Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.autovit.ro/opel-vectra-C29228021.html eu zic ca asta ie mai buna de carat cartofi, si mai ieftina.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • Asta e mai joasa, nu poti intra cu ea pe tarla. Daca mai pui si cartofii pe ea, vii fara toba acasa.

      Un Vectra B care arata binisor.
      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

      "Doar" 76k.
      Last edited by mr.K; 21 May 2013, 14:11.

      Comment


      • punem arcuri de Frontera, nu-i o problema, romanu e inventiv

        http://www.autovit.ro/renault-megane-C29123046.html asta de ce o fi asa ieftin ?
        Last edited by kubala7; 21 May 2013, 14:12.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • asta de ce o fi asa ieftin ?
          E... Renault.
          Daca era Logan, altfel statea treaba.
          Uite unul din 2010 la pret de Logan si dotari de Renault. Are pana si clima dubla.
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by mr.K; 21 May 2013, 14:20.

          Comment


          • Ala e pretul! La al doilea inca e cam mare...gasesc fara probleme Laguna la banii aia!!

            Comment


            • Laguna aia se merita sa o iei cu un motor 2.0.

              Cea din link nu are geamuri electrice pe spate, se vede in poza o manivela.
              Last edited by mr.K; 21 May 2013, 15:07.

              Comment


              • Chiar nu cunosc gama de dotari/motorizari la Reno, fie ea si Laguna, pentru ca nu o sa cumpar in viata mea asa ceva! Dar gasesti la (in jur de) 6000 de euro. Asta era ideea

                Comment


                • Originally posted by 827sam View Post
                  http://www.autovit.ro/opel-vectra-C29195285.html
                  adevarul ie ca masina a fost misto la vremea iei, si inca ieste o varianta de luat in calcul in cazul in care vrei un harb sa cari cartofi cu ia
                  plus ca ie misto ca ie adusa de iel din belgia ...
                  Scumpa. Nesimtit de scumpa.

                  De curand, si-a cumparat un coleg, o Vectra B 1.6 din 2001 cu 3200 E. Inscrisa in Romania in 2011 (parca) si cu taxa nerecuperata. Masina, cel putin la prima vedere/tura, pare impecabila, atat exterior cat si interior.
                  Mie imi place, cu toate ca nu as da niciodata 140 de milioane pe un Opel de 12 ani.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • @mr. K
                    ai dreptate. opelul ala e cu totul alta clasa fata de logan.

                    Comment


                    • A scazut pretul si la astea.
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • Piata e blocata, nu se vinde nimic! A scazut pretul la toate, nu doar la anumite modele!

                        Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

                        Comment


                        • Ce stiti despre motoarele 1.8T din VAG ? Vrea un prieten sa isi cumpere masina, a avut un 323i compact (l-a facut dauna totala) , si acum cauta ceva de 150cp + , dar la o cilindree mai mica, la ala cu motor de ~2500cmc il rupeau taxele la buzunar. Si s-a gandit la un A3, Leon, Passat, ceva de genu...
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • Inca unu care se crede in nfs
                            Daca se pune sa caute pe autovit, mobile si blocket, sigur gaseste ceva.

                            Sent from my Neura WIFI using Forum Runner

                            Comment


                            • http://www.autovit.ro/seat-leon-C29403473.html
                              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                              Comment


                              • Nu mi-o placut nicioadata Seat. dar la asta imi plac rotile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google