Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok multam mult....mi se parea la roata spate stanga....mai am una si gata

    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    Asta imi place mult!

    Comment


    • Originally posted by TudorIonut View Post
      Salut tuturor, ce părere aveți despre asta?

      http://www.autovit.ro/dacia-logan-C28451609.html
      - samsar
      - 2 lovituri pe stanga spate (prag, aripa)
      - poze facute cu telefonul
      - pe firma, deci nu se stie cum e cu km (pot fi si reali)
      - in rest pare OK mai putin culoarea care mi se pare naspa

      Originally posted by TudorIonut View Post
      Ok multam mult....mi se parea la roata spate stanga....mai am una si gata

      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


      Asta imi place mult!
      samsar,
      partea frontala vopsita (asa mi pare)
      capace de autovit
      sunt curios daca are 4 anvelope identice ca model
      la km mai pune un 1 in fata
      Last edited by Doroo; 23 March 2013, 20:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Mersi mult pentru răspunsuri, atunci când gasesc o mașină mai bună și caut numărul de telefon, simplu, pe google, mai apar 20 de anunțuri vânzări mașini!

        Comment


        • la cele mai ieftine , da ...

          un logan bun , unic proprietar , etc n-o sa se vanda sub pretul pietei.
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • m-ati spart. prima e atinsa la pasajul rotii stanga spate.dar atinsa usor. daca era lovita serios, ar fi aratat acum ca noua. si mai are bara spate stanga atinsa si e un mic luft. parerea mea e ca e ok si ca n-au incercat sa ascunda nimic.
            bara mea spate e la fel dar pe dreapta, pt ca mi-a dat-o un bou care voia sa faca dreapta. dar masina n-are nimic. daca era ceva serios, o facea sa arate ca noua cad o vindea. mie mi se pare destul de cinstit.

            @ costi bc
            ce ti se pare sub pretul pietii cel putin la a doua ?! un dci baza cu bara neagra din 2007 la 3000 eu. a mea e laureate din 2009 cu 59000 la bord, si n-as lua mai mult de 4500 niciodata. nu o vand, de aia pot fi sincer cu km.
            si care e pretul pietii, "by the way" ?!

            Originally posted by TudorIonut View Post
            Mersi mult pentru răspunsuri, atunci când gasesc o mașină mai bună și caut numărul de telefon, simplu, pe google, mai apar 20 de anunțuri vânzări mașini!
            fa-ti biletele si pune-le la stergatoare, unde intrebi daca se vinde ca sa te contacteze. le pui tuturor loganurilor din oras. sau pe unde mai treci. si cand te suna, esti sigur ca e proprietarul.
            Last edited by B997NDL; 23 March 2013, 22:29. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • B997NDL, problema e că Orașul în care lucrez eu acum nu are prea multe Dacia Logan 2007, indiferent de echipare...dar ideea e bună

              Comment


              • daca accepta orice teste, dai 100 de lei la dacoserv, reprezentante dacia, si vezi daca au ceva cele postate de tine.

                Comment


                • Poate e doar intermediar.
                  Si eu voi da masina sa o vanda altul, pe langa anunturile pe care le voi face.
                  Sunt foarte multi intermediari si nu direct proprietari!

                  Comment


                  • Am vorbit si eu mai devreme cu un intermediar.....nu e masina lui, e a unui vecin care, de exemplu, nu sta pe internet sau care doreste mai multe sanse de vanzare....insa, o poate vinde altul in locul tau efectiv?

                    Comment


                    • Doar ce își pune el peste asta câștiga intermediarul

                      Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                      sigpic

                      Comment


                      • Credeți că a fost vopsita asta?, nu e autovit, dacă e contrar regulamentului nu mai postez....

                        Comment


                        • pare a fi proprietarul. vad ca locul de intalnirea e campul lung muscel, masina avand numere de arges. nu se vinde in bucuresti. mie mi se pare destul de ok.

                          Comment


                          • L-am sunat, e proprietarul, ofera certificatul fiscal si dovada anaf....sper sa nu o vanda...spunea ca lucreaza in armata si nu are cand sa o foloseasca deoarece e mereu plecat...

                            Comment


                            • ai vazut ca se poate ?
                              un samsar nu posteaza pe mercador, parerea mea. e ca si cum ai vinde o masina pe okazii.

                              Comment


                              • esti sigur ca vrei dci?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google