Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • totusi e skoda 1. cat voiai sa-ti dea ? nu mai conteaza km. nu cred ca au fost cele mai reusite. mai ales ca a aparut asa zisa skoda 4. sau la cat au ajuns cu ele ?

    Comment


    • 3000 e super pret. A scazut 50% in 4 ani... Mie imi pare o devalorizare excelenta. De obicei 50% se pierd in 2 ani de la iesirea de pe poarta fabricii.

      Daca vrei sa o vinzi, da-o acum ca ai cui.
      Daca vrei sa o utilizezi si nu te intereseaza dotarile, n-are niciun sens sa o vinzi, pt ca de banii aia nu iei nimic asemanator (plus ca nu stiu cate masini mai sunt din 2009-2010 ce sa nu ofere aer sau servo).
      Vei putea lua un cazan, vechi de vreo 10 ani si problemele de rigoare.

      Comment


      • Da NDL,desi te contrazic la faza cu "nu au fost reusite"..Cel putin motoizarile 1,9 tdi ALH si 1.8T au fost za best!!! Cum spunea cineva,masini bune s-au facut pana in 2004.Nu o voi da,skoda zic..o voi folosi inca cel putin 5 ani de acum!Loganul il dau..daca doreste si stapanul Uitati-va cate probleme sunt la 1,2 tsi and comp..
        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

        Comment


        • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=2 SUPERBA !!!
          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

          Comment


          • 21 de ani vechime si inca e intreaga masina, ba chiar pare in stare acceptabila.
            6 litri- s-o cumpere americanii.

            Comment


            • Cred ca e masina lui J.R. Ewing..

              Comment


              • J.R. avea un SL din 197x.

                Comment


                • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1 asta are impresia ca daca i-a pus jantele alea cromate pe 500" i-a dublat valoarea masinii ? nu-i prost cine cere...
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Am dat pe masina asta, 1000 de dolari, in State. Functioneaza perfect, are 80.000 de mile rulaj, an de fabricatie 2005. Cutie automata, piele, trapa electrica, scaune electrice, dubla clima, xenon, jante aliaj, motorizare 1.8t. Cu maxim 2500-3000 de dolari o fac tipla. Morala? Piata auto din Europa - SUCKS!
                    Attached Files
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • http://cautare.mobile.ro/automobile-...RT&tabNumber=1 as da o tura cu o din-asta
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Singura masina breack care-mi place,RS6-le este
                        My Ride ! B - 29 - TmT

                        Comment


                        • Originally posted by darksid3 View Post
                          Am dat pe masina asta, 1000 de dolari, in State. Functioneaza perfect, are 80.000 de mile rulaj, an de fabricatie 2005. Cutie automata, piele, trapa electrica, scaune electrice, dubla clima, xenon, jante aliaj, motorizare 1.8t. Cu maxim 2500-3000 de dolari o fac tipla. Morala? Piata auto din Europa - SUCKS!
                          Hahahaha. Cat de tare.
                          Nu cred totusi sa coste 3000 de dolari sa o aranjezi. Cu 1000 cred ca ai pus-o bine pe roti (asta daca are doar ce se vede in poze).

                          Comment


                          • vindem ligheanele si mergem in State sa ne luam masini.
                            ne mai raman si bani. ) dac o dau cu 4500 de euro = 5940 de dolari.
                            imi iau doua. ) cu shipingul, cred ca maxim una.
                            m/as multumi si cu asta, dar trebuie sa mai pun eu... si sa scot folia de pe stopuri.
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                            apropo, care e treaba cu citronel elysee de la 8500 eu tva inclus ?! arata bine...

                            Comment


                            • Un logan laureate de 1.2 75 de cai, cu alta fata.
                              Sincer, mie nu imi place.

                              Comment


                              • comparativ cu Loganul ?! sau cu ce ?

                                @dark
                                apropo, n-ai zis cat te-a costat shipingul si taxele. tara in afara UE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google