Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • al meu nu s-a inecat inca. ce-i drept, eu nu stau mai mult de 30 de sec unde pe o banda si ii dau talpa la maxim unde permite,
    am vazut azi o skoda rapid, live, ca poze am vazut de mult. supersmechera masinuta aia. astept sh-urile. dar nu cred sa apara mai devreme de 3-4 ani.
    e normal sa fie mai scumpa ca loganul. nu se compara.

    Comment


    • Tu crezi ca daca dai cu 2-3000 euro mai mult pe o masina deja ai comfort de mercedes clasa S si stai pe curbe ca un M3???
      Cat dai atata face.
      Vrei comfort ia Mercedes clasa S...vrei sportivitate ia BMW M3 insa sa ai si comfort si sportivitate in aceeasi masina si pe deasupra sa fie cu 3000 euro mai scumpa ca un logan...IMPOSIBIL

      Comment


      • eu am zis ca NU SE COMPARA cu Loganul. Punct.
        ai vazut pomenite bmw sau merc ?!
        aia 3000 merita inzecit.
        Last edited by B997NDL; 10 June 2013, 23:59.

        Comment


        • Dacale comparam doar la design, Skoda Rapid ii da din toate pozitiile Loganului, care pare o masina facuta din bucati luate de la mai multe masini.



          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


          Am urcat in asa ceva si incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult spatiul mare, fara a-mi cumpara WV LT.
          Last edited by mr.K; 11 June 2013, 09:03.

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            al meu nu s-a inecat inca. ce-i drept, eu nu stau mai mult de 30 de sec unde pe o banda si ii dau talpa la maxim unde permite,
            am vazut azi o skoda rapid, live, ca poze am vazut de mult. supersmechera masinuta aia. astept sh-urile. dar nu cred sa apara mai devreme de 3-4 ani.
            e normal sa fie mai scumpa ca loganul. nu se compara.
            Şi ţi-ai dat seama de asta numai uitându-te la ea? ÃŽţi alegi maşina numai după cum arată, ca femeile? Ce culoare era?
            http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

            Comment


            • Pai de ce altceva mai ai nevoie cand vine vorba de cele doua agregate?? E extrem de suficient sa arunci un singur ochi

              Comment


              • Originally posted by ionescu liviu View Post
                Şi ţi-ai dat seama de asta numai uitându-te la ea? ÃŽţi alegi maşina numai după cum arată, ca femeile? Ce culoare era?
                da asa e... au motoare mult mai proaste ca loganul, si la dotari sunt varza. daca vei cauta pe net, vei gasi opinii despre ea. pe un forum, caruia nu-i dau numele ca nu e simpatizat pe aici, era un drive test si un articol care spunea ca va stabili un nou record de vanzari.

                Comment


                • Din pacate, forumurile si diverse articole facute de diversi pseudo jurnalisti, nu sunt surse de incredere...sau poate e neam cu Nostradamus si a prevazut viitorul.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Pe acele forumuri se exprima si nemultumiri legate de masini, nu toata lumea isi lauda masina ca aici. Am citit 10 minute pe forumul Fiat si m-am lamurit. E mare lucru sa poti fi obiectiv.

                    Comment


                    • asa, si s-a lansat de cateva luni bune, a batut recordurile ? s-au vandut macar zece mii de unitati in Romania ? daca sunt atata de bune si ieftine ? sau cand va stabili recordul ala ? cand vor vedea ca nu se vinde si va scadea pretul la jumatate.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • s-au vandut macar zece mii de unitati in Romania

                        Da cine ....e Romania, frate? USA? Pai in USA se vand 10 milioane de masini pe an.

                        La banii din Romania, ma mir ca se mai vand masini noi, inca. Sa dai 40.000 de lei pe o masina inseamna 18-20 salarii medii nete pe economie. Dar cati au salariul mediu net pe economie? Nici 30% cred.
                        Last edited by mr.K; 11 June 2013, 15:27.

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          asa, si s-a lansat de cateva luni bune, a batut recordurile ? s-au vandut macar zece mii de unitati in Romania ? daca sunt atata de bune si ieftine ? sau cand va stabili recordul ala ? cand vor vedea ca nu se vinde si va scadea pretul la jumatate.
                          Ce legatura are afirmatia ta cu discutia?

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            era un drive test si un articol care spunea ca va stabili un nou record de vanzari.
                            cu asta are legatura afirmatia mea... unde e recordul ala ?
                            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                            Comment


                            • Da, interesant! Din 4 randuri cu afirmatii categorice, tu te legi de faza aia....pentru ca skoda nu a stabilit record de vanzari intr-o tara cu oameni care inca se minuneaza la BANANE inseamna ca e sub Dacia

                              Logan 2 cum se vinde, rupe norii? O sa avem sh-uri multe in curand?
                              Last edited by PCH; 11 June 2013, 15:40.

                              Comment


                              • Originally posted by kubala7 View Post
                                asa, si s-a lansat de cateva luni bune, a batut recordurile ? s-au vandut macar zece mii de unitati in Romania ? daca sunt atata de bune si ieftine ? sau cand va stabili recordul ala ? cand vor vedea ca nu se vinde si va scadea pretul la jumatate.
                                uita-te intai unde era skoda octavia inainte in top vanzari romania.
                                daca nu pe primul loc, sigur era pe al doilea.
                                acum fiind si mai ieftina si aratand mult mai bine, cred ca se va vinde cel putin la fel de bine. la emisiunea economica a lui Moise Guran, sau cum il cheama,
                                ziceau ca cea mai mare scadere de vanzari in romania o are Loganul.
                                romanul in general nu e fan produse romanesti. or sti ei ceva.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google