Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deh mess-ul ce face din om
    poate tu te uitai la labo ferrari sau nush mai ce dar eu nu visez cu ochii deshisi si totusi ma gandesc la ceva ce mi-as putea permite
    app a anuntat pana le scoat pe piata ....
    I changed her oil , she changed my life
    sigpic

    Comment


    • ...pentru unii, Vw este masina suprema tot din reviste, evident.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Cand vei merge cu un Mercedes, vei vedea de ce e pretul mare si care-i diferenta fata de VW si altele. Pana atunci, mai vezi ce zice google despre cine a produs prima data motorul mic turbo, si cine a facut motoare diesel cum trebuie. Si sa vezi dracie, ca saracul VAG (grup de care eu n-am auzit, iti multumesc pt informatie) nu apare in topuri.

        Cat despre convingerile tale, sa fii fericit cu ele, ca asa vei ajunge undeva departe.

        PS: daca tot cauti pe google, vezi cine a facut prima data un motor cu turbo + compresor, in ce an si cati cai a iesit din el.

        Comment


        • Pentru cine vrea un SUV si nu se multumeste cu un Duster, o varianta acceptabila la pret. Si de cumparat pana nu intra noua taxa de poluare in vigoare.

          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            Cand vei merge cu un Mercedes, vei vedea de ce e pretul mare si care-i diferenta fata de VW si altele. Pana atunci, mai vezi ce zice google despre cine a produs prima data motorul mic turbo, si cine a facut motoare diesel cum trebuie. Si sa vezi dracie, ca saracul VAG (grup de care eu n-am auzit, iti multumesc pt informatie) nu apare in topuri.

            Cat despre convingerile tale, sa fii fericit cu ele, ca asa vei ajunge undeva departe.

            PS: daca tot cauti pe google, vezi cine a facut prima data un motor cu turbo + compresor, in ce an si cati cai a iesit din el.
            cred ca vbeam de masini germane fiecare comparata la categoria ei. ce rost are sa compari VW cu merc?! vrei sa ne bati cu armele noastre?! creezi o falsa polemica intre VW si merc doar ca sa zica StapanDegoLan ca mercul e prost? vad ce vrei sa faci. normal ca mercul costa atat dintr-un motiv destul de bine intemeiat. VW compara-l cu clasa economy de la francezi tocmai m-am dat azi cu bmw-ul lui frate-miu nu am ce sa mai comentez dupa ce toata dimineata "mi-am mancat-o" pe logan.

            Originally posted by mr.K View Post
            Pentru cine vrea un SUV si nu se multumeste cu un Duster, o varianta acceptabila la pret. Si de cumparat pana nu intra noua taxa de poluare in vigoare.

            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            http://www.autovit.ro/nissan-pathfinder-C22041053.html
            cand mi-oi cumpara rafinarie o sa-mi iau
            @Cezar: si tu vezi cine a inventat masina . nu-ti ziceam asta dar m-au pus nesuferitii de Daimler si Benz
            Last edited by B997NDL; 5 January 2012, 19:01. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • oare are motor de avion? :-??
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
              "PH-66-SIX"
              Dacia Golan 1.4

              Comment


              • cred ca e avion.... asta mi-ar fi numai buna. http://www.autovit.ro/bmw-m3-C21167796.html m-as opri cu ea direct la chiptuning

                Comment


                • mai degraba direct la benzinarie))
                  "PH-66-SIX"
                  Dacia Golan 1.4

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    cred ca e avion.... asta mi-ar fi numai buna. http://www.autovit.ro/bmw-m3-C21167796.html m-as opri cu ea direct la chiptuning
                    folie bad-boy remapare bara mcv lupe si e gata )

                    Originally posted by Cezar View Post
                    Cand vei merge cu un Mercedes, vei vedea de ce e pretul mare si care-i diferenta fata de VW si altele. Pana atunci, mai vezi ce zice google despre cine a produs prima data motorul mic turbo, si cine a facut motoare diesel cum trebuie. Si sa vezi dracie, ca saracul VAG (grup de care eu n-am auzit, iti multumesc pt informatie) nu apare in topuri.

                    Cat despre convingerile tale, sa fii fericit cu ele, ca asa vei ajunge undeva departe.

                    PS: daca tot cauti pe google, vezi cine a facut prima data un motor cu turbo + compresor, in ce an si cati cai a iesit din el.
                    Last edited by Teo21Din; 6 January 2012, 12:34. Reason: Automerged Doublepost
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.autovit.ro/jaguar-xf-C21956130.html
                      Simpatica asta alba
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • daca si la jaguar punem numere beharca da-o-n .... de treaba...
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • Taxili e scumpe la Romania. La vecinii Bulgari e taxili mai mici
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • Originally posted by StapanDegoLan View Post
                            folie bad-boy remapare bara mcv lupe si e gata )



                            http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Group
                            Super, multumesc pt link, ma mai documentez si eu. Intr-adevar fac masini bune...

                            Totusi, nu mi-ai raspuns la intrebare: cine a facut primul masina cu turbo + compresor, si cine si-a luat ovatiile ulterior?

                            LE: citesti si tu aici aici aici aici traducerea aici(tot wikipedia)
                            Acum sigur ca aceste informatii nici nu se compara cu ce spune poporul si tanti Joita despre fiabilitatea VW...
                            Last edited by Cezar; 6 January 2012, 13:54.

                            Comment


                            • poate am eu vederea deficitara... dar mi s-a "impupazat" si mai mult de la atatea freuleine
                              Top fiabilitate ADAC 2010 - clasa compacta . e pe primul link dat de tine.. ia vezi.. si de ce ne contrazicem pe turbo...etc atata timp cat daca n-ar fi fost nemtii n-aveau pe ce pune turbo dar 4x4 stii cine l-a facut si l-a folosit prima oara?! sa nu-mi spui audi ca-mi stric parerea despre tine si multi nu mai stiu asta... crezi ca mai conteaza?

                              Comment


                              • Citeste tot, si discutam dupa.
                                Intrebarea nu era pt tine, ci pt colegul mai tanar. Tu asteaptati randul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google