Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kubala7 View Post
    Daca ai nevoie de spatiu, nu e mai bine.
    iei un mcv sh

    Comment


    • Alfa se cumpara ca asa zice sufletul, nu ca ai nevoie de spatiu, sau ca vrei sa ai si fiabilitate. Trebuie sa fii pregatit tot timpul sa mergi cu taxiul, transportul in comun, sau sa te duca un prieten in orasul tau. Eu asa am facut, am ajutat un prieten cu o Alfa 159. Bine ca era in garantie.
      Last edited by mr.K; 27 January 2013, 19:34.

      Comment


      • Eu am un bun prieten cu parc auto de masini recuperate dar mai aduce si de afara...bani sa iasa. Faza e ca in parcul ala are de la clio/logan/doblo/master la Dodge Viper, Mustang Roush sau Mustang '67. Ii trec prin mana Passaturi, Mondeo, Q7, BMW-uri, Mercedes-uri, cam tot ce se poate! Ce masina are el, de achizitionata de curand?! Un 159! El spune ca ar fi cel mai reusit model al italienilor de la Alfa. Asa sa fie? Ce-i drept, masina e o bijuterie....iar la condus e foarte asemanator cu E90.

        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

        Comment


        • totusi cred ca Brera e peste el. e si dintr-o alta categorie de pret.
          din cate stiu, problemele la alfa sunt cu instalatia electrica.
          si eu mi-as lua un 159, de brera nu mai vorbesc, desi se spune ca nu sunt fiabile, si poate nu sunt.
          dar sunt masini "antituning" ce sa le mai faci alora ca sa arate mai bine ?!
          Last edited by B997NDL; 28 January 2013, 10:55.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Eu am un bun prieten cu parc auto de masini recuperate dar mai aduce si de afara...bani sa iasa. Faza e ca in parcul ala are de la clio/logan/doblo/master la Dodge Viper, Mustang Roush sau Mustang '67. Ii trec prin mana Passaturi, Mondeo, Q7, BMW-uri, Mercedes-uri, cam tot ce se poate! Ce masina are el, de achizitionata de curand?! Un 159! El spune ca ar fi cel mai reusit model al italienilor de la Alfa. Asa sa fie? Ce-i drept, masina e o bijuterie....iar la condus e foarte asemanator cu E90.

            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
            Nici pe departe nu se aseamana cu E90.
            Cochetam cu ideea de a cumpara una acum ceva timp, insa m-am lasat pagubas. Nu are nicio treaba cu masinile premium.
            Este aratoasa si sexoasa. Dar cam atat.
            Ba mint, e misto si motorul de 2.4 diesel.

            Comment


            • Decat 159, mai bine 320.
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • A cam fost alergat BMW'u ala. In 4 ani 171.000 km , mi se pare cam mult.
                As alege Alfa de mai sus la orice ora, + ca are si ~ 60.000 km
                My Ride ! B - 29 - TmT

                Comment


                • Masina de ploiesti cu km putini n-ai sa gasesti cum dealtfel 80% sunt tepe. Vezi in Cluj rata masinilor cu numar de km mic, nu prea gasesti pentru ca aia e realitatea, oamenii le aduc de afara cu km multi, ieftine, ala le este pretul si nr de km.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Masina de 4 ani, diesel, adusa din Germania, unora li se par multi 171.000 km. Pun pariu ca la cum arata masina aia, daca erau afisati pe bord "doar" 94.000 km, merita banii. Altfel nu, e alergata. Nu stiu de ce, dar se pare ca unii chiar doresc sa ia teapa.

                    Dacia 1300 se pare ca nu ne va iesi din suflet mult timp de acum inainte. De la cartoane in bot, pana la segmentarea motoarelor la un anumit nr. de km... Traiasca!
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • Originally posted by Andrei.TMT View Post
                      A cam fost alergat BMW'u ala. In 4 ani 171.000 km , mi se pare cam mult.
                      As alege Alfa de mai sus la orice ora, + ca are si ~ 60.000 km
                      Vorbesti cu samsaru' de o vinde, si iti face un BMW cu "numai" 60k, oferta pentru tine.

                      Comment


                      • Sau poate deja e facut pentru tine mr.K la 170k , de la 250k...
                        sigpic

                        Comment


                        • Nu am zis ca vreau 320 la 60k
                          Am zis ca e destul de alergata,si as alege alfa la orice ora.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • Sau poate deja e facut pentru tine mr.K de la 170k , de la 250k...
                            Ai bunul obicei de te bagi ca musca-n lapte. Iti datorez ceva si am uitat?
                            Am zis ca e destul de alergata,si as alege alfa la orice ora.
                            Pe strada mea a fost la vanzare un A6 de 2 ani si jumatate vechime. Omul a afisat km in geam, avea cred 140 de mii, deci aia masina alergata. Specifica: carte de service, km verificabili. Probabil ca a cumparat-o un samsar si a dat inapoi kilometrajul pana pe la 70k. Numai buna de pacalit romanii.
                            Last edited by mr.K; 28 January 2013, 15:33.

                            Comment


                            • Nu e deloc alergata masina aia, doar ca la un numar mai mic de km ti-ar vinde-o cu 15 mii. Dupa alfa am tanjit si eu mult timp dupa care subit mi-a iesit de la inima citind tot felul de povesti citadine privind fiabilitatea muci.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Potoliti-va, copii!


                                @Andrei: ai mers si cu 159 si cu Seria 3? Ca sa stiu despre ce vorbim...
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google