Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


    La banii astia iei C-klasse din 2011... cine ar da atatia bani pe skoda ?
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • si cu banii de Logan iei un BMW 320d 2007, si vad ca e plin forumul de Loganuri.
      Ia-ti Mertan, daca crezi ca o poti intretine.

      Comment


      • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        Probabil din cauza timbrului de mediu sa fie preturile in halul asta ?
        Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

        Comment


        • Din cauza cererii scazute sunt asa mici preturile. Plus ca... atat face masina, doar nu e spoita cu aur.
          Aia din 2009 posibil sa nu aiba timbrul platit. Inca vreo 900 de euro.

          RECENT ADUSA - EURO 4
          Deci nu e inmatriculata in Romania, a fost birjarita afara si vanduta pe vreo 1000 de euro de buna ce era.
          Last edited by mr.K; 12 June 2013, 15:24.

          Comment


          • mr.k loganul argintiu merita banii ceruti ? ma intereseaza pentru o verisoara care a avut un golf IV cu multe probleme si nu mai vrea sa auda de Deutschland
            Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

            Comment


            • Credeti ca merita "cotetul" asta banii ceruti?
              Nu prea imi vine mie sa cred ca are 40k km din 2008
              Dar in rest sunt tentat,chiar daca fiat are probleme



              Sau la bani de logan, si asta ar merge.
              Pt oras unde imi fac eu veacul este perfecta, si iar consum mic
              Pretul e negociabil. Nu stiu cat trebe sa platesc inmatriculare si nu stiu nimic despre motoarele diesel de la opel.
              Ca despre logan diesel am auzit destule

              Last edited by vali2706; 12 June 2013, 17:46. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • adyta, daca nu te deranjeaza sa dai 80 mil. pe timbrul de mediu si fara un control amanuntit(tester + verificare mecanica si istoric) atunci isi merita banii - masina nu se ia din poze si nu poate sa-ti spuna nimeni eventualele probleme doar din poze...

                Comment


                • Se pare ca exista haulesbaules si kitch tuning si pe la altii



                  PS: inca mai rad

                  Comment


                  • Au ! cum sa fie 80 de mile timbrul de mediu ?
                    Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

                    Comment


                    • Ce parere aveti de ASTA,arata ca scoasa din cutie, pana si volanul a fost photoshopat din cate vad sa nu se vada uzura, nu mai zic de folia de pe luneta cum arata.

                      Comment


                      • adyta, baga datele aici si-o sa vezi ca motorul e euro 3 iar ca vechime am incadrat-o la 7-8 ani inclusiv(daca se incadreaza la 6-7ani inclusiv adica masina a fost fabricata in a 2-a jumatate a anului 2006 atunci taxa e si mai mare). Pretul de 2500E este negociabil, oare de ce?
                        Last edited by Cromatic; 12 June 2013, 18:13.

                        Comment


                        • Pai daca un 1.6 16 v din 2006,2007 a ajuns 2500 euro, eu cat dreq iau pe un 1.4 ambiance din 2005 cu 35k km? 500 euro? pai mai bine o dau la rabla.

                          Pacat ca taxa asta mi-o naruit orice vis de a imi lua un sh mic de oras cu motoras diesel

                          Sa moara toti aia care au gandit taxa pacii

                          Comment


                          • daca vrei sh ieftin cu motor mic si consum exagerat de mic, ia-ti AIXAM )
                            Calculator de timbru gasiti pe site-ul ANAF, AICI

                            Comment


                            • Da....

                              Multam fain pt sfat,dar nu incap in Axiam ala

                              Ma gandeam mai mult la un Corsa diesel sau Ford Fiesta diesel

                              Comment


                              • De oras eu as alege ceva gen Peugeot 107 / Citroen C1 / Toyota Aygo.
                                Sunt perfecte masiniutele astea.


                                Pentru cei care inca nu au mers / condus asa ceva, le recomand s-o faca inainte de a pune etichete.




                                Inca ceva ideal de oras: Smart ForTwo
                                Last edited by Niki; 12 June 2013, 19:18.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google