Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie nu mi se pare scump, cred ca face banii. Altele din anii aia sunt decimate de rugina ...
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      Intr-o vreme, prin 2000-2002, in Romania navigatia era inutila, dar toti isi comandau masini cu navy. Era si o vorba, n-are navy, nu e masina.

      Navigatia aia zici ca tine loc de vopsea, motor, confort si toate alea, m-am plictisit sa tot aud de navigatia de la Logan 2.
      Primul lucru pe care il fac cand ma urc intr-o masina cu " navy " este sa o opresc ( pe navy asta )

      de banii pe care ii dau pe navy prefer garantie extinsa de exemplu

      Comment


      • asta face banii ! taxa 200e http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • e urata culoarea aia ! este una prin bacau exact la culoare si se vede oribil !

          in plus nu cred ca e euro 4. aia banuiesc ca e d4 dupa semn , euro 2 si in plus 1.4 euro 4 are 75 de cai , asta 68 ? ...
          ps: si fara a/c
          pps : in a2a si a3a poza se vad clar diferente de culoare intre portiere

          la km aia chiar mi se pare scumpa...
          Last edited by Costi-bc; 15 February 2013, 03:29.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Euro 2 nu are cum sa fie, 1.4 16v are 75 de cai, asta e 1.4 MPi , mie imi place culoarea, e chestie de gusturi, Pe logan am dat 7000 si inca nu am crapat fara AC, inca mai merge si masina si nu am murit nici noi de caldura
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • de asta ce-ai zice ? desigur cu gpl daca faci km ...
              http://cautare.mobile.ro/automobile-...o&pageNumber=3
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Tinand cont ca km nu sunt reali , si masina nelovita si femeie ne.... nu mai gasesti ) . Merita sa o iei pana incepe sa aibe probleme la electrica si ti se aprinde bordul ca pomu de craciun.... + altele .

                Comment


                • eh , na , de obicei la diesel de 1.9 au probleme cu senzorii...

                  atunci una cu km mai reali un pic : http://cautare.mobile.ro/automobile-...09&tabNumber=3
                  ps: istoric complet si pele ...
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • http://www.autovit.ro/ford-mondeo-C27986011.html prea ieftin ?
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • ieftin. dar l-as lua si maine. face schimb ?

                      Comment


                      • Chiar ca ieftin. I-o fi bulit injectoarele. Unul din 2009 cu putini km am vazut la 8500 de euro.
                        De diferenta, schimbi la asta din link pompa si injectoarele si ai totul nou.

                        Comment


                        • E suficient sa fie putin lovita in lonjeroane sau in cadru motor si-ai sa vezi ce "masina" ti-ai tras ... eu nu inghit deloc galustile astea cu masini la 7000 de euro ce noi erau 25000 ... decaderea asta infernala intr-un timp atat de scurt iti arata calitatea ...
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Masina aia sigur are ceva. Sunt curios ce...la motoare stiu ca nu sunt probleme, ce problema atat de mare da fie la motor incat sa o dea la banii aia? Posibil sa aiba mai multe adunate (volanta, injectoare, accident)...oricum, e ciudat! Eu nu as cumpara masina aia.

                            Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                            Comment


                            • pana la urma suflam in iaurt. daca accepta teste se poate vedea repede ce are.
                              si chiar daca mai bagi 3000 in motot, tot merita.
                              chiar sunt multi care au nevoie de bani. multi s-au aruncat la chestii pe care nu si le permit.

                              Comment


                              • Motoarele de 1.8tdci au fost niste "bijuterii".
                                Statisticile service-urilor o spun, nu eu.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google