Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @NDL: Se poate configura pe site-ul Audi? Da ori ba?
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • @Cezar http://cautare.mobile.ro/automobile-...11&tabNumber=1 ceva de genu, daca dispui de banii astia
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Nu aia... omul vrea suv, poti arata vreun x5
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • A zis ca ii place ideea de SUV, dar a zis ca vrea ceva mai mare in locul Mert-ului in 2 usi.
          Ca SUV imi place modelul asta http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • @kubala: nu-mi place, e prea anost. Iar jeep comander ala e de jucarie
            @mr k: Asta imi mai place:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            @samy: x5 -ul e o masina super, insa nu e pentru mine. Ma intereseaza cand imi urc curul in ea, sa fie moale si relaxant. Nu tare si "hai ce faci, accelereaza-ma, dormi?" Senzatia asta mi-a dat-o ultimul x5 pe care l-am condus. Cutia de viteze este foarte rapida, insa nu-mi place asa rapida. Eu vreau mai molcoma, cum o are Mercedesul.

            Comment


            • @Niki
              e stimativ... dar asa era si loganul 2 acum un an, si a aparut.

              @kubala
              decat ala, mai bine un lincoln navigator
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • Cezar, ala e cel mai bun SUV, de mers ori la opera, ori pe dealuri la vanatoare..

                Comment


                • Mie imi place si toyota land cruiser, de ea ce zici, e drept ca e in functie de gusturi, dar land cruiserul merge mai mult pe off-road. La hyundai n-ai ce sa vezi, touaregul imi place, xc90 de la volvo mi se pare fad.
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • @NDL da, mult mai bine un Lincoln navigator cu motor de 5400, taxele la ala, chilipiruri... si ma gandesc ca si piese gasesti la tot pasu... iar despre consum, cred ca e la nivelul unui logan de 1.4
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • daca tot vrei americana, macar sa simti. masina de pimp

                      asta e masina offroad 100%. dar pe sosea trebuie sa ai rabdare.
                      We're sorry, the page you requested cannot be found. Follow the links to access the homepage or to further browse our website.


                      cam ce face... http://www.landrover.com/gl/en/lr/de...os-and-videos/

                      Comment


                      • Decat Navigatorul acela imens, mai bine jeep-ul acela.
                        Ma rog, Range Rover sau Mercedes ML, cam astea ar fi singurele solutii viabile pana acum.

                        @ndl: a masina a anilor 60, mult prea apreciata. Este efectiv o ragalie de masina. Merge bine pe off-road, insa pe on-road n-are nicio treaba.
                        Ai vazut preturile?
                        Sunt exagerat de mari pentru ce masina este...
                        Last edited by Cezar; 29 January 2013, 15:40. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • am spus si eu ca pe sosea e cam slaba, dar la offroad n-o ia niciuna.
                          si se produce si acum. nu e a anilor 60 doar.
                          Last edited by B997NDL; 29 January 2013, 15:49.

                          Comment


                          • Mai bine ML sau GLK decat Range Rover
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • GLK e superb, http://www.autovit.ro/mercedes-benz-...C27271412.html
                              il admir in fiecare dimineata parcat pe langa servici
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • Mai bine ML sau GLK decat Range Rover
                                Sau un G Klasse. Cam scumpe totusi G Klasse.
                                Range Rover e peste ML.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google