Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Pai Tiriac e mana in mana cu Pro! Afacerea lui nu mai merge ca pe roate, are nevoie si de astfel de reportaje - si nu doar el )
    nu au aceeasi piata. cine cumpara un sh n-o sa se sperie de reportaj, ca sa zica:"ma duc sa cumpar una noua" sa fim seriosi. in afara de "lighean" ce ai putea cumpara cu banii aia ?! nu-ti mai iei un bmw sh ca sa-l iei nou ?! )

    Comment


    • Eu m-am referit la faptul ca masinile sh nu sunt doar cele aduse din Germania, Franta sau Belgia ci si cele care au fost cumparate de noi din Romanica

      Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

      Comment


      • am inteles, dar pentru cele din romanica proprietarii vor o gramada de bani. daca ar putea si-ar vrea banii inapoi. eu cred ca ar fi mai bine sa faci un drum
        in germania ca sa-ti iei masina. daca as avea cascavalul, as fi si maine acolo ;i as vinde-o pe asta.
        dar si insiunuai mai sus ca ar plati tiriac ca sa ii aiba de clienti pe amaratii care cumpara sh-uri.

        Comment


        • Pai daca el reprezinta multe marci auto in Romania! Hyundai, Jaguar, Mercedes, Ford, Mitsubishi, Land Rover, etc...parcurile lui cu auto rulate sunt zero pe langa afacerea cu masini noi.

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            nu au aceeasi piata. cine cumpara un sh n-o sa se sperie de reportaj, ca sa zica:"ma duc sa cumpar una noua" sa fim seriosi. in afara de "lighean" ce ai putea cumpara cu banii aia ?! nu-ti mai iei un bmw sh ca sa-l iei nou ?! )
            Ca si cumparator normal la cap, insipira mai multa incredere Tiriac si altele decat samsarii din Autovit.
            Eu de acolo as lua, daca nu as vrea dureri de cap.

            Comment


            • nu era vorba de unde ai lua, ci cu ce ai lua. cine cauta un sh de 10000 eu ce ar cauta la tiriac ?

              adica masini noi. nu stiam ca si el e samsar.
              Last edited by B997NDL; 4 March 2013, 01:42. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Hai ca la 10.000 euro gasesti ceva ok ca SH.

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  si daca mai bagi in ea ceva bani, tot merita
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • Gasesti si mai jos de 10.000. Important e sa stii sa cauti si sa ai rabdare. Daca te arunci in prima gasita poti gresi!

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Asta e ok ca si pret?
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Originally posted by Cezar View Post
                        Hai ca la 10.000 euro gasesti ceva ok ca SH.
                        n-ai inteles. eu nu stiam ca tiriac vinde sh-uri, si mi se parea aiurea ipoteza
                        ca ar vrea sa-i impinga prin reportajul ala pe cumparatorii de sh spre showroom-urile lui tiriac. nu era aceeasi nisa de piata.

                        Originally posted by PCH View Post
                        Gasesti si mai jos de 10.000. Important e sa stii sa cauti si sa ai rabdare. Daca te arunci in prima gasita poti gresi!
                        nu cred ca simpla idee de a nu o cumpara pe prima te salveaza. prima poate fi mai buna decat a doua.
                        ideea e sa ai unde sa faci multe teste si, eventual, sa mai ai acces si la ce prezentau aia in documentar.
                        ori majoritatea nu au. pot veni cu un mecanic dar nu cred ca poate vedea prea multe.
                        singura chestie ar fi sa fie vorba de una din romania, carte service..etc si ideal, sa-l cunosti pe proprietar. altfel e cam aceeasi loterie.

                        @micutzu
                        nu suport masinile de familie sunt dovada sclaviei barbatului. renuntarea la orice placere.
                        Last edited by B997NDL; 4 March 2013, 11:26. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Originally posted by B997NDL View Post
                          @micutzu
                          nu suport masinile de familie sunt dovada sclaviei barbatului. renuntarea la orice placere.

                          big like !

                          dar loganul ce-i ? sportiva ?
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Pentru masina de familie si placere in acelasi timp exista zafira OPC sa vezi acolo distractie pentru copii .
                            Adica asta : http://suchen.mobile.de/auto-inserat...rt=ALSO_EXPORT
                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Loganul nu e monovolum. Este o berlina...

                              @micutzu666 Daca tie iti este de ajutor o astfel de masina, cred ca e ok. Este benzina, 2008, etc. Nu stiu pretul concurentilor pe categoria asta de masini dar cred ca mai bine te uiti si la Opel Zafira, Golf Plus sau Ford Focus C Max.

                              Comment


                              • Originally posted by Costi-bc View Post

                                big like !

                                dar loganul ce-i ? sportiva ?
                                a mea e turbo supercharged. o veni el, soarele....
                                m-as mu'tumi si cu asa ceva
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google