Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare!
    Ce parere aveti de asta? Adica, pe langa aspect, ma intereseaza detali despre motor, eventuale neplaceri ce apar. Multumesc

    Comment


    • pe langa aspect , foarte probabil a fost masina de firma si are km de 2 ori cat afiseaza bordul. daca a fost intretinuta corespunzator va mai rula fara probleme mult timp . consum mic , consumabile si piese acceptabile ca pret. oricum daca o iei sa-i faci o revizie completa cu distributie si accesorii.
      neplaceri pot aparea ca la orice diesel euro 5 , adica volant cu masa dubla , diferiti senzori , turbina cu geometrie variabila si filtru de particule care se infunda daca nu ai drumuri exterioare periodice.
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1 pacat ca sunt asa scumpe
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • Eu cred ca o sa-mi iau o trompeta ca asta cand voi ajunge acolo....

          Comment


          • Bine ca pui link cu MASINI pe thread de trotinete
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Faci tu, dregi tu, ajungi tu, iti iei tu...


              Cum, ma, sa iti iei asemeanea "masăl car", cu motor V6?! Pai ala daca nu bolboreseste a V8, mai bine nu se-apuca...



              Edit: Aaaaa, gata ma, stiu! Este RenaultSport, ca una din masinile tale preferate.
              Last edited by Niki; 25 April 2013, 17:51.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Sa-mi urmaresti my ride-ul cocoshi...mai devreme sau mai tarziu!

                "Cocoshi' ii pun la numar

                Am pus si eu un model aleatoriu....am vazut la banii aia 6,2 V8 din 2009, 2010! Asta parca e 2012!
                Last edited by PCH; 25 April 2013, 17:56.

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                  ce ziceti/stiti despre motoarele ford 1,6 tdci sunt fiabile,probleme cu injectia?
                  http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                  Comment


                  • Motoare Pejo-Citroen....sunt fiabile, ocazional apar probleme pe la alternator, o conducta de la turbina iar modelul asta cu 109 cai are volanta cu masa dubla (in caz ca pica te costa mai mult rezolvarea problemei), spre deosebire de cel cu 90 de cai la care este simpla. In rest nu stiu sa fie recunoscut cu probleme la pompe, injectoare, turbine, etc.

                    Comment


                    • Deci mai bun ar fi un tdci de 90cp?
                      http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                      Comment


                      • Am un prieten care a cumparat TDCI 110 cai si mi-a spus ca acum l-ar cumpara pe cel de 90. Eu nu pot sa recomand diesel, sunt subiectiv...eu mi-am luat Focus dar pe benzina!

                        Citeste la ei pe forum, o sa te convingi singur!

                        Comment


                        • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1 un dric ieftin
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • si mai ieftin
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • Ce aveti mai cu break-urile???
                              Sunt cele mai populare in germania si deci si cele mai ieftine plus ca ai la spatiu.........
                              Volvo ala e chiar misto plus ca e de la sursa din germania

                              Comment


                              • Negociabil ....
                                Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google