Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La stabilitate, Q7 este barca, comparativ cu X5. Intradevar, la confort are un plus...dar e si mai barca. Mergi cu X5 de 4.4i, sa vezi acolo cum trage
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Interior Mercedes=opulenta
      Interios BMW= sobrietate si minimalism
      Eu prefer interiorul de Acura.
      L-am vazut doar in poze, dar e pe gustul meu, relativ simplu si functional.

      Last edited by mr.K; 29 January 2013, 23:53.

      Comment


      • Cam seamana cu interiorul de Peugeot...
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • acura nu e marca de lux de la o "japoneza" parca? sau gresesc?

          Comment


          • Acura e "O"nda, in State
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • corect, nu am fost sigur.mersi

              Comment


              • Oferta zilei :

                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                p.s. e dragut si interiorul...

                Comment


                • un fail total de la vw.aduce a A8 dar nu e.elementele alea cromate arata ca naiba.la interior parca e prea masiv.consola aia ...zici ca e locomotiva,vapor sau asa ceva.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • Nu e deloc VAG, pe dedesubt e tehnologia Bentley.
                    The Phaeton's platform, the Volkswagen Group D1 platform, is shared with the Bentley Continental GT and Bentley Continental Flying Spur.
                    Supermasina, cu aspect banal.

                    Daca ai putea sa iti permiti unul cu motor 6.0 W12.........

                    ...0-100 km/h in 6.1 s.
                    Last edited by mr.K; 30 January 2013, 10:28. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Mie imi place modelul asta de VW. Avea Ilie Nastase

                      Comment


                      • Nastase il primise gratis, spre folosinta, fiind imaginea firmei in Romania.

                        Modelul n-a avut succes, fiind scump si avand rivali directi mai bine plasati ca imagine de brand.
                        Dar SH il gasesti la pret bun, problema e ca nu merita sa-l tii. 2 bucati inmatriculate cu numere de IS, erau parcate in zona mea, pe distanta unei statii de tramvai. Dupa un an au disparut, s-au lamurit si proprietarii ca in Romania e jaf la drumul mare sa ai masina cu motor potent.

                        Comment


                        • E singurul VW care arata bine.
                          Din pacate am mers cu una si n-are nicio treaba

                          Comment


                          • Poti fi mai precis?! Ce inseamna nu are nicio treaba?! Ai mers cu W12-le?

                            Comment


                            • N-are nicio treaba cu concurenta.
                              Am mers cu w12, insa pe Audi. E un motor foarte puternic, dar asta nu-l face si f bun.

                              Pt PCH
                              Ford vs
                              Golf - poza luata de pe Dezmbrari. r o, ca daca iau una de pe net, photoshopata, nu e corect.
                              Astra
                              MEgane
                              Octavia

                              intr-adevar, nu are nicio treaba cu restul

                              Daca vrei, ma duc sa fac niste poze in detaliu la finisaje si alte bazaconii, ca mai folosesc unul din cand in cand, cand sunt lucruri de carat.

                              Am pus aceste link-uri ca sa-ti arat ca ai un simt al frumosului si practicului ceva mai iesit din comun...
                              Focusul la interior este depasit cu mult de concurenta. Iti dai seama pana si dupa rotitele de climatizare, ce seamana cu cele ale unui cuptor vechi cu microunde, sau asemanator Astrei G. De fapt, la fel avea si aia.
                              Last edited by Cezar; 30 January 2013, 11:46. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Pacat pentru concurenta ca o spulbera la manevrabilitate si stabilitate (se aude ca si la fiabilitate ), chestii care conteaza cu adevarat pentru mine. Interesant e ca pui poze cu un focus basic si cu octavia full. Interiorul (dar si exteriorul, fiind o masina mica pentru gusturile mele) la Golf e, cum iti place tie sa spui, o BASNA SINISTRA! ....si mai e ceva, spre deosebire de minunatiile alea de interioare, in focus nu prea apar greieri!!! (vezi astra, octavia, megane-asta saracu e sinonim cu greiere!)

                                Mie imi plac masinile care vor doar benzina, stergatoare si lichid de parbriz, care nu scartaie, bocane, pocnesc si iti ofera un minim de confort si de preferat cat mai putina electronica, senzori, artificii tehnice....de aia nu am E90 sau E60. Asta e singurul motiv. Masina este doar un obiect. De la Dacia, Opel, Ford la Mercedes. Pasiune am doar pentru BMW-uri. Din pacate in tara asta e preferat si de cocalari, tigani si alte lepre.

                                p.s. Asta este interiorul de Focus care se compara cu ce ai pus tu acolo. Fii obiectiv.
                                Attached Files
                                Last edited by PCH; 30 January 2013, 11:59.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google