Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comatic 1.6 16 volti e euro 4 nu 3 si taxa pana in 1000 de coco
    Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

    Comment


    • Pai zi si unde scrie asta ca sa te cred.

      Comment


      • @niki: aia e masina pana in 2002. E fix ca a mea
        Se poate lua cu 1000-2000 o masina ok.

        Comment


        • Cromatic

          Motor noua Dacia Logan 1.6 16V 105 CP (K4M)
          - Capacitate cilindrică (cmc): 1598
          - Cutie de viteze: 5M
          - Putere maximă (CP@RPM): 105@5750
          - Cuplu maxim (NM@RPM): 148@3750
          - Viteza maximă (km/h): 183
          - Acceleraţie 0-100km/h (s): 10,2
          - Carburant: benzină
          - Standard emisie noxe: Euro 4
          - Consum urban/extraurban/mixt (l/100km): 9,2/5.9/7.1
          - Emisii CO2 (g/km): 170


          Simon Trans este reprezentanța autorizată Dacia și service autorizat multimarcă cu echipamente de ultimă generație și personal specializat.
          Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

          Comment


          • Inca ceva ideal de oras: Smart ForTwo
            Ideala si pentru golf.

            Hondele astea s-au ieftinit binisor.
            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
            Last edited by mr.K; 13 June 2013, 09:28.

            Comment


            • Nu as da Statului Roman, 800 de lei impozit anual, nici batut cu sapca uda. Mai ales cand, pentru 200 cm^3 in minus, platesti o suta si ceva de lei.


              @Cezar: nu cunosc f. bine detaliile exterioare ale Smartului, ca sa intuiesc perioada de fabricatie. Asadar, te cred pe cuvant si o sa fiu mai atent data viitoare. Chiar mi se parea un pret extrem de bun, daca era fabricata in 2007.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Ce ziceti de oferta asta cu 4100: http://www.autovit.ro/dacia-logan-C29418054.html
                Cred ca trebe sa mai pun 500 de euro ca s-o aduc la "normal" pt ca ceea ce a facut asta numai tunning nu se cheama

                Comment


                • Interiorul ala stil safari e demential si diavolul de la sigla spate, tare original, dar la Baicoi acolo judecand dupa masina aia, cred ca s-a rasturnat carul cu prosti

                  Comment


                  • masina a fost implicata intr-un act de vandalism,nu a suferit nici un accident.
                    Recunoaste si el ca si-a batut joc de masina. :d

                    Comment


                    • Niste huse imprimate cu "Rapirea din Serai" si era ceva monumental.

                      Comment


                      • Mi se pare mie sau are emblema spate iluminată? . Cum naiba să dai atâţia bani pe chestia aia?
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • Slabe sanse , este material reflectorizant ....

                          Comment


                          • Asta are "Lunch Control" )
                            E bine ca-ti controleaza pranzul. Poate nu te lasa sa mananci exagerat de mult

                            Cum vi se pare Seatul asta?
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                            Last edited by alexgrasu; 17 June 2013, 15:30.
                            sigpic

                            Comment


                            • dincolo de faptut ca proprietarul bmw-ului e un prost si ca a fost tinuta in mediu salin, la mare (ceea ce afecteaza tabla), masina arata foarte bine. eu, totusi, am o problema cu portierele lambo. as reveni la normal. dar masina arata belea. e chiar de bun gust, nu prea ai de umblat la ea.
                              Leonul mi se pare putin cam scump. n-arata rau.

                              Comment


                              • M3-ul e al unui coleg de forum care vroia sa puna motor de clio rs pe al sau logan (sau pe Dachiia' Club) . Seat Leon 1M a avut un coleg de-al tatalui meu de la servici , din 2005 , 1.6 luat de nou (0km) si numai probleme a avut cu el (ba electrica , pa motorul ) si mai mult la reprezentanta a stat masina , dar ca si la logan , depinde si de noroc .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google