozite iesi mai ieftin decat loganul
                        Ce zici vrei sau nu???

                        Comment


                        • nu. mai bine o dau pe tigari ca se scumpesc si alea.

                          adu-o pe asta si facem...
                          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Comment


                          • Originally posted by Nytro View Post
                            @cezar:modelul w124 diesel 1995 cmc 75 cp.
                            Ma refeream sa o iei la 150 k km si sa o tii pana la 200 k km dupa aceea cum am mai spus gropi de bani.
                            .....................................
                            Cred ca a fost ultimul model unde nu s-a facut rabat de la materiale, cel putin din ce am mai lecturat pe net a fost modelul unde nemtii nu prea au avut castig pt ca au bagat mult in masina si nu au avut profitul asteptat, ceva de genu.

                            Sunt mandru ca am masina asta in familie (tata-meu) , regret ca se merge cu el pe toate drumurile posibile si imposibile si nu are parte de o intretinere conform varstei care o are (1991).

                            Comment


                            • Originally posted by B997NDL View Post
                              nu. mai bine o dau pe tigari ca se scumpesc si alea.

                              adu-o pe asta si facem...
                              http://www.autovit.ro/ford-focus-C27363525.html
                              Ford Focus cu motor Citroen
                              E buna, doar ca numarul de km este altul.
                              Oricum mai tine mult si bine, chiar daca are 180.000.
                              Sunt rulati de obicei pe autostrada si chiar n-au probleme.

                              Ieri am mers cu un MCV 1.6 16v, automat, cu 400.000 km. I-am dat taximetristului o atentie si am condus eu. Eram curios sa vad cum se misca cu cutia asta automata. Era ok masina, in afara de planetare ce cloncaneau si ceva capete de bara.

                              PS: aici benzina este 1 dolar = 3 litri.

                              Comment


                              • Esti in Rusia, bre?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google