Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta face 0-100 in 6.1 secunde.


    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

    Comment


    • Originally posted by B997NDL View Post
      si unde i-ai folosit toate calitatile ?
      eu inca mai astept camerele video + radare prin bucuresti. nu pentru tine ,
      dar sunt multi care o calca aiurea si iese ce iese...
      ca sa nu mai zic ca pe autostrazi s-au cam pus pe treaba, si n-as vrea sa risc
      un dosar penal pentru +50 km/h peste limita admisa.
      daca traiai in deutschland era altceva.
      Nu i-am folosit toate calitatile la extreme, insa la 3000 rpm am mai multa putere decat o masina de 170 la aceeasi rpm.
      Asa, de ce sa ne mai luam masini, ca putem bine merci sa mergem cu trenul, chiar daca e mai scump.

      Originally posted by Andrei.TMT View Post
      Ai dat tu banii pe VW ala de 2t si 65hp sau cat are. Vrei jeep cu performante ca ale clk ? Nu o sa ai niciodata performante si stabilitatea care o au turismele,pe masini mari. Asta-i clar.
      Este cu totul alta mancare de peste VW ala.
      Asa am si un Smart ce face suta in 17 sec si are un top speed de 130, dar nu ma plang.
      Insa sa scot din buzunar 30.000 euro pentru o masina atata de lenta, sa ma ierti...

      @mr.k: nu-mi place interiorul sa ma omori.
      Cea mai buna solutie ramane tot Mercedes Ml, la categoria SUV-uri. Este cel mai ok din toate punctele de vedere.
      Last edited by Cezar; 29 January 2013, 22:20. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Asta face 0-100 in 6.1 secunde.


        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        http://www.autovit.ro/infiniti-fx-45-C27371506.html
        foartew smechera masinuta aia, dar nu ma omor dupa interiorul negru cu maro.
        dar ii bag niste huse "R type"

        Comment


        • Pe cat e de frumoasa la ext, pe atat e de oribila la interior.

          Comment


          • Din tot ce-ati postat, GLK-ul mi se pare "compromisul perfect".
            Bine, in afara de Range...
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • Oamenii sunt diferiti, la fel si gusturile lor. De aceea si varietatea mare de produse....asa cum unora le place mercedes, pentru mine nu exista (poate o sa-mi placa la 45 de ani). Interiorul la Mercedes, din punctul meu de vedere este dezgustator, pentru o marca care se vrea de prestigiu, premium. 4x4 as lua Touareg (cu toate ca nu suport grupul VAG), BMW X5, Land Cruiser sau Range Rover. Si Q7 imi displace....una peste alta, nu prea sunt fanul SUV-urilor.
              Last edited by PCH; 29 January 2013, 23:21.

              Comment


              • Interiorul lui Fx45 nu e foarte aratos, dar e confortabil. De curiozitate, fa un testdrive undeva.
                Eu am mers pasager intr-una, Iasi-Bucuresti. Se simte ca o masina sport.

                ML-urile astea noi arata chiar arata bine.

                Comment


                • Ala cum a avut Huidu? Ce e deosebit la masina aia? Convinge-ma sa aleg ML si nu X5.

                  Comment


                  • Ala cum a avut Huidu? Ce e deosebit la masina aia? Convinge-ma sa aleg ML si nu X5.
                    Pai cu tine e mai greu, nefiind fan Mercedes. Ia Range Rover sau Touareg.
                    Nici eu nu-s fan BMW, dar duminica, intr-un mall, m-am impiedicat de ceva asemanator. Totusi 112.000 de euro cat era afisat la pret, n-as da. Cumpar o casa de banii aia.
                    Attached Files
                    Last edited by mr.K; 29 January 2013, 23:35.

                    Comment


                    • N-avem cum, din moment ce consideri dezgustator interiorul unui Mercedes, insa il ridici in slavi pe cel al lui BMW, unde chiar nu sta bine deloc.
                      X5 e sportiv, ML-ul e docil.
                      Fiecare are clientela lui...

                      Dezgustator in varianta:
                      1.
                      2.
                      3.

                      Comparativ: BMW x5

                      Hmmm...pe care sa o aleg oare, uitandu-ma doar la interior?

                      @mr.k: ai pus punctul pe I: se conduce ca o masina sport, deci o vreau Ms frumos de feedback.
                      Last edited by Cezar; 29 January 2013, 23:31. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • ML si Mercedes in general se adreseaza celor ce vor lux, rafinament si eleganta. Interiorul clasei S imi pare ok...atentie, OK. La restul modelelor din gama Mercedes imi displace....asta nu inseamna ca nu apreciez si constientizez faptul ca este o marca de top si ca automat sunt multi oameni care o considera cea mai cea....asa cum consider eu BMW. E ceva natural....suntem diferiti! )

                        Eu as alege CATEGORIC, BMW! Consider ca are cele mai reusite interioare. Mie nu imi place...atentie, prin acest "nu imi place" nu spun ca il consider urat, doar ca nu trezeste in mine acel sentiment, cand vad interiorul BMW-ului simt un "tremurat" pe sira spinarii....aici e diferenta!
                        Last edited by PCH; 29 January 2013, 23:35.

                        Comment


                        • Hai lasa ca esti prea pretentios...
                          Daca la S classe e ok, atentie, ok, la ford focus cum mai e?

                          Daca iti displace este altceva, nu o face cu nimic mai urata sau mai frumoasa. Pur si simplu tie nu-ti place.

                          Si este cea mai...mediocra. Ofera de toate, din tot. Insa nu exceleaza la niciun capitol (cel putin nu masinile la care ma uit eu). Evident exista AMG, SLR si alte vise umede, insa sa stam cu picioarele pe pamant.

                          Comment


                          • La Focus e foarte ok, Focus fiind in alta clasa compar cu Golf, Megane, Astra, Jetta, Octavia, iar el nu se face de ras...bine ca nu ma intrebi cum e la Roman Diesel comparativ cu Mercedes. ) Eu nu am spus ca e urat, pur si simplu nu ma impresioneaza. E un interior dragut, dar ATAT. Pai ce interioare sunt in seria 5, 6, 7?! Vai de mine...

                            SLR, SLS, AMG-urile sunt intr-adevar niste bijuterii. Dar nu le-as cumpara pentru interior

                            Mercedes face si dube si autocare si camioane! O marca exclusivista nu s-ar preta la asa ceva....camion Jaguar nu am vazut, nici Lotus, nici BMW.

                            Comment


                            • eu am mers multa vreme ca pasager cu un Q7 de 4,2 l diesel. am ramas impresionat, si mai fusesem cu X5 tot "dcii" dar q-ul e mult peste.
                              si la confort, stabilitate...etc. ce-i drept, primele de 3,o l sunt mai lenese. dar asta era ff smecher.

                              Comment


                              • Cocoshi, vezi ca BMW face motorete si biciclete.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google