Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce tara? Ce culoare?

    Si ca sa-ti faci o idee: samsarul trebuie sa-si scoata minim 500 euro. Daca a luat-o la licitatie plateste alti 500 euro taxa, apoi alti 500 euro transportul.
    Last edited by Cezar; 18 September 2013, 15:45. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • spania, alba! mai e una pe gri antracit(ceva de genu) tot 1.6 tdi cr, 48.000km, dotari berechet! 10300e
      Keep walking...

      Comment


      • 1,6 tdi asta este inlocuitorul celebrului 1,9.
        Citisem mai demult la baietii de pe wv forum, iar parerile erau impartite. Normal, cei ce si-l luasera pe jetta spuneau ca-s multumiti de consum, in schimb existau si parti mai rele, cele ale demarajului.
        Nu am avut ocazia sa conduc o astfel de masina.

        Am mers cu 2.0 143 cp pe golf, 6 trepte, bun, sprinten, consum in oras cam 8 si un pic dupa virgula.

        Ca idee formata, parerea baietelor de pe forum era ca mai bine mergi pe cel de 2.0 5 trepte 110 cai decat 1,6.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • nu prea am vazut de 2.0...oricum ma uit sa fie e5 ca la e4 tre sa bag taxa intre700-1000 de eur majoritatea sunt de 1.6 la octavia din ce am gasit!

          Cezar: nu e samsar...o iau direct de la proprietar...pot verifica la dealer care a fost treaba cu masina, fie e in garantie inca...fie a iesit recent din garantie...si de asemenea pot verifica daca a avut accidente/tamponari sau altceva!
          Last edited by jonnie007; 18 September 2013, 16:10.
          Keep walking...

          Comment


          • Ia zi Cezar, chilipir sau teapa? http://www.autovit.ro/bmw-z4-C30634356.html
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • cred ca un test la bmw i-ar scoate toate bubele la suprafata, daca ar exista
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Originally posted by Niki View Post
                Ia zi Cezar, chilipir sau teapa? http://www.autovit.ro/bmw-z4-C30634356.html
                Pare chilipir. Nu cred ca-i teapa.

                Comment


                • Asa zic si eu, dar sezutul scaunului din stanga ma deruteaza...
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Originally posted by jonnie007 View Post
                    cum vi se pare octavia 2, 2011, 1.6 tdi cr 105 cp, 35.000km,dotari slava domnului, 11.000 eur? kilometri si daca a avut accident pot verifica la sigur...adica nu e loc de manareala! masina nu e din Ro!
                    e ce trebuie.
                    un prieten era setat pe octavia2 1.6tdi sh. a cautat luni bune in ro si nu a gasit nimic bun si in banii astia (10.000 euro). a fost personal in jermania si si-a luat una din 2010 (exact 3 ani) , 125.000 km absolut reali , albastra , optiuni , sedan nu break , cauciucurile originale vara , jante aliaj + cauciucuri iarna 10000 cu tva , 8500 cash (fara tva). are o problema la clima , dar nu a facut-o inca.

                    am condus-o. zici ca-i noua , nu are urma de uzura volan , scaune , schimbator. e placuta la condus relaxat si motorul nu m-a impresionat decat la consum. 105 cai aia nu i-am simtit deloc. bine antifonata , suspensie foarte moale si spatioasa in interior.
                    Last edited by Costi-bc; 18 September 2013, 21:33.
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Va trebui sa fac un test drive ceva pe 1.6 tdi cr... ca sa vad cum sta treaba Costica!
                      am avut 2.0 tdi 140cp si cred ca se simte ceva diferenta inte cel doua motoare!
                      Keep walking...

                      Comment


                      • de ce nu? un logan diesel nou duce la 12000e, asa ca ne reorientam
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        impresii ceva?
                        http://www.auplod.com/u/poudal5a95e.png

                        Comment


                        • Nou versus SH, intotdeauna discutii interminabile.
                          N-ai cum sa compari cele doua masini. Cel mult sa zicem ca ai 100% cunostinte despre masina si ca o cunosti din prima zi altfel 50.000 si 4 ani in RO inseamna drum lung in care se poate intampla orice. Nu mai vorbim ca vin peste tine cheltuielile ce tin de intretinere.
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            ce versiune de logan 2 este asta?
                            Keep walking...

                            Comment


                            • Un soi de Preferance
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • pai nu e...ca n-are cantatoare si nici geamuri electrice!
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google