Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stiu mustangul, l-am si condus putin! Iti ofera palpitatii doar cand il privesti..
    Attached Files

    Comment


    • Din pacate nu este in cea mai buna stare, insa nici pretul nu este exagerat.
      Fastback-urile se gasesc greu in Europa.

      Comment


      • Varianta misto de masina inlocuitoare a loganului. Ce nelamurire am, este cu TVA ?
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • E fara TVA. Apare acusi vreunul care vede Logan 2 miez, si zice ca la asta n-ai proiectoare.

          Comment


          • Eu nu aş schimba loganul decât când chiar ar merita. Fie sh fie nou. Dau loganul pe acel auris pt ce? Nu are mai nimic în plus, e mai bine atifonată - nu-mi pasă, conduc 1.6 16v care e destul de silentios, plus că îmi place să aud motorul, ca să nu mai spun că o să ii fac traseu evacuare, e mai stabilă poate - tot nu-mi pasă, dacă vreau stabilitate schimb suspensia la logan, şi am să o fac la timpul ei, e mai nouă - nu-mi pasă, până uzez eu loganul să nu mai fie de ţinut o să fac naiba copii. E mai arătoasă? Mie nu mi se pare, auris e de ceva ani pe piaţă.
            Când o fi să schimb loganul o să îl schimb cu ceva care să şi merite, să aibe ceva dotări, dacă schimbi loganul că îţi permiţi următorul pas e să iei măcar ceva cu climă automată, nu tot manual ca la aragaz, că nu merită. Dacă ai bani de o honda accord mai zic şi eu să schimbi loganul pe ceva japonez, dar logan pe auris? Nu cred că merită.
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • Uneori mai vrei sa si avansezi. Nu poti trai doar cu capul pentru ca altfel am fi niste roboti.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Daca vrei si tu o pozitie mai ca lumea pe scaun, stiu-e bun Loganul, daca vrei sa nu decolezi de pe sosea cand mergi >140, stiu, tot Loganul e bun, ca apesi frana. Daca vrei finisare mai buna a bordului, stiu, nu te deranjeaza s.a.m.d. ca-s multe si nu am timp sa le exprim pe toate, plus ca pana atunci Loganul ar prinde si rugina, care chiar de e un moft dupa cum spun unii, ma deranjeaza.
                AC tot racoare face, va doare mana sa reglati fluxul? Vreti musai pe grade?

                De la Toyota, un Camry varianta USA imi place, dar si Avensisul european seamana a masina, fiind chiar imediat sub clasa premium.

                Comment


                • Avansezi dar avansezi cu cap, nu dai o coajă pe o altă coajă. De banii aceia îţi iei altceva, nu cred că iei ţeapă, deja tu dai o maşină care dpdv mecanic e ok şi mai are viaţă în ea, deja e o pierdere asta, aşa că poţi să cauţi o maşină mai răsărită sh care ca şi loganul tău mai are viaţă în ea, că nu suntem taximetrişti să facem mulţi kilometrii.
                  http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                  Comment


                  • Nu zice nimeni ca loganul nu e bun, dar diferente exista. Nu ma incanta senzor de ploaie, aprindere automata a farurilor, nu vreau nici macar climatronic. Vreau o masina mai inchegata vreau sa se auda cum lucreaza suspensia cand iau o groapa, nu sa-mi vina bordul direct in gura.
                    Loganul e cea mai tare masina la pretul ei. Aerele de premium n-ai cum sa le ai de la logan ci doar tre sa intelegi ca e o masina foarte reusita in banii pe care-i dai pe ea.

                    PS : efectiv nu mai vreau sh, ma apuc cu mainile de par cand trebuie sa pun pe hartie ce trebuie sa-i mai fac dupa ce o cumpar : distribuei(in mare parte e necesar), filtre, ulei, diagnoze, verific-o pe jos, stai cu frica in chiloti ca poate maine cade turbo (de exemplu) ...
                    Last edited by 827sam; 22 January 2013, 14:25.
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Dacă omul îți dă factura că le-a schimbat de exemplu la 60.000KM și o cumperi la 80.000 poate nu e nevoie să le schimbi, sau, dacă e nevoie negociezi să mai scadă din preț, că oricum pentru binele tău e cam interzis să mergi fără să schimbi distribuția, și tot acolo ajungi...Eu nu am logan, dar intenționez să îmi iau unul....nu uitați că și logan și mercedes tot de la A la B ne duce, parcă mașina a fost creată pentru deplasări, nu să o faci hotel, bucătărie sau discotecă...

                      Comment


                      • ........nu uitați că și logan și mercedes tot de la A la B ne duce
                        In general, o expresie adevarata.
                        Faza e ca in Mercedes ai mai multe sanse sa ajungi intreg in punctul B. Huidu cu familia lui s-au dat jos intregi din Mercedesul lor, aia din Logan erau deja ingeri.
                        Stiu ca poti muri si in Mercedes, spun doar ca ai mai multe sanse sa scapi in caz de accident.
                        Acum astept sa sariti ca Mercedesul costa de 5-7 ori cat Loganul. De parca viata are pret.

                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        O masina subapreciata, ca marca si model. Cam scumpa la intretinere, dar merge bine in peisajul selenar din Romania.

                        Comment


                        • Nu prea e subapreciata. E la locul ei
                          Are multe hibe.

                          Comment


                          • struto-camilele astea au toate hibe si piese extrem de scumpe orice marca ar reprezenta.
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Masina unuia de la un bloc alaturat, cumparata de noua din 2007, fara probleme. CASCO e mare. Si consumul.

                              Comment


                              • audi-a4- 1.9 TDI


                                TAXA (in EURO):
                                624 EURO
                                TAXA (in RON):
                                2,821 RON

                                asta da sh la pret bun ...

                                sau http://cautare.mobile.ro/automobile-...97&tabNumber=2
                                Last edited by Costi-bc; 25 January 2013, 04:49. Reason: Automerged Doublepost
                                o/____\o
                                (i)
                                .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google