Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ACum si un logan laureate de 1.2 e 8700. Cu tichete, habar n-am.

    Comparativ cu loganul, da.
    Last edited by Cezar; 9 June 2013, 18:46. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • adica arata mai bine loganul ? fie el si logan 2...
      mie nu-mi place loganul 2 deloc. arata mai bine primul. mai ales ph2.

      Comment


      • comparativ cu Loganul ?! sau cu ce ?
        Comparativ cu Loganul, iti cumperi in USA un Dodge Dart nou la $15,995 ~12500 euro cu motor de 2.0 16V 160CP, cutie cu 6 viteze si... nu poti face comparatii, USA e alta lume, automobilistic vorbind.
        Last edited by mr.K; 9 June 2013, 18:54.

        Comment


        • daca erai atent, vedeai ca vorbeam de altceva. Cezar a zis ca nu-i place cum arata citronelul elysee, si am intrebat daca arata mai urat decat loganul.
          ceea ce e cam greu.

          Comment


          • Atent am fost dar nu pricep de ce te intereseaza un Citroen.

            Citroenul ala e mult mai bine proportionat fata de Logan 2. O sa fie un concurent pentru masina nationala.
            Last edited by mr.K; 9 June 2013, 19:00.

            Comment


            • mi se pare ok la banii aia, mai ales fiind nou, si aici nu ma gandesc "Logan nou".
              fara rugina, tabla de "hartie"...etc

              Comment


              • Da cum crezi ca au reusit sa faca un concurent pt logan cei de la PSA???
                Evident facand rabat de la calitate
                App aici apare cu 72 CP: http://www.ultimatespecs.com/car-spe...Seduction.html
                Si cred ca 72 Cp are daca face suta in 14 secunde...
                Last edited by Nytro; 9 June 2013, 19:19.

                Comment


                • au facut doua. si peugeot 301...
                  multi se multumesc cu atat. sa-i duca din A in B. daca mai si consuma putin, e perfect pentru multi.
                  respectiv cei care dau bani pe logan.
                  doar nu iau loganul ca sa faca suta in 3 sec.
                  Last edited by B997NDL; 9 June 2013, 19:38.

                  Comment


                  • Originally posted by Nytro View Post
                    Da cum crezi ca au reusit sa faca un concurent pt logan cei de la PSA???
                    Evident facand rabat de la calitate
                    App aici apare cu 72 CP: http://www.ultimatespecs.com/car-spe...Seduction.html
                    Si cred ca 72 Cp are daca face suta in 14 secunde...
                    Numai la viteza si CP va ganditi.
                    Sunteti multumiti de cum franeaza Loganul? Poate Citronul ala are ceva in plus de zis la siguranta.

                    Comment


                    • Da ABS care e deja obligatoriu la toate masinile noi chiar si dacia
                      Iar acea 1 secunda intre 13 sec la logan si 14 sec la citroen poate fi diferenta intre un impact frontal si o evitare la mustata la o depasire riscanta.
                      Si ca fapt divers la o masina mi se pare mai important cuplul si nu caii probabil m-a inspirat un anume Caroll Shelby
                      Last edited by Nytro; 9 June 2013, 21:54.

                      Comment


                      • Esti putin rautacios nitro. Poate diferenta aia de o secunda e data de optionalele in plus sau de etajarea cutiei. Oricum am zis de la inceput ca 301-elysee e concurent serios pentru logan. Am avut 206 si nu mi-as mai lua pejo/citroen , dar am logan si nici de asta nu mi-as mai lua...

                        Ps:acum am vazut ca e 3 cilindrii in linie motorasul ala,deci e clar o panarama,dar macar poti sa-ti iei l4 de 116 cai benzina daca-ti trebuie liniute si depasiri c-o masina de familie si low-cost...
                        Last edited by Costi-bc; 9 June 2013, 23:00. Reason: Automerged Doublepost
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • Originally posted by Cezar View Post
                          Hahahaha. Cat de tare.
                          Nu cred totusi sa coste 3000 de dolari sa o aranjezi. Cu 1000 cred ca ai pus-o bine pe roti (asta daca are doar ce se vede in poze).
                          Eu am pus maxim 3000 (Reparatia, reviziile - distributia, bujii, placute, filtre) desi sunt constient ca nu are de ce sa coste atat. Alte hibe nu are.
                          Originally posted by B997NDL View Post
                          comparativ cu Loganul ?! sau cu ce ?

                          @dark
                          apropo, n-ai zis cat te-a costat shipingul si taxele. tara in afara UE
                          Masina ramane in State, nu o aduc in Romania.
                          Last edited by darksid3; 9 June 2013, 23:19.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Transportul din cate am auzit eu e vreo 600 euro iar taxe depinde unde ajunge daca la Constanta da f mari dar un Amsterdam sau Oslo deja e alta treba.
                            Asta inseamna de fapt o tara civilizata ca nu-si omoara cetatenii cu taxe si impozite

                            Comment


                            • Originally posted by Nytro View Post
                              Si ca fapt divers la o masina mi se pare mai important cuplul si nu caii probabil m-a inspirat un anume Caroll Shelby
                              ia un Logan diesel

                              Comment


                              • Si ce sa fac cu diesel???
                                Sa-l chinui si sa-l innec in oras???
                                Dieselul e pt extern si GPL-ul pt oras lectia asta m-au invatat altii si eu incerc sa invat nu numai din greseli mele ci si din ale celorlalti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google