Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Babutei nu prea i-a placut sa conduca, dar, in schimb, cred ca-i place muzica... altfel nu schimba playerul.
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Hmmmm "facelift 2009" , nu cred ca schimba cineva de drag aripile spate...
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • n-arata rau, dar la 3000 ai taxe si consum de te rup. dar cred ca merge in mare fel cu 3000 cmc diese. primele Q7 aveau tot motor de 3000.
        problema cu astea in bucuresti e la parcare.

        Comment


        • Ce aripi spate trebuie sa schimbi pentru facelift la a6 c6 ? Schimbi bara , stopurile + porbagajul .Era un tip de vwforum care facuse miscarea asta fara a schimba aripile spate
          Poti sa zici ca poate a fost dauna , de aici rezultand "faceflitu' " .
          Last edited by Nimeni; 13 March 2013, 18:14.

          Comment


          • Acum ca am studiat putin modelul am vazut ca aripile sunt la fel , scuzati eu aveam impresia ca stopul are "continuitatea" pe aripa si cel de la facelift are alta forma deci deaia m-am gandit la aripi schimbate.
            Daca ar fi momentul pe asta as lua-o suna bine anuntul , nu?
            I changed her oil , she changed my life
            sigpic

            Comment


            • http://cautare.mobile.ro/automobile-...08&tabNumber=1 mi-ar place una din-asta consum mic, sprintena, dotari de bun simt... Poate pretul e un pic cam mare... la 4-500 euro mai jos ar merge.
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • Mi se pare cma suspect Aixamul asta de obicei pt. modelul asta pretul trece de 2000e ...
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • Trebuie sa ai mai putin de 18 ani ca sa arunci 2000 de euro pe o motocositoare, cand poti gasi o masina de banii aia.

                  Comment


                  • Cam puternica jucaria asta )
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                    sigpic

                    Comment


                    • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Unde dracu vede 7 +1 viteze??
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • @micutzu666
                        6 inainte si 2 ianpoi!

                        -------- Cea mai penala cașcarabetă văzută zilele astea. Sunt curios ce spune la telefon - daca a fost lovita sau nu. Capace de 3 feluri, bara fata de la dezmembrari... http://www.autovit.ro/renault-clio-C28293305.html
                        Last edited by kissfm; 15 March 2013, 19:45.

                        Comment


                        • Vezi ca asta e editie limitata Ferrari ))
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • ce ochi de vultur ) ... il suna cineva pe proprietar sa intrebe daca a fost lovita ? )
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Trebuie sa ai mai putin de 18 ani ca sa arunci 2000 de euro pe o motocositoare, cand poti gasi o masina de banii aia.
                              Chiar ma tenta un harb desta dar mai bine mai astept... un an jumate left...
                              Clio asta e penal rau si vanzatorul e samsar inrait...
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • Dupa ce am condus o rapciuga de seria3 e46 din 2000, diesel si 136 de cai 2.0 tre sa recunosc ca m-am indragostit de pozitia la volan, de feelengul la condus si de tinuta de drum. Drept urmare mobile.de m-a binecuvantat cu asta, 10 mii ii merita cu varf si indesat : http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eviousOwners=4
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google