Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La ce companie ai facut, Allianz?

    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

    Comment


    • Originally posted by Cezar View Post
      Deci 60%, din pretul initial de 50.000.
      Ms frumos Cromatic.

      M-am uitat acum in polita Casco, ea fiind evaluata la 28.000. Hmm....cam lipsa de concordanta intre 12.000 si 28.000
      Originally posted by Cezar View Post
      @roy: facand o medie, de la casco, la ce a spus roy, la ce se vinde, corect ar fi 17.000 spre 18.000. Doar ca trebuie gasit omul si nu gibonul
      Pai si eu nu am estimat tot cam asa? Deci scazand 60% din valoarea de nou raman 20.000E care vor fi negociabili in limita maxima a 3000E deci rezulta minim 17.000E, la asa masina si marja de negociere este mare.
      Groso-modo cam toate masinile se estimeaza initial in acest fel indiferent de marca iar la negoceri se respecta proportiile bineinteles.

      Comment


      • Pretul unei masini SH, e in cea mai mare parte, in functie de piata, nu musai de masina respectiva.
        Cum romanul e iubitor de TDI, da-ti seama
        Tot ce e Audi, s-au ieftinit foarte mult, pentru ca cererea e mai mica decat oferta, la marca asta. E Autovit-ul plin, ochi!
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • @pch: astra
          @cromatic: da, tu ai zis, asa este

          @darkside: ai dreptate, dar asta nu-i masina de cocalari. Cocalarul cauta altceva.
          Last edited by Cezar; 28 January 2013, 18:14. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cocalarul cauta "tipla ful opshan" la 8000
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • 300 de cai si impozit de 2 lei ))
              E, sa fim noi sanatosi, ca exista oameni si oameni.

              Comment


              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                ?
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Masina de nisa. Iti place ?
                  Nu vad rostul alegerii unui BMW Serie 1 in detrimentul unuia Serie 3.
                  Locurile de pe bancheta spate in Serie 1 sunt pentru copii.
                  E masina pentru avocaţele tinere.
                  Last edited by mr.K; 29 January 2013, 12:30.

                  Comment


                  • Mie unul nu-mi place seria 1...
                    Nu stiu, are ceva ce-i lipseste.

                    Comment


                    • Arata bine, imi place insa nu mi-as cumpara una.
                      Cezar : curu-i lipseste ))
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.



                        Cam scumpa totusi.

                        Cine n-are bani si vrea cotet de pasari, dar macar unul care sa mai mearga : http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C27677293.html
                        Last edited by Cezar; 29 January 2013, 12:40. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by Cezar View Post
                          Mie unul nu-mi place seria 1...
                          Nu stiu, are ceva ce-i lipseste.
                          iexact.parca nu e terminata.probabil cel mai urat BMW.de banii aia de cayenne gasesti masini mult mai faine.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • Porsche cu motor diesel...blasfemie!
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Genul de masina foarte noua si cu foarte putini km dar sesizabil mai ieftin decat noua caut si eu. E o afacere foarte buna sa dai 10-12 mii pe o masina de un an si 35-40 mii km care de noua valora 16-18 mii, pret bineinteles umflat cu pompa.
                              Sa-ti permiti porscheul ala tre sa fii undeva mai sus, costa cam prea mult.

                              Cezar : daca pui la punct mercedesul ala e cu multe clase peste majoritatea masinilor de clasa compacta.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Originally posted by margelatu View Post
                                iexact.parca nu e terminata.probabil cel mai urat BMW.de banii aia de cayenne gasesti masini mult mai faine.
                                Corect, dar la un pret mai mic, de 30.000 euro sigur gasesti ceva simpatic.
                                Sau da-mi o alternativa.

                                @dark: da, doar ca Porcul n-are decat motor de 3.5 sau 4 si ceva L. Cam multicel la ce anunta astia. Acum as lua cu motor de 4L si ceva, dar nu stiu mai incolo ce va fi, asa ca raman in defensiva

                                @samy: da, ai dreptate, dar tot n-as lua asa ceva.
                                Last edited by Cezar; 29 January 2013, 12:48. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google