Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit. Nu merita motor mai mare de 2.l, in ROmania. M-am convins! Daca vrei sa platesti niste taxe aberante, care se vor transforma in vilelele smecherilor, treaba ta...
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Alt cotet, spatiu mare, destul de fiabila pentru un Renault.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      Comment


      • Nu cred km, in rest arata bine pentru varsta ei; tipic samsaresc imi prezinta cauciucurile alea de iarna de parca ar fi noi pe cand in realitate nu le mai poti folosi nici pana la peco.
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • Pai nici daca statea mai mult in garaj, n-are cum sa aiba dupa 15 ani doar km aia.

          Comment


          • Originally posted by Cezar View Post
            sincer, nu prea ii vad utilitatea. nici macar nu e offroad cum zice in anunt.
            e o struto-camila. si la banii aia...
            as prefera oricand un subaru impreza sau un evo IX sau X

            uite un bmw adevarat

            Comment


            • Mie imi place asta http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=1
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • din ce am vazut, Q6 arata mult mai bine. asa ca mai asteapta vreo 5 ani, ca sa apara sh-urile.

                Comment


                • Q6 mi se pare oribil, cu spatele ala, nici nu iti dai seama ce e... Sedan, SUV, Hatchback, Coupe...
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Ori sunt eu prea in urma cu stirile, ori voi inventati masini... Q6???
                    If it ain't broke, don't fix it!

                    Comment


                    • E plin internetul de poze, cica ar aparea anul asta sau in 2014.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Sunt doar speculatii, din moment ce nu a fost prezentat nici macar ca si concept.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Utilitatea eu o vad asa: daca ai copii si vrei sa fie in siguranta, oricand as alege un suv in detrimentul unei masini mici. Majoritatea suv-urilor premium s-au comportat extraordinar la testele de impact.
                          Ce legatura are subaru cu porsche? Ca-s la 2 ramuri opuse...

                          Imi mai place Mercedes ML.

                          Adevarul este ca m-am cam saturat de masina asta cu 2 usi si vreau una ceva mai mare, cu 4 usi. Imi place si ideea de SUV ca ma pot strecura mai pe orice teren si nu mai am impedimentul unei garzi la sol mici.

                          Problema lor este ca sunt lenese, iar daca vrei ceva care sa se miste, trebuie sa platesti impozit prea mult.
                          Ma rog, insa sunt in cautarea unei masini mai simpatice putin. Nu vreau sa exceleze la nimic, vreau doar sa fie buna la mai de toate


                          Audi nu-mi place de fel, nu stiu, imi insipira cocalaro-smenarie, chiar mai multa decat BMW.
                          Am mai mers cu un BMW x5, insa nu e pe gustul meu: prea brutal, prea rigid, prea o masina ce se vrea sport in hainele unui suv.
                          Nu am apucat sa merg cu niciun mercedes ML, sau cu Range Rover sa vad cum sunt si alea.

                          Si da, in oras folosesc Smartul, nu balena

                          Comment


                          • @Niki
                            e mai mult decat concept. are si preturi.
                            Audi Q6 Price - ₹ 55,00,000 in India. Read Audi Q6 review and check the mileage, shades, interior images, specs, key features, pros and cons.


                            Audi Q6 is expected to be launched in India soon. Check Q6 Specs, see images, colours and more.

                            Comment


                            • Aoleo, q6 e un soi de X6...infiorator.
                              Masina de tampit: foarte mare, insa spatiul interior foarte mic.
                              Ma rog, cine o apreciaza si o cauta, sa si-o ia.

                              Comment


                              • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Altul cu km anuntati mai putini, dar are numere straine.
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                                Cine are mai multi bani de blocat, opteaza pentru Range Rover (nu Sport, nu Evoque).
                                Last edited by mr.K; 29 January 2013, 15:06.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google