Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Prea bun, prea ca la tara"

    Omu poate o fi cinstit, dar nu cred nr de km, si poate e greseala cu data fabricatiei si data primei inamtriculari (2005 inmatriculare, 2006 fabricatie)

    Pt mine sunt prea multe masini sh cu 140000 km la bord, am devenit posedat cand vad asta (in piata de masini majoritatea pe aici bat, 135-145000 km, extraordinar...)

    Comment


    • poftim ceva frumos , motor pana in 2l , ca noua , sub 9000 E daca negociati...
      http://www.autovit.ro/mazda-6-C29206971.html
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment



      • plina de vitaminte..m-a uimit
        sper sa nu fie problema ca difera site-ul..

        Comment


        • am mers cu una de aia 2.3 turbo benzina . totusi nu e o masina de folosit zilnic ...
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • asa e..si destul de scumpa la intretinere...dar mi-a placut tare cum se misca

            Comment


            • s-a cam pus praful
              tot butonand de cateva zile autovitul dau peste asta
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              chiar daca o avea km dublu tot merita masina, intretinerea nu e scumpa
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Pretul e bun, avantaj ca are si GPL.
                2 lucruri de reprosat la adresa esteticii:
                -spatele la sedan arata rau de tot
                -partea centrala la bordul ala, pe alb, aduce a aparatura electrocasnica

                Comment


                • Si nu sunt tocmai fiabile...

                  Comment


                  • n-am auzit probleme de fiabilitate la astra h ...
                    stiu doar ca motoarele diesel 1.7 sunt cam slabute, in rest sunt ok la trenul de rulare, electrica ...
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Eu stiu ca pe partea electrica au probleme. Una-peste alta, imi place, mai ales hatch, chiar era pe lista mea cand am cumparat masina, o consider peste gama Renault, dar am zis pas. G a fost mult mai bun ca H.

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian View Post
                        Pe autovit mai mult de 50% sunt manarite rau, aveti grija.
                        Cand ii vad pe unii cu anunturi (multi la numar) ...recent adusa, cutare, nu stiu ce...si baga un pret si un kilometraj care nu bat neam cu realitatea...iti dai seama ca e manarita treaba...cred ca 80-90% din ce e adus de afara e teapa! cu precadere din Germania! Nu mai e nicio scofala sa-ti iei masina din D adusa de cutarescu ...si personal daca te duci gasesti cu greu ceva bun...si daca e bun e si scump rau+cheltuielile cu ocazia deplasarii...iesi gaura urat de tot!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Nu e vina nimanui ca romanul nu s-a invatat ca orice lucru bun, costa, toti cauta masini perfecte la pret modic. Rar apare cate un chilipir pe autohaus si dispare rapid, daca masina e buna. Alte masini din aceeasi gama de pret si cu aceeasi vechime, stau mult si bine la vanzare. Isi asteapta fraierul care sa muste.
                          Samsari sunt si in Germania, nu doar in Romania. Si nu-s nemti get beget, ci au alte origini.

                          Comment


                          • Absolut...aproape ca sunt numai samsari! Dar cum de musca atatea gaste in Ro la masini aduse...chiar nu isi dau seama ca treaba nu e in regula?!
                            Keep walking...

                            Comment


                            • O masina luata din Germania cu acelasi nr de km ca una luata din Romania de noua, va fi cu 30% mai scumpa.
                              Vor fi ieftine cele si-au atins pragul de uzura.

                              @samy: la 500 euro in plus poti lua Citroen C5, ce n-are niciun fel de problema. Nici macar pe partea electronica, cum crede poporul.

                              Cine vrea masina ieftina de mers in oras: http://www.autovit.ro/citroen-c2-C30450050.html

                              A, si n-are doar 170.000, ci vreo 300.000 dupa cum arata ca uzura. Insa, astea merg in jur de 500.000 pana sa cada.

                              http://www.autovit.ro/citroen-c5-C30432334.html - ii dai 5500 + 1000 taxa si ai masina serioasa. Rulaj la vreo 200.000, dar nu conteaza pt ca problemele apar la 400.000.
                              Last edited by Cezar; 5 September 2013, 10:54. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Am un prieten cu C4 luat cu 20.000 de km la bord, aproape nou, asta seara il intreb ce probleme a avut la masina. Cert e ca numai planganduse l-am auzit, revin cu detalii.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google