Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai cum s-a ajuns la concluzia ca e samsar ? Scrie ca e primul proprietar... Pe google nu se mai gasesc alte anunturi la nr ala de telefon... In rest, masina arata bine, dar e cam scumpa, nu face banii aia in nici-un caz.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • de asta ce ziceti ?

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Originally posted by retro 590 View Post
        KissFM nu a avut barele vopsite integral in culoarea caroseriei. Deci sunt revopsite. Nu e un lucru rau, daca sunt revopsite pt aspect.

        Scaundele insa sunt ffffffff tocite, inclusiv pe spate, vezi sa nu fi fost taxi cu km dati inapoi si tapiseria de pe scaune schimbata la scaunele din fata.

        Comment


        • de asta ce ziceti ?
          O fi a lui NDL?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Originally posted by 827sam View Post
            cum albastru marin metalizat ?
            nu e al meu. al meu nu e metalizat.
            Last edited by B997NDL; 18 February 2013, 21:54.

            Comment


            • http://www.autovit.ro/dacia-logan-C27913785.html asta oare o fi TipTronic sau DSG ?
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • E full fara piele

                Comment


                • Multumesc pt pareri in legatura cu Loganul postat pe pagina anterioara de mine.
                  Mie personal mi s-a parut destul de ok masina. Cum spuneam...daca tot ce zice proprietarul acolo e adevarat...inseamna ca acei 90+ de mii de km se pot verifica fara probleme.
                  Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                  Comment


                  • asta ziceam si eu. mergeti la teste la dacoserv. eu zic ca merita.

                    Comment


                    • Daca e sa o cumpere, sa mai negocieze 2-300 de euro ...
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • mai las-o si cu "prea scumpa". daca e buna si totul e ok, o vreo si gratis ? ieftina iei una care a fost pe taxi. nu mi se pare scumpa la banii aia.

                        Comment


                        • Pai din partea mea sa dea si cu 300 de euro in plus (doar nu sunt banii mei), doar pentru ca "e buna si totul e ok" dar dupa piata auto e scumpa ! http://www.autovit.ro/dacia-logan-C27751783.html asta e doar un exemplu, nu zic ca e mai buna decat aia, dar e cu 700 de euro mai ieftina, + ca are ceva km mai putini.
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • ai vazut undeva la asta scris abs, Ac..etc ? daca n-are nici bara la culoare e can baza...
                            cred ca merita 700 euroi ca sa ai abs, ac.. cu cat montezi un ac ?!

                            Comment


                            • Originally posted by kubala7 View Post
                              inca nu am crapat fara AC, inca mai merge si masina si nu am murit nici noi de caldura
                              la ce-ti trebuie ac?
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Plus ca trage si mai bine fara AC
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google