Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa verific istoricul masinii dupa VIN... dar ma speriati si voi ca sunt proaste...

    Comment


    • Nu am inteles la ce si la cine te referi Cezar...
      Keep walking...

      Comment


      • ceva de genul : skoda-superb

        sau asa daca esti mai noncomformist : renault-laguna
        Last edited by Costi-bc; 16 September 2013, 18:11.
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • pare ok la prima vedere...nu zice tara de provenienta...dar vad ca trebuie platit timbru de mediu
          Last edited by jonnie007; 16 September 2013, 18:13.
          Keep walking...

          Comment


          • Nu inteleg preturile exorbitante de la skoda...

            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

            Comment


            • si inca ceva frumos: mazda-6

              suni si intrebi. poate nu e recuperata taxa.

              asta ziceam si eu pch de skode. e masina romanului de familie (suspensie moale , motor diesel pana in 2l , intretinere acceptabila si mult spatiu) totusi asta ofera ceva in banii aia.
              Last edited by Costi-bc; 16 September 2013, 18:20. Reason: Automerged Doublepost
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Iaca-ta ce bot frumos are flunce-ul asta IN POZA 2

                Comment


                • cu d'aia face schimb poate ...

                  pensionar , garaj , dar accepta schimburi ...
                  ma lesi !?!?!?!
                  o/____\o
                  (i)
                  .........

                  Comment


                  • A bulibasit pozele samsaru la fluence! gainarii de Romania!

                    cat despre mazda...vad ca adusa din NL...si o vinde dupa 15.000km parcursi in Ro (povesti nemuritoare)!
                    Last edited by jonnie007; 16 September 2013, 18:39.
                    Keep walking...

                    Comment


                    • PCH , se aproprie distributia si daia e mai scumpa. Mai pui si kitul 1000-1200ron , manopera +taxa + eventuale surprize si uite asa ajungi la 13.000 de euro

                      PS : dati search pe google dupa adresa de mail a pensionarului samsar...

                      Comment


                      • daaa...e bisnitar in toata regula! sunt unii si mai versati... au cate un nr de tel pt fiecare masina (bomba) in parte!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • Originally posted by Nimeni View Post
                          PS : dati search pe google dupa adresa de mail a pensionarului samsar...
                          https://www.google.ro/search?q=mirce...hrome&ie=UTF-8
                          hahahahahaha
                          Nu stiu daca e concidenta ori ba, dar in 2008 eu am cumparat o masina de la unul ce se numea... exact: Ursan Mircea.
                          Acum nah, ce sa zic... masina a fost ok, n-am avut probleme deosebite cu ea, avea carte service, interiorul se prezenta bine, tocmai ce-i expirase garantia extinsa, conform facturii. 'nea Mircea asta, chiar e un batranel simpatic. )
                          Mie mi-a zis atunci ca masina a fost a fiica-si, ca o vinde sa-si ia apartament, baliverne... Destul de fixist omul, greu a vrut negocieze pretul, abia a lasat vreo 50-100 E, nu mai retin exact.
                          Mi-a confirmat banuiala ca e samsar, in momentul cand l-am sunat sa imi spuna codul de la radio, deoarece nu se potrivea cel din carte.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Originally posted by Costi-bc View Post
                            si inca ceva frumos: mazda-6

                            suni si intrebi. poate nu e recuperata taxa.

                            asta ziceam si eu pch de skode. e masina romanului de familie (suspensie moale , motor diesel pana in 2l , intretinere acceptabila si mult spatiu) totusi asta ofera ceva in banii aia.
                            Prefer un Focus la 7-8 mii. Suspensie mai buna, intretinere acceptabilă si mult spațiu. Si e FORD, nu unii "by vw" sau "by altii". )

                            Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

                            Comment


                            • evident ca e ok mazda 6, e chiar super (nu stiu cat de cautata este pe la noi, la o revanzare s-ar putea sa stai mult si bine)! ...insa kilometrajul si pretul ma pun pe ganduri...nu stiu ce poate fi verificat la nivel de kilometraj/accidente/etc daca a fost adusa din NL... marea majoritate a ofertelor sunt prea "frumoase" ca sa fie si adevarate! si la fel marea majoritate a masinilor sunt bec inclusiv motorul! eu deduc ca sunt coafate pt a fi maritate!
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Originally posted by Costi-bc View Post
                                si inca ceva frumos: mazda-6

                                suni si intrebi. poate nu e recuperata taxa.

                                asta ziceam si eu pch de skode. e masina romanului de familie (suspensie moale , motor diesel pana in 2l , intretinere acceptabila si mult spatiu) totusi asta ofera ceva in banii aia.

                                Bre ,unde a gasit ala motor de 2 l turbo-diesel la Mazda ,pe modelele astea recente ??

                                Toate sunt 2,2 litri in trei variante de putere. Daca nu casti ochii platesti taxe si asigurari mai mari..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google