Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Teo21Din View Post
    Inca ceva... de la o vreme sunt de-a dreptul dezgustat de "pasionatii de BMW" ... nu e poza pe vreo pagina auto unde sa nu gasesti unul "pfuai asta rupe tot ... bavarezul da fum ... asta e cea mai masina" si daca ii iei la intrebari pun pariu ca habar n.au de majoritatea modelelor , motoarelor sau macar de ce inseamna VANOS vorba unui intelept : romanu' cand aude de BMW o f**e si pe ma-sa .
    Imi cer scuze ca imi vars "amarul" aici dar au ajuns sa ma zgarie pe creier... Ps. nu fac referire la adevaratii pasionati ai marcii pentru care am tot respectul...
    Abia acum?
    Să îi vezi pe alţii cum consideră că logan nu e demn nici măcar de primit moca. Eu prefer să nu îi bag în seamă şi gata. Unde mai pui că unii sunt oameni în toată firea, trist... Unii nici măcar nu au permis sau un mijloc auto, dar deh, România...
    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

    Comment


    • Asta spun toti sarantocii
      Cine are putina cultura si capul pe umeri apreciaza loganul pt masina foarte buna ce este.
      Restul sunt basini emise de toti sarantocii cu aere de milionari!

      Comment


      • Da , asa este : cine vrea masina fiabila , noua , ieftina ia Logan .... cine vrea pemfeu cocosat de 20 de proprietari sa mearga cu el in pauzele de reparatii sa ia pisici sau sa ramana la RATB si Pegas
        Florin - arata bine GTR-ul e genul de supercar fara "besini la cap" si raportat la performante are un pret destul de mic...
        I changed her oil , she changed my life
        sigpic

        Comment


        • Nu mai puteti sa dormiti de aberațiile unor inculti si v-ati gandit sa emiteti propriile aberatii? La polul opus e taranul cu Logan care crede ca e cea mai buna afacere, cea mai buna masina in segmentul ei, in ala de dinainte si in cel de dupa, cel mai miez intre mieji dar viseaza masini straine umede, in sinea-si, bantuit de struguri acri.
          Faceti thread special daca va macina "nedreptatile", aici nu e locul potrivit.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • Eu nu sunt fan BMW, dar n-as pune egalitate intre asta:
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


            si Logan nou, decat la pretul de achizitie, indiferent de km BMW-ului.

            Eu stiu ca e forum pentru o frantuzeasca, dar tot nu inteleg curentul asta anti teutone.

            Comment


            • Pai BMW-ul asta are mai multa tehnologie in faruri decat fabrica Renault din Franta, ce comparam aici? )

              Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

              Comment


              • cat o fi el de BMW nu as da 11600 pe o masina cu 180 mii km.si cand se strica farurile alea...faci credit in banca.
                Welcome to the Club, We Have Jackets !

                Comment


                • Poti da 35.000 de euro pe una cu 0 km.

                  Comment


                  • daca ai suma aia se merita sa o iei de noua.e ca o femeie virgina.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • Originally posted by florin_x2004 View Post
                      Frumos arata EVO

                      Eu am un vis si mai umed http://www.autovit.ro/nissan-gt-r-C27788652.html
                      Alternativa la GTR. Asta e taticul, restul copilasii.
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      daca ai suma aia se merita sa o iei de noua.e ca o femeie virgina.
                      Corect. Dar poate nu toata lumea vrea nevasta, ci doar amante pe care sa le schimbe.

                      Comment


                      • Cum sa se strice farurile? E buna asta...eu unul nu as face credit, tocmai de aceea recomand sa vorbiti in nume propriu. Eu as da si 14 mii pe una dupa 2007 la care sa-i cunosc cat de cat trecutul....si care, normal, sa fie in stare buna.

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • Nu mai comparati nou cu sh, ca pe o durata scurta de folosinta nu are cum sa castige masina noua.
                          Asa, de ce sa dau 35.000 pe o seria 3, cand pot lua un BMW seria 7: http://www.autovit.ro/bmw-730-C27669614.html

                          Originally posted by margelatu View Post
                          daca ai suma aia se merita sa o iei de noua.e ca o femeie virgina.
                          Ba nu se merita

                          @mr.k: e misto tare porschele, eu am inceput sa salivez la ele de cateva saptamani, insa nu se poate compara ca performante tehnice cu nissan-ul. Se mai aproprie Porsche 911 Turbo. Ramane totusi o masina sport pt domni. Nissan-ul este pt cei ce poarta pantaloni cu tur lasat Eu nu mi-as lua un Nissan! Poate avea si performantele unui avion cu reactie...

                          @pch: 14.000 nu merita. Eu as da sub 10.000 si apoi vom mai vedea ce reparatii ar mai suge. Oricum, nu inghite de 4000.
                          Last edited by Cezar; 5 February 2013, 10:32. Reason: .

                          Comment


                          • Nou nu l-as lua nici eu dar sunt oameni care il cumpara si nou. ))

                            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
                            Last edited by PCH; 5 February 2013, 10:32.

                            Comment


                            • Eu as lua asa ceva : http://www.autovit.ro/porsche-cayman-C27350253.html

                              Mi-ar placea si 911, insa prea sunt preturile in tavan!
                              Desi o masina din 2000 isi are problemele ei este la acelasi pret cu un cayman mai nou cu 9 ani!

                              Le-am condus pe ambele si nu sunt diferente atat de mari intre un Cayman S si un 911 Carrera. Ba mi-a placut mai mult Caymanul.

                              Comment


                              • Am mers paralel cu un Cayman saptamana trecuta, toata soseaua Colentina, il conducea o tiganca pe la 35 de ani. Masina era tare fasneata, sarea din banda 3 in 1 instant. Cred ca e fun sa conduci un Porche, cu toate ca eu o vad potrivita pentru un sugar-daddy.

                                Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google