Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by B997NDL View Post
    @micutzu
    nu suport masinile de familie sunt dovada sclaviei barbatului. renuntarea la orice placere.
    O sa ajungi si tu ca mine
    Ideea e ca mi doresc asa ceva..adica spatiu sa fie,viteza moderata sa zic asa..

    Pentru senzatii tari am loganul 1,2 16v..
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Originally posted by micutzu666 View Post
      O sa ajungi si tu ca mine
      am trecut de asta. fi-miu face 16 ani in mai.
      mai are putin si o sa vrea masina lui.
      de aia urmaresc atent threadul asta.

      Comment


      • De Lancerul asta ce spuneti? 9 375 EUR Brut

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        Dotari:

        jante aliaj, proiectoare ceata, geamuri colorate
        Alti parametri:

        carte service
        Securitate:

        ABS, controlul tractiunii, alarma, airbag-uri, imobilizator, ESP
        Confort:

        geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, computer bord, interior velur, pilot automat, comenzi volan, senzori parcare
        Istoric:

        primul proprietar, fara accident

        VIN/serie sasiu : JMBSNCY3A8U012764

        Descrierea vehiculului

        Impecabila tehnic si estetic. ABS, EBD, 9 Airbag-uri, Sistem ISOFIX pentru scaun copil, AC automat, Scaun sofer si volan reglabile pe inaltime, Cotiera centrala cu spatiu depozitare, Torpedo cu racire, Volan imbracat in piele cu trei spite, sistem audio 6 incinte acustice, Jante aliaj 16", cauciucuri iarna(FULDA)+vara(DUNLOP SP SPORT). Car kit bluetooth. Mai sunt 5 rate de 200 Euro (incluzand CASCO), Reziduala 100 EURO. Pret total 9375 EURO.
        M-a pus pe ganduri poza 5
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          am trecut de asta. fi-miu face 16 ani in mai.
          scuzoaiele mele,te vedeam mai micut ))
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Ce samsar prost

            Comment


            • Are carte de Pajero el....hahahahahahahhaahaha!!!

              Comment


              • Daca e leasing, a fost obligat sa faca reviziile la reprezentante. E usor de verificat. O fi scris gresit anul...

                Comment


                • Si cu Pajero ce facem? Scrie pe pagina din stanga, undeva sus....

                  Comment


                  • Asa a venit masina, s-au vandut prea multe lancere si-atunci au mai luat niste carnete de revizii de la pajero chiar de era diesel, tot aia e ...
                    Samsarii obositi de pe autovit intotdeauna vor alimenta piata cu masini rupte-n cur si supraevaluate, cate si mai cate sunt pe siteul ala ca incepi sa te iei cu mainile de cap ...
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Ma tot uit de un 1.6 16V dupa 2010 (cel mai bun ar fi 2011) insa nu gasesc nicio masina in toate mintile. De fapt a fost una, postata de un dealer Dacia, dar s-a dat in 2 zile.

                      Sunt diferente mari intre 1.6 8v si 1.6 16v Euro 5..... consum/putere? Pe hartie ambele sunt peste motorișca 1.4 8v pe care o am acum.

                      Comment


                      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        ce ziceti de asta?

                        Comment


                        • unica proprietara de 70 de ani, da samsaru mai are vreo 5 masini la vanzare....
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Daca masina e din 2010, e a babei aleia de pe CIV, si o vinde un samsar, care e problema daca masina se prezinta ok?
                            Pe mine, ca si cumparator, nu ma intereseaza cine face un profit de pe urma unei tranzactii. Baba aia nu e in stare sa si-o vanda singura. Eu ma indoiesc si de faptul ca masina a condus-o baba, cred ca masina a fost inmatriculata pe numele ei pentru diverse scutiri si reduceri la impozite, asigurari...

                            Si cu Pajero ce facem? Scrie pe pagina din stanga, undeva sus....
                            Nu facem nimic, verificam masina. O masina in leasing e usor de verificat daca a facut sau nu reviziile la reprezentanta. La Mitsubishi, serviciile de la reprezentante sunt destul de proaste, o fi vreun motiv de nu corespunde cartea cu modelul masinii.
                            Daca intr-adevar cartea e pusa doar ca sa fie si e de la Pajero diesel, prost nu e samsarul, ci ala de nu verifica si crede tot.
                            Last edited by mr.K; 11 March 2013, 13:37.

                            Comment


                            • Referitor la masina babei.... probabil ca majoritatea stiti clipul, dar e prea tare!

                              Funny new commercial from Volkswagen. Please see our channel for more video's: http://www.youtube.com/autobloggerFollow us on twitter: http://twitter.com/aut...

                              Comment


                              • Originally posted by kissfm View Post
                                ...
                                Sunt diferente mari intre 1.6 8v si 1.6 16v Euro 5..... consum/putere? Pe hartie ambele sunt peste motorișca 1.4 8v pe care o am acum.
                                O nimica toata, 20 de cai putere. Diferenta de consum nu-i chiar mare sunt "cam pe acolo" ambele(la aceleasi dotari consuma mai putin 16 v).
                                Vezi ca pe hartie 1,6 8v E5 are cam aceleasi performante ca un 1,4 E4.
                                Daca vrei ceva ca lumea cauta 1,6 16v E4.
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google