Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • skoda octavia e alta masina, face pate din alta clasa si se adreseaza in principal altor cumparatori decat cei care se uita sa cumpere logan
    ca idee eu nu cred ca va fi un best seller pentru ca ofera fix cat un logan la un pret cu 2,3 mii de euro mai mult, pai se merita in ideea in care tot low-cost e ?
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • @sam ,nu intelegi ! e tot low cost, dar a vazut-o pe strada si si-a dat seama ca e cu cel putin 5 clase peste logan... nu rugineste, desi se stie inca dinainte sa apara, ca Loganul 2 rugineste dupa 2 luni !
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Variantele de echipare medii sau full nu arata tocmai a masina low cost! Poate nu stiti despre ce vorbim! Or fi asemanatoare la dotari, dar la siguranta, cum stam?

        La 15-16 mii de euro, e low cost? Imi place genul asta de Low Cost cu toate ca grupul VAG imi este tare antipatic!
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by B997NDL View Post
          al meu nu s-a inecat inca. ce-i drept, eu nu stau mai mult de 30 de sec unde pe o banda si ii dau talpa la maxim unde permite,
          am vazut azi o skoda rapid, live, ca poze am vazut de mult. supersmechera masinuta aia. astept sh-urile. dar nu cred sa apara mai devreme de 3-4 ani.
          e normal sa fie mai scumpa ca loganul. nu se compara.
          Vorbim de skoda rapid fata de logan, sa nu amestecam lucrurile
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • e aceeasi masina cu cativa cm mai scurta.
            ostavia cea noua are 4,66 m iar rapid are 4,48 m.
            pare in a fi in clasa Loganului ?
            Skoda Rapid hatchback 2014 review: http://bit.ly/1dJ2g5YSubscribe to the Carbuyer YouTube channel: http://bit.ly/17k4fctSubscribe to Auto Express: http://sub...

            Comment


            • pch, la 15-16.000 nu mai concureaza cu loganul si tot low cost este
              o piele pe scaune, un dvd sau cine stie ce butoane in plus nu justifica cel 5-7000 euro in plus fata de un logan, tot o conserva este, mie nu-mi place masina asta, mi se pare o skoda octavia cu handicap la nastere, un pigmeu, o chestie nedezvoltata complet, imi face sila
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • E problema ta ce sentimente iti trezeste! Nici mie nu imi place si nu mi-as cumpara in veci...dar e deranjant subiectivismul asta cand vine vorba de Logan. Cu siguranta nu se aud zgomote in habitaclu ca la Dacie, cu siguranta nu trebuie sa aplici folie de aluband pe usi asa cum a facut jumatate din forumul asta pe logan, probabil are alta stabilitate, probabil nu stai in ea precum in aro pe cutia de scule, asa cum se sta in logan, probabil iti ofera alta siguranta si sunt sigur ca nu rugineste dupa cateva luni.

                Comment


                • @PCH si ce ai scris mai sus ce legatura are cu discutia ? comparam acum Logan din 2004 cu Skoda Rapid 2012 ???
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • Nu, Logan 2. Logan 1 il compar cu Albea si Solenza!

                    Comment


                    • Bun, atunci:
                      -exemple de posesori de Logan 2 care au pus aluband pe usi (ai zis ca jumatate din forum)
                      -exemple de loganuri 2 care au ruginit
                      restu sunt probabilitati, nu ai stat inca intr-o skoda Rapid, sa vezi cum e pozitia la volan, scaunele, stabilitatea, etc.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • Numeri pe degetele de la o mana, posesorii de Logan 2, pe forumul asta. Aveti rabdare
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Nu am nevoie sa dau exemple! Ai mers cu Logan 2? Aceeasi tabla, aceleasi scaune doar ca sunt mai moi , aceleasi absenta a izolatiei fonice, deci zgomote ca la modelul 2004, iar cu rugina vorbim in iarna! De siguranta, stabilitate, etc sunt sigur ca Skoda e peste Dacia. Dacia prefera sa faca suspensia pe care o stim cu totii, sunt prea mult gropi in tara asta

                          Cand o intra un verde aici se inverzeste si la propriu la cat offtopic facem!

                          Comment


                          • Off topic pe cafenea.
                            Intreb si eu: ati vazut Logan 2 sh? Sunt curios daca s-a saturat vreunul de el, deja.

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                              Si mai sunt cateva...)
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Nu am nevoie sa dau exemple! Ai mers cu Logan 2? Aceeasi tabla, aceleasi scaune doar ca sunt mai moi , aceleasi absenta a izolatiei fonice, deci zgomote ca la modelul 2004, iar cu rugina vorbim in iarna! De siguranta, stabilitate, etc sunt sigur ca Skoda e peste Dacia. Dacia prefera sa faca suspensia pe care o stim cu totii, sunt prea mult gropi in tara asta

                                Cand o intra un verde aici se inverzeste si la propriu la cat offtopic facem!
                                Ai dreptate, mai putin in cazul insonarizarii. Chiar exista si este buna spre foarte buna.
                                De stabilitate si altele nu stiu sa spun, pt ca nu m-am dat prea tare cu ea.

                                Totusi, una costa x lei, alta x+9. Daca ai +9 iti iei, daca nu, iti iei Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google