Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • m-ai chinuit putin , dar am gasit. de unde stii ca-i aceeasi masina ?

    asta din autovit e 1/2008 , cealalta e 8/2007 , in plus in anunt scrie clar - primul proprietar/carte service.
    "Cai verzi pe pereti..."
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Cu siguranta este aceeasi masina uitati-va la cateva detalii : - amplasarea timbrelor pe geamuri(cele cu LLumar) , inelul acela auriu de pe schimbator se vede in penultima poza de pe autovit si intr-o poza pe DClub si suportii la numar se vede in prima poza de pe DC ca au 2 embleme galbene pe ele... e aceeasi masina.
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • Costi-bc, nu e mai bine sa iti gasesti altceva de facut?

        Masina de pe autovit este trecuta 2008 pentru ca este de pe finalul lui 2007, adica 2008 ce dracu

        Mi-a raspuns acum:

        Salut

        Aici vad ca avea 105.000 km, ce s-a intamplat?


        Acum are 178 de mii reli cu carte service la fiecare 10 mii si facturi cu tot ce s-a schimbat doar la reprez renault., am scris gresit in anunt.
        Last edited by kissfm; 16 April 2013, 22:39. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • nu mai usor ar fi fost pentru tine sa te duci sa vezi masina daca ai fi fost interesat?
          dura 2 minute sa-ti dai seama de pe cartea de identitate/certificat , carte service daca e ceea ce cauti. eu pur si simplu puneam o intrebare ...
          ca tine am mai vazut multi. aleg pana culeg ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

            ce ziceti de asta ? Arata tare bine insa nu stiu ce hibe au masinile astea in general
            e o competitoare foarte buna a loganului care nu are taxa platita ...
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • La Golf 4 bucsaraia se duce pe drumurile din Romania, de obicei. Motorul ala de 1.6 consuma suficient fara mari performante sportive avand in vedere magarii putere dezvoltati.
              Nu e o masina confortabila la luat gropi.

              Pentru niste bani in plus, de la Golf 5 in sus merita sa te uiti acum, in special cu taxa platita.
              Last edited by mr.K; 17 April 2013, 09:38.

              Comment


              • plus ca nu poti pune mobil1 in el sughite
                fata de rabla din curte ce o am deja niciuna nu e mai buna
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Originally posted by Costi-bc View Post
                  @ cezar - Inmatriculata fara taxa.

                  Romania, Bucuresti (jud. Arges) , numere de vrancea
                  Si te obliga cineva sa o inmatriculezi la politie?
                  Are numere?
                  Perfect, atunci merge asa.

                  Comment


                  • Costi-bc, nu e mai bine sa iti gasesti altceva de facut?

                    Masina de pe autovit este trecuta 2008 pentru ca este de pe finalul lui 2007, adica 2008 ce dracu

                    Mi-a raspuns acum:

                    Citat:
                    Salut

                    Aici vad ca avea 105.000 km, ce s-a intamplat?


                    Acum are 178 de mii reli cu carte service la fiecare 10 mii si facturi cu tot ce s-a schimbat doar la reprez renault., am scris gresit in anunt.
                    Si a gresit taman in anuntul ala de vanzare al masinii, humhum.

                    De 2 ori am vrut sa ma duc dupa masina asta acum aproape 2 ani, pe-atunci avea vreo 111 k sau 121 k. De-abia ce-i schimbase amortizoare ori ceva de genu'.
                    Ea este foarte misto, am cautat culoarea asta la acea vreme dar era numai a lui si m-am mai intalnit cu inca unu in Bucuresti care scria in anunt ca are cand 45 k cand 54 k si fo' 105 cp, numai ca masina era in 5 trepte, 85 cp si cica resoftata si are el scris pe O foaie 105 cp.

                    Jantele lui sunt foarte misto, imi plac.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Extra-full sa moare mama http://www.autovit.ro/volkswagen-passat-C28821323.html
                      I changed her oil , she changed my life
                      sigpic

                      Comment


                      • sa nu te trezesti cu ea euro 4 !
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Originally posted by Teo21Din View Post
                          Aia nici la duJmani nu o recomand, se strica stand!

                          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                          Comment


                          • Faceam putina caterinca masina aia nu as cumpara-o nici sa raman cu bicla toata viata Da , e euro4 , 2.0 teddy , vanduta de samsar si mai e si de AG pe deasupra => cocktail molotov
                            I changed her oil , she changed my life
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.autovit.ro/fiat-grande-punto-C28754104.html motor foarte bun si fiabil , consum mic . din punctul meu de vedere ar merita 5500 .
                              o/____\o
                              (i)
                              .........

                              Comment


                              • Rulaj-1509 km. A fost masina de expozitie?
                                Eu nu stiu de ce unii oameni isi mai cumpara masina, cand e evident ca de 2 ori pe an pot inchiria o masina pentru cateva zile si ies mai ieftin.

                                Una de asta pe benzina devine o varianta pentru familisti.
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                                Last edited by mr.K; 21 April 2013, 14:38. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google